Treść opublikowana przez DarkMind
-
Spoty LRY - odwołane
ano, nawet dziś znalazłem Twój post w temacie o cb, i właśnie tam pisałeś, że się nie mieści, co dziwne bo pamiętam opinie, że to dość małe radyjko było
-
Spoty LRY - odwołane
pare lat temu przy pierwszym podejściu myślałem o Lafayette Ermes, wtedy się pojawiał, ale teraz dobre opinie zbiera Yosan 120 Turbo, więc może ten, tylko jeszcze jakaś antentka, maks do metra, bo to na trase, pewnie jakaś sirio omega lub turbo
-
Spoty LRY - odwołane
dzięki, może tam też zajrzę conajmniej raz w tygodniu w kurowie bywam, tzn przejeżdzam
-
Spoty LRY - odwołane
eh, żeby policjanci... Kowi87 dzięki to podjade jak znajdę chwilę i miejsce parkingowe nie wiesz czy mają tam Yosan'a 120 Pro, Lub Ermesa?
-
Spoty LRY - odwołane
koledzy! i ewentualne koleżanki... po czwartku 13, miarka się przebrała... powiedzcie mi... czy jest w Rykach lub okolicach lub Puławach, jakiś sklep z radyjkami cb? żeby kupić i żeby dostroili od razu?
-
[ALL B7] Jak pozbyć się emblematów z tylnej klapy ?
cześć, ja tez przerabiałem ściąganie oznaczeń w B7 ciemny granat. przygotowałem szuszarkę, ale, że było to w sierpniu, to gdy byłem już przy autku, okazała się zbędna, bo mocno rozgrzane od słońca było. nie dałem rady kupić żyłki, więc wszystko szło zwykłą nitką do szycia, pare razy się rwała, ale dało rade, a resztki kleju zmyłem benzyną - nie pamiętam jaką, miałem jakieś dwa rozpuszczalniki, używałem patyczków higienicznych, bo nie znam się na lakierach i bałem, żeby rozpuszczalnik nie uszkodził być może, jest jakiś ślad pod słońce, jeśli będzie bardziej widoczny to spoleruje.
-
prośba o zidentyfikowanie użytkownika "ArniKRAKÓW" !!!!
cześć, dodam coś od siebie. gdy napisałem na forum temat, że poszukuję czujnika poziomowania do xenownów, zgłosił mi się na priv pewien ktoś, że ma do sprzedania: zalogowany od kwietnia, ani jednego posta. oczywiście być może jest niesmiały... (ja tu jestem dość długo, a też specjalnie wylewny nie jestem) odpisałem, że mogę kupić ale przez allegro, żebym miał jakieś zabezpieczenie, bo w końcu nic o nim nie wiem a na forum jest nieznany. od wysłania mojej wiadomości nie odezwał się... co dziwne, bo jaki problem przez allegro sprzedać. mam zasadę, że praktycznie zawsze bezpiecznie jest robić "deal" z moderatorami, administratorami, czy dosłownie klubowiczami, są to z reguły osoby forumowego (publicznego;) ) zaufania, najczęściej znają się między sobą. przeważnie, poważne osoby które nie myślą o zrobieniu wałka. jeśli trafia się biznes, ze zwykłym użytkownikiem to warto sprawdzić od kiedy na forum, ewentualnie gdzie się udziela i czy w ogóle. jednak jeśli od niedawna na forum lub prawie zerowa ilość postów, to albo przez allegro albo sobie odpuścić. pzdr.
-
Spoty LRY - odwołane
dzięki, jest super
-
Spoty LRY - odwołane
pewnie, byleby coś było widać
-
Spoty LRY - odwołane
zrób kilka jeśli możesz, bo nie mam porównania do jakiegokolwiek innego cc (może gdzieś w komisie znajdę to obejrze:D) fotke z trójkątem zamontowanym i np fotkę samego uchwytu - jeśli byś mógł
-
Spoty LRY - odwołane
wcale się nie dziwie, że nieprędko oki, nie ma pośpiechu, to "enta" rzecz do zrobienia w "moim" cc, póki co, może sobie trojkąt jeździć luzem.
-
Spoty LRY - odwołane
o, a ja bym sie przypomniał z tą fotką bagażnika cc tzn uchwytu trójkąta chyba, że gdzieś w rykach kiedyś, na tygodniu byłaby możliwość na żywca zobaczyć
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ano, a mój nawet jak czysty wygląda
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kolego, dokładnie 12 postów przed Twoim:- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to się nie ma co śmiać poważna organizacja- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Paraf a jaką ty masz legitke? ja też chce- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie wiem jak mi się weekend ułoży, ale może dam radę się zjawić i przywitać- Spoty Puławskie
rozumiem. dzięki- Spoty Puławskie
dzięki, tak mi się wydawało, bo szukałem kiedyś w Puławach miejsca, gdzie można punkty odjąć i też mi na lublin wskazywało, ale chciałem się upewnić, bo teraz miałem tą kwestię właśnie ze zdawaniem, chociaż troche dziwnie (chyba), bo przecież Puławy to nie takie małe miasto...- Spoty Puławskie
cześć koledzy, mam pytanko, możecie mi powiedzieć, jak jest z prawem jazdy w Puławach? - tzn.: czy nauka jazdy i zdawanie jest w Puławach, czy jedzie się zdawać np do lublina?- Spoty LRY - odwołane
Dzięki:-) U mnie w CC jeszcze światła do zrobienia na euro są, tzn tylne przeciwmgielne. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- Spoty LRY - odwołane
rafalekx - byłaby możliwość, żebyś zrobił fotkę uchwytu na trójkąt ostrzegawczy u siebie w CC ? w rodzince jest CC made in usa, i wersja trójkąta OEM - tzn bez uchwytu kupiłem trojkąt z uchwytem, ale rozkminiam jak zamontować- Spoty LRY - odwołane
a jak wczoraj od Was wracałem, to z radości fotoradar błysnął - na szczęście nie mi czytając Waszą rozmowę, oświeciło mnie, czemu na ostatnim spocie w Zamościu na którym byłem, były tylko trzy osoby... gdy (bo) przyjechałem na spota CC- Spoty LRY - odwołane
Fajne foteczki, tylko się będę musiał trochę obniżyć, bo przy Waszych furkach to się jak na szczudłach można poczuć ;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post