Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
Max nadkola są wyrolowane, są wyklepane na równo, światło tak pada, nie chciałem szpachlowac tego , Sławek nie wiem jak to i Ciebie wyglada, ale u mnie wydaje się spoko Wysłane japkiem kaja
-
[B5 APS] by czorny
tak wiem, lampy i progi dojebane
-
[B5 APS] by czorny
progi kiedyś bedą s4
-
[B5 APS] by czorny
Sławek, tam przychodzi blenda
-
[B5 APS] by czorny
dzisaj wróciła do mnie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
chłosta to jest mało powiedziana, na groch i do częstochowy:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
a mówiłem, i prosiłem:decayed:, teraz byś śmigał jak pan na tym setupie:wink: +1 tez mówiłem to nie, po co Wysłane japkiem kaja
-
[B5 APS] by czorny
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/rezanie-gladkiego-liftowego-zderzaka-256078/ ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- wiecie co jest najsmieszniejsze, ze cały czas ze starych gratów wychodze na plus:grin: bo jak sie umie szukac to sie znajdzie w dobrej cenie ja w sobote kupilem 4 glosniki bose i 4 maskownice bose za 120 zl otóż, to niektóre rzeczy wyrwałem jak za darmo typu klapa usa za 80 zl(kompletna) + wysylka - komplet drzwi z lifta/flaszka
-
[B5 APS] by czorny
wiecie co jest najsmieszniejsze, ze cały czas ze starych gratów wychodze na plus:grin:
-
[B5 APS] by czorny
nie tylko tylny zdeś ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ---------- i to na bank w najbardziej widocznym miejscu
-
[B5 APS] by czorny
moja brocha już się zakończyła, rano leci do lakiernika, szczerze mówiąc troche się martwie o jakiekolwiek moje nie dopatrzenia, ale jak to mówi mój dziadek, ze starego nowego nie zrobisz
-
[B5 APS] by czorny
A przelot na 2.5 cala by mi wystrugali? Ty to nic k**wa nie myślisz mistrzu Oj tam się czepiasz.. A tak serio to co nie tak? xD Pewnie by dali rade bo oni nawet regenerują katalizatory i robią pod wymiar tłumiki. Firma to AWG Polonez - jak będe to dam znać bo sam potrzebuje 3ech. ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- ile w v6 jest średnica ?? w benyznie miałem 55mm
-
[B5 APS] by czorny
mam dokładnie taki setup ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- ja ostatnio zacząłem czyścić swoją i zeszła mi cała farba z literek, no i PLka sie odkleja:kwasny: no ja zamówiłem z agotablice.pl PL jest jakby namalowane
-
[B5 APS] by czorny
Wysłane japkiem kaja
-
[B5 APS] by czorny
zobaczymy co wyjdzie, więkoszść tylko matuje, miałem może z 3 centki na ćwiartce które potraktowałem wzmocieniem ceramicznnym i na klapie coś tam się znalazło zobaczymy co z tego wyjdzie, szukam jeszcze czegoś ciekawego na dekory, jakies pomysły?
-
[ALL B5] szerokie s4
W kontakcie
-
[B5 APS] by czorny
W tysiaku się zamkne, ale przygotowuje wszystko Sam, włącznie z oklejaniem, dlatego zdecydowałem się na malowanie całości
-
[B5 APS] by czorny
Maluje w komorze. Sprzedałem graty, jestem dużo w przód do malowania doloze około. 200 zl
-
[ALL B5] szerokie s4
kuba swój gość!
-
[B5 APS] by czorny
maluje całego włacznie z dachem srodkowy mam: AWG Tłumik sportowy rurowy uni przelotowy Cz-wa (3376596894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 APS] by czorny
w starym był hak, nie było opcji spasowania tego odstawał itp, a tego wyrwałem za browarka:wink: ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- zderzak przedlift, nie kupuje lifta, bo doceolow siądze s4 ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- Dokladnie. Drzwi malujesz cale czy do listwy? całe to wyeb listwy te na polowie drzwi tez eeeeeee wuja, nie podoba mi się bez listew, a te grubsze liftowe są spoko ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- dokładnie, na srebnym wszystko widać, dlatego nie warto bawić się w połówki elementów, jak można siknąć całe
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
parkujesz przed hotelem
-
[B5 APS] by czorny
zderzak przedlift, nie kupuje lifta, bo doceolow siądze s4 ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- Dokladnie. Drzwi malujesz cale czy do listwy? całe
-
[B5 APS] by czorny
z dzisiejszego rezania
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
dojedź na Słupce to pojedziemy razem nie wiesz na co się piszesz