Treść opublikowana przez DarkMind
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
cześć, a ja mam takie pytanko, niedługo będę wymieniał olej, normalnie byłby to: MOTUL SPECIFIC VW 505.01, ale - jeśli autko jest po programie, to być może silnik jest bardziej wysilony, to można jakiś lepszy jeszcze olej wybrać? czy MOTUL SPECIFIC VW 505.01 będzie wystarczający?
-
2.0 TDI BRE program Fabryka-Mocy.com Lublin
przyznam, że to jest zagadka dla mnie organoleptycznie go nie szukałem, a to gdzieś pod autkiem widać, ale według kodów wyposażenia - nie ma, więc im wierze
-
1.9 TDI AJM program Fabryka-Mocy.com Lublin
fakt u mnie było +10 ale już w b7, jak miałem w b5 to nie wiem. eh a mój temat z wykresami się omija z komentarzami, nie wiem czy tak dobrze, czy aż tak źle
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
elmo jest dynamiczny w ustawianiu sprysków, wycieraczek czy w pozowaniu do zdjęć?
-
Spoty LRY - odwołane
Ja póki co niestety tylko na tygodniu moge Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Spoty LRY - odwołane
Hehe, chciałbyś :-P :-P Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Hehe ekstra, worki z piachem załaduje:-P Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ładnie wygląda chociaż chyba widziałem też audiczki na 1be troszke wyżej stojące, moja mogłaby tak siąść:-) Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Spoty LRY - odwołane
W dowodzie mam 1430kg Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Spoty LRY - odwołane
Też nie chce niepotrzebnie wysilać, 180KM to już dobra moc do jazdy autkiem Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Spoty LRY - odwołane
Bre :-) Dobra seria:-) Sam programik, w dziale o chipach są oba moje wykresy, przed i po Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mi i na tych sachs'ach udało się w B5 oderwać plastikową dokładkę zderzaka, na parkingu i super ekstra inteligentnie wysokim krawężniku.
-
Spoty LRY - odwołane
no właśnie, a niestety nie mam specjalnie znajomych którzy w to się bawią, żeby pogadać, a o ile wszystko jest na forum, to czasem od czytania głowa puchnie to chyba sobie póki co dam spokój, i tak mam niezły przyrost mocy z programu i zaczne zbierać na fotele i felgi nowe, a turbawkami i innymi później się zajmę
-
Spoty LRY - odwołane
ale taka turbinka to tak około 1000zł prawda? i samym tym już wzrośnie moc? a co ze sprzęgłem, skrzynią - nie obciąży ich za bardzo? - tego się troche obawiam, a nie chce wszystkich gratów po kolei wymieniać
-
Spoty LRY - odwołane
aaaaa, to Ty! a potem człowiek po takich komentarzach siedzi pół dnia i szuka, jakie to zmiany, co można zrobić, jakie turbawki, ile kosztuje i jak nie mówić o tym kobiecie i potem wychodzi, że mozna turbo, że można wydech i różne inne
-
Spoty LRY - odwołane
hahahah tak
-
Spoty LRY - odwołane
to lokalizacja w sumie ok. ok jak coś będziesz wiedział to dawaj znać, pewnie na pw albo i tu
-
Spoty LRY - odwołane
a jaką (w sensie metrażu czy ilości pomieszczeń) i za ile?
-
Spoty LRY - odwołane
w sensie mieszkanie tak, ale tak dopiero od listopada lub nawet grudnia będę szukał, ostatnio za dużo kasy w audi mi poszło
-
Spoty LRY - odwołane
jeszcze troche i moje bedzie szybsze od Jego kiedyś jakoś przyjade CC, ale to pewnie na przyszły rok, jak będę do Warszawki jechał, na montaż parktronica, navi itp
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
o prawda myślałem, o nowych 1BE, bo nigdy nie wiadomo, kto jak jeździł ile natłókł i gdzie, ale siemian mówił, że dobry stan i dobra kasa to wziąłem. niestety bez Q. sieman miał fajne na sprzedaż, chyba właśnie 1BE ale sprężyny H&R
-
Spoty LRY - odwołane
no, co zrobić :(ale jak ogarne kwadrat w Puławach, to na spota zawsze będę mógł wtedy wpaść
-
Spoty LRY - odwołane
lipa, mnie jak zwykle nie ma
-
A4 b8 2.0 tdi (caga)
s-line, nie s-line, ale felgi na pierwszych fotkach ładne, też bym takie chciał u siebie, tylko raczej 17 może właściciel pierwszy zamówił sobie pakiet s-line w postaci samych znaczków
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chyba nie, no może do -30mm, bo 1be to chyba -20. w b5 jak sprowadziłem z niemiec, to nie wiem co było, chyba jakies h&r czerwone i stało tak nisko, że jakikolwiek próg i waliło mi od dołu, jakbym nie próbowałem przejechać. więc z takiego mocno niskiego się wyleczyłem, wygląd super, praktyczności niewielka. potem założyłem jakieś standardowe sachs - to tragedia w drugą strone, stało jak traktor. to teraz staram się wypośrodkować