Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. ja uzywam NGK swiec a kabelki beru.pozatym jak juz bedziesz na tym etapie to wydaj 30zl wiecej i kup kopułke i palec.a pozatym sprawdz jak ci dziala przeplywka ja milem zrypana i chlał jak glupi
  2. Kurcza ja na nizszych biegach czyli 1,2,3 ciagne auto do 3-4-5 tys obrotow i spalanie gazu mam 11-12 litrow
  3. u mnie w ADP i na instalacji z "mikserem" pali 11-12 po miescie w trasie 8.
  4. i jedna dla mnie jeszcze pamietasz?
  5. Z jelcza ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- Ale jeszcze nie mierzylem
  6. A czujnik do abs to myslisz ze skad mialem ktory ci dalem
  7. Wlodi w redzie na puckej hilkrom motoryzacyjny w domku.ja mam z tamtad aku juz dwa lata i cena byla tam najlepsza
  8. Wewnatrz zakladowe beda wazne tylko i wylacznie na terenie zakladu.jezeli chcesz zeby byly wazne w innym zakladzie musisz zrobic na nowo.
  9. kolego a ty napewno masz silnik ADP? bo one chyba nie byly tak dlugo produkowane
  10. a ile Ci kolego ADP palil beny/gazu średnio?
  11. Muza sie taka wlacza tylko przy hamowaniu
  12. A tez bym sie z chcecia zalapal na takie pukniecie bo zderzak mi potrzebny
  13. Oscypka przywiez ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ---------- Wlodi zlozyles zderzaka juz? Jestem ciekawy jak bedzie twoja fura wyzdrzec po tym zabiegu
  14. Albo napisz co tam masz jeszcze do ppgonienia z niuni
  15. co prawda to prawda, ostatnio marnie u nas co nie Tomek Oj prawda. Zapowiadaja sie a potem zalewaja
  16. Jak cholera.troszke podpicowalem i auto do jazdy.tylko w swieta klosz od lampy zmienie bo juz dorwalem ---------- Post dopisany 12-12-2013 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2013 at 20:18 ---------- i jak spocik dzisiaj jst
  17. Wlasnie nie duzo zderzak obdrapany slizgi pekly lampa pekla ale juz mam druga. Ogolnie tylko klosz.no i gril ale nie tak zle jechalem 100 to i tak dobrze ze tak malo.wgniotek zadnych.zderzak tez nie polamany. Tylko ramke klubowa bede potrzebowal bo ta co mialem sie sarnie na d*pie odbila
  18. Jade dzis sobie o 6 rano do leborka moja niunia i co sarenka mi wyskoczyla i bum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.