Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Max nadkola są wyrolowane, są wyklepane na równo, światło tak pada, nie chciałem szpachlowac tego , Sławek nie wiem jak to i Ciebie wyglada, ale u mnie wydaje się spoko Wysłane japkiem kaja
  2. tak wiem, lampy i progi dojebane
  3. progi kiedyś bedą s4
  4. Sławek, tam przychodzi blenda
  5. dzisaj wróciła do mnie
  6. chłosta to jest mało powiedziana, na groch i do częstochowy:decayed:
  7. a mówiłem, i prosiłem:decayed:, teraz byś śmigał jak pan na tym setupie:wink: +1 tez mówiłem to nie, po co Wysłane japkiem kaja
  8. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/rezanie-gladkiego-liftowego-zderzaka-256078/ ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- wiecie co jest najsmieszniejsze, ze cały czas ze starych gratów wychodze na plus:grin: bo jak sie umie szukac to sie znajdzie w dobrej cenie ja w sobote kupilem 4 glosniki bose i 4 maskownice bose za 120 zl otóż, to niektóre rzeczy wyrwałem jak za darmo typu klapa usa za 80 zl(kompletna) + wysylka - komplet drzwi z lifta/flaszka
  9. wiecie co jest najsmieszniejsze, ze cały czas ze starych gratów wychodze na plus:grin:
  10. nie tylko tylny zdeś ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ---------- i to na bank w najbardziej widocznym miejscu
  11. moja brocha już się zakończyła, rano leci do lakiernika, szczerze mówiąc troche się martwie o jakiekolwiek moje nie dopatrzenia, ale jak to mówi mój dziadek, ze starego nowego nie zrobisz
  12. A przelot na 2.5 cala by mi wystrugali? Ty to nic k**wa nie myślisz mistrzu Oj tam się czepiasz.. A tak serio to co nie tak? xD Pewnie by dali rade bo oni nawet regenerują katalizatory i robią pod wymiar tłumiki. Firma to AWG Polonez - jak będe to dam znać bo sam potrzebuje 3ech. ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- ile w v6 jest średnica ?? w benyznie miałem 55mm
  13. mam dokładnie taki setup ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- ja ostatnio zacząłem czyścić swoją i zeszła mi cała farba z literek, no i PLka sie odkleja:kwasny: no ja zamówiłem z agotablice.pl PL jest jakby namalowane
  14. Wysłane japkiem kaja
  15. zobaczymy co wyjdzie, więkoszść tylko matuje, miałem może z 3 centki na ćwiartce które potraktowałem wzmocieniem ceramicznnym i na klapie coś tam się znalazło zobaczymy co z tego wyjdzie, szukam jeszcze czegoś ciekawego na dekory, jakies pomysły?
  16. W kontakcie
  17. W tysiaku się zamkne, ale przygotowuje wszystko Sam, włącznie z oklejaniem, dlatego zdecydowałem się na malowanie całości
  18. Maluje w komorze. Sprzedałem graty, jestem dużo w przód do malowania doloze około. 200 zl
  19. kuba swój gość!
  20. maluje całego włacznie z dachem srodkowy mam: AWG Tłumik sportowy rurowy uni przelotowy Cz-wa (3376596894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  21. w starym był hak, nie było opcji spasowania tego odstawał itp, a tego wyrwałem za browarka:wink: ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- zderzak przedlift, nie kupuje lifta, bo doceolow siądze s4 ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- Dokladnie. Drzwi malujesz cale czy do listwy? całe to wyeb listwy te na polowie drzwi tez eeeeeee wuja, nie podoba mi się bez listew, a te grubsze liftowe są spoko ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- dokładnie, na srebnym wszystko widać, dlatego nie warto bawić się w połówki elementów, jak można siknąć całe
  22. zderzak przedlift, nie kupuje lifta, bo doceolow siądze s4 ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- Dokladnie. Drzwi malujesz cale czy do listwy? całe
  23. z dzisiejszego rezania
  24. dojedź na Słupce to pojedziemy razem nie wiesz na co się piszesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.