Treść opublikowana przez Dzekson
-
Twardy hamulec a ruszający się przewód pompy vacum
Miałem to samo w swojej B6, postanowiłem zaryzykować i nie kupować nowej pomy vacuum tylko ją zakleić. Sprawdziłem podcisnienie to faktycznie było słabe jak króciec był luźny. Musisz wyciągnąć pompę, wyczyścić ją dobrze. Króciec jest szczelny tylko w jednym położeniu, mianowicie kiedy ta końcówka latająca jest docisnięta do pompy. Ja zrobiłem to tak, że pompę w imadło i majzlem w 6 miejscach na około zagiąłem kołnierzyk tego króćca tak żeby go docisnąć, następnie klejem do metali ją skleiłem Jeżdżę już tak parę miesięcy i problem twardego hamulca zniknął. powodzenia !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i zapalić tego grilla
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki a spoty na świeżym powietrzu jak najbardziej !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pasuje Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O której i gdzie? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym chętnie podjechal Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
System operacyjny Android
Myślę, że na pewno zrobią ja płatna. Niestety. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
[ALL B5] moja A4
ktoś w okolicy ma dokładnie taką B5, odpicowana, zawsze czysta kolor na pewno ciekawy, ale wiem, że auto może dobrze wyglądać w tym kolorze powodzenia w modach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, mam praktyki w auto-specialu, jak by ktoś chciał sprawdzić historie po VINie to pisać
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Żyjemy, żyjemy w niedziele może? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
gdzie dorwałeś bixy usa ? bo też na takie poluje...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czemu płaciliście dopiero jak wyszliście z auta:question: Pewnie przez to, że wracaliśmy z kawalerskiego Tzn pan młody był jedną nogą w aucie jak on zaczal odjezdzac i go troche pozamiatało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Qwa, ale nas gościu wczoraj wy***ał :/ Wracaliśmy z rynku taksówką niecałe 5km na mieszkanie, kumpel dał gościowi 100zł a on przyjebał po gazie, odjechał i nie wydał reszty A najgorsze, że nawet niewiemy jaka korporacja bo wzieliśmy jakąś takse z postoju
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie tarło nic, ale wszystko na milimetry chodziło tyle że ja mam kapcia strasznie szerokiego bo na 8j mam 225/40...
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ja ostatnio krucho z czasem, cały czas poza brzeskiem siedzę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
haha, nie śmiej się, też mam z tym problem ale tak to na pewno ten sam ziomek jeszcze jak by wrzucił tam jakieś ładne fele to byłby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, nie nie wiem do końca czyj on jest, ale cały czas się kręcił w okolicach grupy vagmalopolska to pewnie ktoś od nich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeba przyznać, że na zlotach robi robotę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie, nie mam Najlepsze jest to że tył jest w połowie regulacji a przód by jeszcze coś opuścił Co prawda od soboty już jeżdżę na serii i jest koza straszna Ale muszę to przeboleć, żeby było jeszcze niżej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jakiej firmy kupić tarcze i klocki do mojej B6?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nowke raczej, faktura by się przydała no chyba ze w idealnym stanie by była i gwarancja Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, szukam note 10.1, nie masz jakiegoś? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- [B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
BNS niestety padł i czekam aż spec coś z nim wyczaruje lub nie Opony szerokie, za szerokie 225/40 Jutro wlatuje seryjna zawiecha najprawdopodobniej Aktualnie wygląda tak:- [Małopolska] Widziany, widziana
OGr, wczoraj widziany z familią w okolicach factory outlet koło godziny 19 Bardzo czysta ta b5 ! ---------- Post dopisany 19-04-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 19:10 ---------- Fantowski widziany właśnie przy stadionie Wisły Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!