Treść opublikowana przez DarkMind
-
Spoty LRY - odwołane
Hahaha to jeszcze trzeba to kukurynom powiedzieć :-D Fajna kiera w tym bike'u ;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty LRY - odwołane
Ok, pewnie trafie:-P Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty LRY - odwołane
Najwyzej pojeżdże i jakoś Was znajdę:-P Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty LRY - odwołane
Ja moge, tylko łopatologicznie powiedzcie gdzie:-P Wiem gdzie tesco Tu jest :-D Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty LRY - odwołane
Hehe, przed chwilą się bujałem, do sklepu podskoczyłem koło rosmana:-P Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty LRY - odwołane
na kukuryny ?
-
Spoty LRY - odwołane
to jak w końcu dziś coś będzie?
-
Spoty LRY - odwołane
dzięki, będę miał chwilę to zajrzę
-
Spoty LRY - odwołane
kukuryny kukurynami, ale powiedzcie mi, czy w Rykach lub okolicy, jest jakaś siłownia? bo bywałem w Puławach, ale troche mi sie nie chce robić 60km na siłkę, dopóki nie musze tyle jeździć
-
Spoty LRY - odwołane
jak mówiłem, ja mogę na tygodniu, nawet na samo przywitanko wpaść, ewentualnie w niedziele późniejszym wieczorem bo często wtedy już jestem w LRY, z resztą o czym nie wiedziałem, byłem widziany pare razy właśnie w niedziele w okolicy fotoradaru przy wjeździe do Ryk, dobrze, że to nie fotoradar mnie widział a na sobotnie czy normalno niedzielne spoty to za jakiś czas gdy/jeśli coś w Puławach znajdę, powoli się przymierzam. ajak się zdarzy, że dam radę w normalnym terminie spotowym, to też się zjawię
-
Spoty LRY - odwołane
ano robota jest, a na weekendy śmigam do rodziny do zmc, ale jak pisałem, poszukam jakiegoś mieszkanka, pewnie w Puławach, więc będę bardziej na miejscu.
-
Spoty LRY - odwołane
no to piszę więc jeśli się zdarzy koledzy, że na tygodniu się spot zorganizuje, to chętnie przyjadę się przywitać bo jak pisałem w spotkaniach na drodze, na weekend wybywam, aczkolwiek pewnie w niedalekiej przyłości i weekendowo będę dostępny, ale to kwestia miesiąca, dwóch lub kilku
-
Spotkania na drodze
pewnie, albo jak bedziecie mieć czas na tygodniu to chętnie przyjadę nawet na chwilę, gdzieś się przywitać
-
Spotkania na drodze
ja chwilowo spod Ryk a docelowo pewnie kwadrat w Puławach a na weekendy uciekam do rodziny w Zamościu dostępny jestem w Rykach i okolicach w tygodniu
-
Spotkania na drodze
a to Ty kolego ładna gleba znowu wpatrywałem się w ramki ale nie widziałem oznaczeń przyuważyłem tylko na szybce Battalion pochodzi z Zamościa, ale ostatnio po Rykach się tłucze
-
Polecane opony letnie
ja w B5 jeździłem na Goodyear Optigrip, zimówki to GY Ultra Grip 7+. do B7 na lato 17nastki kupie najprawdopodobniej Goodyear efficient grip - nie wiem czy to następca opti czy nie, ewentualnie coś podobnego gooyearka
-
Spotkania na drodze
To byłem ja, pozdrawiam:-) Kurcze, dobrze schowany kolega, chyba, że jechałeś z naprzeciwka, bo rozglądam się tam za vectrami i alfami i nie widziałem:-P eh trzeba być ostrożniejszym;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no ładnie, mnie nie było i od razu więcej ludzi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja bym się chętnie pojawił, ale za godzinę wyjeżdzam więc nie dam rady
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Cct - 2009 okazało się, że dokładnie to jest kostka czujnika EGR 6cio pinowa i pasują też te z renault i citroena, więc poszperam po szrotach w wolnej chwili - kupiona
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chudineze - kostka przepustnicy podobno walnięta, tylko mówili, żeby na szrotach szukać samej kostki, bez wiązki bo u nich taka przyjemność koło 1000zł. tylko nie znam numeru a w "mojej" online etce nie wiem gdzie szukać ale to tak napisłem jako ciekawostkę
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jako, że jedyny Radek którego tu znam to ja, to rozumiem, że piszesz do mnie? to łatwiej po nickach no chyba, że nie do mnie ja robiłem w Józefowie pod Warszawą, kumpel pracował tam u lakiernika, więc pilnował by dobrze robili, cenią się, ale dobrze wyszło.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ale to co ja wynalazłem to jakąś etke online i tak sobie sprawdzałem, bo na kompie nie mam dzięki na info, tak właśnie zrobię i po prostu z aso wezme numer części ktory napewno ma pasować i będę potem szukał po allegro i innych
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chudineze - dzięki, poczytałem o tych kodach, ale i tak w piątek autko do aso seata jedzie niech tam powiedzą co i jak. a warsztat to Łagowski, Majdan 62 - opinie mają dobrą jesli chodzi o lakiernictwo a i klime nabijają więc full obsługa, mogłiby jeszcze szyby kleić - właśnie przeczytałem, że to też robią a błąd już jest znowu i awaryjny tryb więc trzeba grzebać. wojci dzięki, tylko się zastanawiam, czemu ja mam J a Ty C, ale pewnieC, bo do tego programu online podchodzę z dystansem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przycisnąłem, trochę na obwodnicy i nic nie wyskoczyło, ale sobie druknąłem te błędy i trzeba będzie sie przejechać, albo aso seata bo tam robią też vw, albo kogoś innego sprytnego, żeby posprawdzać wszystko co wskazały, żeby się nie powtórzyło mam prośbę, czy moglibyście mi potwierdzić, że nr części: 8E0941285J - to czujnik poziomowania xenonów, przedni, dla A4 B7 2007? napisałem w wątku o częściach ale nikt nie odpowiedział, znalazłem jakąś etkę online, ale nie mam pewności, czy dobrze wyszukałem to co chciałem (pierwszy raz korzystam nr rysunku: 941-25) bo mam z tym czujnikiem problem, tzn wywala błąd na fisie już od 2-3miesięcy i podobno był sprawdzany ten czujnik i padnięty, a nie chce w aso dawać 500zł za to, poszukałbym używki.