Treść opublikowana przez DarkMind
-
Spoty LRY - odwołane
jakie po tyłeczku, jakie po tyłeczku! bity był z przodu
-
Spoty LRY - odwołane
Xenon jest i doświetlanie zakrętów:-P Tablica zwykła:-P Wysłane z mojego Androida
-
Spoty LRY - odwołane
Średnio wiem, bo ojciec się nim buja:-P Ja b7 się wożę. Pare razy jechałem to było sympatycznie:-P Bardziej miękkie zawieszenie niż w b7 i kierownica lżej się kręci Wysłane z mojego Androida
-
Spoty LRY - odwołane
Jaki diesel, jaki diesel:-P 2.0 TSI :-P Diesla mam u siebie :-D Wysłane z mojego Androida
-
Spoty LRY - odwołane
Wrzucę jutro, jak będę przy kompie w robocie:-) w sumie 235 byłoby najlepiej i bez kombinowania Wysłane z mojego Androida
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
poszło info na pw jakby co
-
Spoty LRY - odwołane
mi w m-techu w sumie odpowiada to, że pełna automatyka, nie szumi nic itp. problem mam tylko taki, że nawet nie mam jak sprawdzić, gdzie jak mnie słychać w końcu nie będę na trasie co chwila pytał na któym km mnie słyszą bo usłysze, że i w Zakopanem więc nie wiem na ile dobrze mi antenka zbiera.
-
Spoty LRY - odwołane
ogólnie kupiłem radyjko w zamościu, bo mi się spieszyło, a byłem pare dni w zmc. co prawda, chłopak tutaj troche mnie zdołował opinie w necie też, bo idąc do sklepu z myślą o: Yosan 120 i Sirio Omega 27 lub Ml 145 (zależało mi raczej na krótrzej antenie) tylko w trasy, to wyszedłem z: M-tech Legend III i President Missouri niby jestem zadowolony, asq dobrze działa, słyszę co mam słyszeć uniknąłem już w jednej trasie 3 autek z kamerką, suszarki i nabitego fotoradaru ale w necie zwłaszcza antenka różne ma opinie, radyjko niby tez, chociaż podobało mi się, że automatycznie robi wszystko, nie musze kręcić rfg jak w przypadku yosana.
-
Spoty LRY - odwołane
bylem przed chwilą w tym sklepie z cb, widziałem Twoją audiczkę, za każdym razem zaskakuje mnie jak nisko stoi, muszę ją zimą zobaczyć
-
Spoty LRY - odwołane
według fotki mojego CC i fotek felg z allegro, to mam felge albo: Rozmiar : 235/45/17" ET 41, 7 J x17 H2 albo: 8Jx 17 H2 ,, ET-41 nie wiem czy to 8j to duża różnica, ale jutro się zdejmie koło i sprawdzimy bo powinno być wybite na feldze, prawda?
-
Spoty LRY - odwołane
te et i inne w felgach mnie dobijają, nigdy tego nie rozumiałem i nie zrozumiem na feldze to jest gdzieś wybite? wyciągnę zapas i sprawdzę.
-
Spoty LRY - odwołane
wyższa?, ale 50 to stosunek wysokości do szerokości, a 50% z 205, to 102,5mm a 45% z 235 to 105,75mm to ta druga nie jest wyższa? no to chyba, że mam inne felgi, bo teraz są gumy własnie 235 eh, same problemy z tymi VW
-
Spoty LRY - odwołane
żebym to ja wiedział jaka ta felga jest podejrzewam, że felga jak z fabryki wyjechała, to powinna być: 6 1/2 17", ET 39 tak mi podała w VW na info linii problem jest taki, że w 205 /50, to oponka będzie nawet trochę niższa niż przy 235/45... a lepiej węższa i wyższa co by za pług nie robić. bez kitu, z audiczkami łatwiej jest
-
Spoty LRY - odwołane
rafalekx - a jaki masz rozmiar opon na zime? bo ja juz głupieje, lato 235/45/17 a nie wiem co na zime wziąć w 17" chciałbym coś węższego, w VW powiedzieli, że 235/45 albo 205/50 na forum VW ktoś zakłądał 215/50/17 pojęcia nie mam co kupić na zimę a ceny już lecą powoli w górę. do audi jakoś łatwiej dobrać wszystko a to nisko siedzi i nie wiem co i jak :/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dzięki za opinie. CB elektron zaliczony, radyjko i antenkta są, wszystko zmontowane pod kierą. fajny człowiek tam jest, można się popytać, pogadać itp. dzięki
-
Spoty LRY - odwołane
Pewnie masz racje:-) najwyżej kupi się oponki a w nowym roku nowe fele na zimke lub fajniejsze na lato. Wysłane z mojego Androida na stronce VW, ktoś zrobił tabele rozmiarów opon do wszystkich "passków" o faktycznie napisane jest, że w CC zaczyna się od 17 z drugiej strony to nie dziwne, takie usportowione autko.
-
Spoty LRY - odwołane
O kurcze, to mnie zagiąłeś. Też są 17, ale myślałem, że na zime 16 wejdzie, jutro jak dam rade zrobie foto, bo to ojciec jeździ, ale jak tak to trzeba oponki kupić, a na nowy rok 17 na zime, bo większych letnich napewno nie zechce;-) Wysłane z mojego Androida
-
Spoty LRY - odwołane
rafalekx - jeszcze jedno pytanko mam, orientujesz się, czy do CC podejdzie felga z audi? otwory centrujące chyba takie same mają? bo myślałem, żeby zimówki od audi 16nastki założyć do CC. ET prawdopodobnie 42
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mieszczą się Wam radyjka w ten schowek pod kierą? bo jakiś taki mały i wąski mi się nagle wydaje... antena - bagażnik czy dach? jak zacząłem zwracać uwagę, to więcej chyba na dachu trzyma.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
co kupić to wiem, waham się tylko między dwiema długościami anten, mi ti potrzebne tylko w trasie więc skłaniam się ku omedze, a z drugiej strony ML 145 też ma dobre opinie tylko dłuższa. ale przyda mi się znawca co zestroi i ewentualnie pomoze upchnać ceny znam, więc jeśli w sklepie którymś będzie dużo drożej to zamówie w necie i tylko zestroje u kogoś.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Yosan Pro 120 + Sirio Omega 27 lub ML 145. nie znam się na tym więc wole już do specjalisty iść, co podpowie, doradzi itp bo sam to jeszcze cały samochod rozstroje zamiast dostroić radio;) tym bardziej, że to moje pierwsze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ok dzięki rozumiem, że to jacyś sprawdzeni sprzedawcy warci uwagi?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dzięki, jak ktoś zna jeszcze jakąś dobrą miejscówkę to piszcie jak nie to tam zajadę.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
i ja mam pytanko, miejsce/sklep, gdzie w Zamościu kupię CB radio, doradzą, zestroją, ewentualnie pomogą upchać wszystko. radyjko i antena wybrana, ale posłuchać kogoś zawsze warto, a że będę na tygodniu w Zamościu to może bym zajechał, jeśli kogoś znacie, w Rykach już wiem gdzie ale nie wiem czy czasowo się wyrobię.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja prałem fotele, na Zamoyskiego, w tej małej myjni. zastrzeżeń nie miałem, ceny nie pamiętam. jedyny minus, trzeba sie umówić z wyprzedzeniem a najlepiej dzwonić, bo zawsze kolejki są. a do tej koło PZM sam miałem kiedyś pojechać - lepiej omijać?