Treść opublikowana przez maja99
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
może jakieś wycieki minimalne się gdzieś pojawiły??
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
zmieniłęm ze względów finansowych B7 sprzedałem za 40 a b6 wyniesie mnie z 25 wiec jest roznica<lol2> ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Poztaym jak kolega roman_tyk słusznie zauważył mam 6 biegów BEX do tego Q noi prawie max wyposażenie:)
-
LPG do TFSI
Ok czytać czytałem ale widocznie do końca nie zrozumiałem:) mój błąd przepraszam:)
-
Przekładka stelarzu manualnego na elektryczny
Witam potrzebuje pomocy. Mam fotele skórzane z B6 Sporty z el.ledźwi oraz posiadam naleśniki skórzane w pełnym prądzie. Pytanie moje brzmi czy i jak mogę przełozyć do Sportów z B6 pełną elektrykę z naleśników?? Będę wdzieczny za podpowiedź.
-
Co to za kontrolka?
Jak nie doładowuje to trzeba zerknąć moze do alternatora?
-
A4 B5 1,9tdi 110km długo się grzeje
Ok przewody Ciepłe a chłodnica równomiernie nagrzana?? Może być zalepiona chłodnica albo termostat do wymiany.
-
Błąd sondy lambda i katalizatora
a kolego wywywala Ci te błedy a jak auto wychodzi w spalaniu? Nie zaczeło czasem duzo palić
-
Problem z odpalaniem na mrozie
Może kolego Jakubie pochwaliłbyś się jak problem wkońcu rozwiązałeś??
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
Ja miałem wcześniej A4 b7 1.8T BFB nominalnie 163 km Gaz jaki założyłem to stag 300+ wtryski Hany + parownik Gold do 250KM 2 dni po sprzedaży dowiedziałem się że auto miało Virusa i na gazie wychodził 193 km a na PB 196 Z gazem nie było żadnych problemów. Spalanie na pograniczu od 11 do 15 l w korkach. Teraz zakupiłem b6 1.8 T Q BEX 190 KM i też wjeżdża ten sam gaz:)
-
Kolor Waszej OOOO
najważniejszy jest stan mechaniczny, przebieg, wyposażenie i CENA :D a dopiero kolor. Przynajmniej tak było w moim wypadku.
-
LPG do TFSI
Koledzy wystarczy google odpalić i troche poczytać gaz do fsi obecnie montuje stag oraz brc. Troche wysiłku i wszystko jest:) np. STAG 400 DPI - pełny zakres możliwości | gazeo.pl
-
wymiana blend zwykłaych na BOSE
Najzwyklejsza lutownica w sklepie elektronicznym kosztuje ok 20zł i bez wzgledu jaki masz grot uda Ci sie to zrobić albo jak kolega rav85 napisał tez patent dobry:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem tu nowy zakupiłem dopiero co Audi A4 B7 1.8 T 163 PS.