Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
nie jest to takie pilne żeby tyle dymać po mieście
-
Spoty wrocławskie
Siema ludziska, poratuje ktoś vagiem na krzykach? Zapomniałem z domu, a zapalił mi się abs i chcę zobaczyć, który to czujnik. Najpewniej załapał wilgoć, ale nie chce mi się czekać do weekendu
-
B6 DIVISION
Kogo wóz? pozdro dla właściciela [emoji14] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jak zwykle mega szybko i towar najwyższa klasa!!! Dzięki za pakę i porady, polecam dzika! Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Siemka! Poproszę o wycenę na pw: -rozrząd kompletny a3 1.9 tdi asz (jak trzeba to podam vin) -olej 5w40 (choć z tym jeszcze chwilkę się wstrzymam, bo mam 3 tys. do wymiany) Pozdro! Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
zapowiedź
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Dokładnie, to mojego kuzyna Gleba to tam dopiero będzie, ale w wakacje, bo na razie śmigamy do Wrocka Moje dopiero dziś złożone, ale wrzucę fotki jak będą koła, czyli może przed świętami
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Mnie na pewno nie, ale mojego kuzyna mogłeś widzieć też ma srebrną a moja już nie jest srebrna, aktual wkrótce wysłane z kalkulatora
-
Spoty wrocławskie
Chyba się wyrobię z furą do świąt to może wreszcie zajadę
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Potrzebuję olej 5w40, filtr oleju, filtr powietrza, filtr kabinowy do passata b5 AJM. Wrzuć na pw co tam masz w jakich cenach i biorę
-
Spoty wrocławskie
B308, dzień dobry
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Dobry wysłane z kalkulatora- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Dzisiaj ci sprawdzę te mocowania, bo wreszcie się dostanę w to miejsce, gdzie prawdopodobnie leżą- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Co ze niby 1.9 takie cudowne nie zniszczalne itp itd? H.ja prawda...Ty masz PD. To tak jak 2.5 tylko że drozsze [emoji6]Tapniete z HGW 2 Też mam PD, 2 lata bez wkładu oprócz eksploatacji (filtry, oleje)- Spoty wrocławskie
Nie gadaj, bo cordobe też zimą atakowałem z kabli i gadała potem normalnie, dopiero w momencie, jak stała miesiąc nietykana to aku nie dawał żadnego znaku życia. A i tak wiosną wrócił do żywych...Ale cordoba to była benzyna Już się reanimuje, Lolek podrzucił mi prostownik Zobaczymy jutro- Spoty wrocławskie
Wyczuwam, że będę musiał się zgłosić do ciebie po ten prostownik, bo widzę, że nie tylko mnie pech prześladuje Gościu pod moim oknem zostawił a3 na postojówkach i teraz też walczył. Najpierw próbował z drugiego aku przez kable, potem kogoś zaczepił żeby odpalić i d*pa A kable miał dobre Odezwę się jak coś wieczorem albo jutro, wiszę ci czteropaka- Spoty wrocławskie
jutro wieczorem kumpel podskoczy, mówi, że ma nowe kable Oby dało radę, ale jak coś to się odezwę Dzięki jeszcze raz! Mam grubego druta. Jak cos to dzwon hehe, dzięki Szczuraz, Tobie też dziękuję za zorganizowanie pomocy- Spoty wrocławskie
jutro wieczorem kumpel podskoczy, mówi, że ma nowe kable Oby dało radę, ale jak coś to się odezwę Dzięki jeszcze raz!- Spoty wrocławskie
Zabrałbym cię, ale nawet auta nie otworzyłem z pilota, a na blacie nic nie świeci kur*a jestem mistrzem Lampkę zostawiłem włączoną na noc Lolek dzięki jeszcze raz za pomoc Niestety nie odpaliliśmy padaki. Trza kupić akumulator albo spróbować innymi kablami, bo Karola kable trochę niedomagały- Spoty wrocławskie
Dobra, nie ma sensu, bo i tak się już nie wyrobię lampkę musiałem zostawić w aucie albo uj wie co, bo zero reakcji- Spoty wrocławskie
Skąd? Jadę ze Świeradowskiej.- Spoty wrocławskie
powodzenia - Spoty wrocławskie