Treść opublikowana przez bob232
-
oryginalne żarniki philips D2S
dzięki Dranek, wezmę te żarniki chyba
-
oryginalne żarniki philips D2S
takie pytanie czy ma ktoś zaufane źródło na ori żarniki philips d2s nowe? Na allegro pełno aukcji ale kto wie które to ori Pytam też o rozsądną cenę bo kupić w sklepie za 400 zł tez umiem będę wdzięczny za pomoc Pozdrawiam
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
powiedz ile cie kosztowała ta zmieniarka usb i jaka jest jakość dzwięku? Czy muzyki możesz wrać ile chcesz czy 6 folderów po 100 piosenek
-
kabel navi
dzięki za linka tylko problem polega na tym że ja mam ori antenę gps i potrzebuję tylko do niej przewód
-
[ALL B5] Czerwona A4 :D Prezes:D
jaki masz rozmiar opon na tych felgach? To sa17/8 cala z audi a8 jak sie nie mylę? Masz założone jakieś dystanse do nich?
-
[ALL B5] Rekinowy Jaspis :D
jaki masz rozmiar opony na tej feldze, wygląda idealnie jak dla mnie
-
kabel navi
a masz jakiegoś linka bo navi serwisów jest dużo w necie
-
kabel navi
czy ktos mi powie gdzie dostać kabel z ori anteny gps do naviplusa rnsd? założyłem u siebie i tylko tego mi brakuje Jaki to może być koszt
-
RNS-D kilka pytań
a nie jest to przypadkiem antena ZF do fal średnich? z tego co czytałem na necie to cos takiego. Tylko problem taki jak podiąc ten kabel jak nie ma wyjścia? Moze ktos wie jak to zrobić bo strasznie słabo radio ściąga bez tego ---------- Post dopisany 05-01-2013 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 20:20 ---------- jeszcze mam dwa pytanka, na liście jest taki nr 4B0 035 192 L i przy formacie DX jest opis ???. Jak sprawdzić czy ten numer jest Dx-owy Taka nawigacja nie przycisku TV - co to oznacza, czy , że nie można podłączyć tunera Tv, czy, że to jakiś niższy model?
-
[ALL B5] Po podłączeniu ori zmieniarki zakłócenia
Ja tego kabelka tez nie mam podłączonego i zastanawiam gdzie ma byc podłączony wogóle?
-
przeskakuje płyta w zmieniarce
ustawienie zmieniarki było z jednej strony na V a z drugiej na H, ustawiłem oba na H bo zmieniarkę mam na standardowym stelażu w avancie, zobaczymy jak będzie działać. Próbowałem równiez ją popukać i podczas mocniejszych puknięć przeskakiwała płyta, podczas poprzedniego ustawienia juz poczas delikatnego puknięcia płyta przeskakiwała sprawdzę podczas jazdny i zobaczymy czy przestawienie pomogło
-
przeskakuje płyta w zmieniarce
pytanko takie Mam ori zmieniarkę na 6 płyt i podczas grania bardzo często przeskakuje płyta, wczytuje bardzo szybko. Przeskakuje bardzo podczas jazdy, na postoju praktycznie wcale. Pytanie takie, czy zmieniarka uszkodzona, czy żle nagrane płyty czy źle ustawiona regulacja na zmieniarce? ( jak ustawić ją prawidłowo) proszę o pomoc gdyż jest to bardzo uciążliwe
-
RNS-D kilka pytań
tak też myślałem, a podpowiecie czemu nie ma na tej jednej navi wejścia anteny?
-
RNS-D kilka pytań
Miałem okazje nabyć ori naviplusa do B5 i nasuwa się kilka pytań, jakby ktoś pomógł byłbym wdzięczny. Poprzednio miałem "podciętego" naviplusa z A6 - czy moja navi to DX czy NON DX ( szukałem na formum i niec nie znalazłem konkretnego , jeśli ktoś ma link to poproszę ) - skąd ściągnąć i jak wgrać spolszczenie menu , obecnie jest angielski - dlaczego na tej navi z A4 nie ma wejścia takiego jak w tej z A6 - to chyba od kabla anteny, gdzie ten kabel podpiąć albo jak ominąć ( zaznaczyłem na foto )
-
jaki rozmiar opony
podpowiedzcie jaki to tak na oko rozmiar opony na tej feldze, ja myślę, że 205/45 albo 205/50 Oferta - Audi A4 - Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej planuję takie kupic a rozmiar z fotek fajnie wygląda i auto też ma chyba zawiechę 1BA jak u mnie
-
Valeo oryg.xenon słabo świeci,lampy do wymiany?
a czy umiałbyś jakos podpowiedzieć jak to zrobić? Ja za chiny nie potrafię wyjąć tej soczewki ani tyłem przez lampę ani dołem przez dziurę po wyjęciu przetwornicy
-
Valeo oryg.xenon słabo świeci,lampy do wymiany?
odgrzeję trochę kotleta, czy da się wyjąć same soczewki bez rozklejania lamp żeby sprawdzić w jakim stanie są odbłyśniki? Jeśli tak to jak to zrobić
-
plakietka galki zmiany biegow
Panowie tu za 90 zł macie całą gałkę z 5 biegowym dekielkiem GAŁKA ZMIANY BIEGÓW MESZEK AUDI A4 B6 5 BIEGÓW (2861111433) - motoAllegro Przekładacie sam dekielek i po temacie
-
plakietka galki zmiany biegow
kolego to chyba więcej osób by tak chciało a w ASO przepaść cenowa między 5 ( ze wstecznym do tyłu ) a 6 biegów jest ogromna
-
plakietka galki zmiany biegow
Rpalka dziękuję za pomoc zrobiłem jak mówiłeś i praktycznie samo odpadło, sprawa rozwiązana. Pozdrawiam
-
plakietka galki zmiany biegow
[/url ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ---------- u mnie to wgląda tak jak na zdjęciach i nie wygląda na to że da się to rodzielić. Jakbyś miał taką plakietkę z niewytartym chromem i rozkładem biegów jak u mnie to bym wziął od ciebie
-
plakietka galki zmiany biegow
tą plakietkę można wyjąć bez odklejania. Można takie coś kupić np do golfa 5, 6 , tourana czy LT-ka, również do gałki s-line ale do A3 a tam jest wsteczny do przodu, więc myślałem, że można też kupić do B6. A plakietkę chce wymienić bo zszedł chrom który jest na krawędzi. A może ktoś wie czy taplakietka pasuje od zwykłej gałki?
-
plakietka galki zmiany biegow
Pytanko czy ktos wie gdzie dostac plakietke z rozpiska biegow do galki S line ze wstecznym do tylu 5 bieg i czy to ta Sam a jak zwyklej galce? Ewentualnie jaki to number czesci
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
o widzę że kolega z forum audi80 fura piękna, powodzenia w użytkowaniu
-
audi a4 1.8 t qattro 150 KM ROK 1996 BĘZYNA +LPG
Bęzyna? ....