Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarkMind

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarkMind

  1. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    ano, nawet dziś znalazłem Twój post w temacie o cb, i właśnie tam pisałeś, że się nie mieści, co dziwne bo pamiętam opinie, że to dość małe radyjko było
  2. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    pare lat temu przy pierwszym podejściu myślałem o Lafayette Ermes, wtedy się pojawiał, ale teraz dobre opinie zbiera Yosan 120 Turbo, więc może ten, tylko jeszcze jakaś antentka, maks do metra, bo to na trase, pewnie jakaś sirio omega lub turbo
  3. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    dzięki, może tam też zajrzę conajmniej raz w tygodniu w kurowie bywam, tzn przejeżdzam
  4. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    eh, żeby policjanci... Kowi87 dzięki to podjade jak znajdę chwilę i miejsce parkingowe nie wiesz czy mają tam Yosan'a 120 Pro, Lub Ermesa?
  5. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    koledzy! i ewentualne koleżanki... po czwartku 13, miarka się przebrała... powiedzcie mi... czy jest w Rykach lub okolicach lub Puławach, jakiś sklep z radyjkami cb? żeby kupić i żeby dostroili od razu?
  6. cześć, ja tez przerabiałem ściąganie oznaczeń w B7 ciemny granat. przygotowałem szuszarkę, ale, że było to w sierpniu, to gdy byłem już przy autku, okazała się zbędna, bo mocno rozgrzane od słońca było. nie dałem rady kupić żyłki, więc wszystko szło zwykłą nitką do szycia, pare razy się rwała, ale dało rade, a resztki kleju zmyłem benzyną - nie pamiętam jaką, miałem jakieś dwa rozpuszczalniki, używałem patyczków higienicznych, bo nie znam się na lakierach i bałem, żeby rozpuszczalnik nie uszkodził być może, jest jakiś ślad pod słońce, jeśli będzie bardziej widoczny to spoleruje.
  7. cześć, dodam coś od siebie. gdy napisałem na forum temat, że poszukuję czujnika poziomowania do xenownów, zgłosił mi się na priv pewien ktoś, że ma do sprzedania: zalogowany od kwietnia, ani jednego posta. oczywiście być może jest niesmiały... (ja tu jestem dość długo, a też specjalnie wylewny nie jestem) odpisałem, że mogę kupić ale przez allegro, żebym miał jakieś zabezpieczenie, bo w końcu nic o nim nie wiem a na forum jest nieznany. od wysłania mojej wiadomości nie odezwał się... co dziwne, bo jaki problem przez allegro sprzedać. mam zasadę, że praktycznie zawsze bezpiecznie jest robić "deal" z moderatorami, administratorami, czy dosłownie klubowiczami, są to z reguły osoby forumowego (publicznego;) ) zaufania, najczęściej znają się między sobą. przeważnie, poważne osoby które nie myślą o zrobieniu wałka. jeśli trafia się biznes, ze zwykłym użytkownikiem to warto sprawdzić od kiedy na forum, ewentualnie gdzie się udziela i czy w ogóle. jednak jeśli od niedawna na forum lub prawie zerowa ilość postów, to albo przez allegro albo sobie odpuścić. pzdr.
  8. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    dzięki, jest super
  9. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    pewnie, byleby coś było widać
  10. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    zrób kilka jeśli możesz, bo nie mam porównania do jakiegokolwiek innego cc (może gdzieś w komisie znajdę to obejrze:D) fotke z trójkątem zamontowanym i np fotkę samego uchwytu - jeśli byś mógł
  11. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    wcale się nie dziwie, że nieprędko oki, nie ma pośpiechu, to "enta" rzecz do zrobienia w "moim" cc, póki co, może sobie trojkąt jeździć luzem.
  12. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    o, a ja bym sie przypomniał z tą fotką bagażnika cc tzn uchwytu trójkąta chyba, że gdzieś w rykach kiedyś, na tygodniu byłaby możliwość na żywca zobaczyć
  13. ano, a mój nawet jak czysty wygląda
  14. kolego, dokładnie 12 postów przed Twoim:
  15. to się nie ma co śmiać poważna organizacja
  16. Paraf a jaką ty masz legitke? ja też chce
  17. nie wiem jak mi się weekend ułoży, ale może dam radę się zjawić i przywitać
  18. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    rozumiem. dzięki
  19. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    dzięki, tak mi się wydawało, bo szukałem kiedyś w Puławach miejsca, gdzie można punkty odjąć i też mi na lublin wskazywało, ale chciałem się upewnić, bo teraz miałem tą kwestię właśnie ze zdawaniem, chociaż troche dziwnie (chyba), bo przecież Puławy to nie takie małe miasto...
  20. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    cześć koledzy, mam pytanko, możecie mi powiedzieć, jak jest z prawem jazdy w Puławach? - tzn.: czy nauka jazdy i zdawanie jest w Puławach, czy jedzie się zdawać np do lublina?
  21. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Dzięki:-) U mnie w CC jeszcze światła do zrobienia na euro są, tzn tylne przeciwmgielne. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  22. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    rafalekx - byłaby możliwość, żebyś zrobił fotkę uchwytu na trójkąt ostrzegawczy u siebie w CC ? w rodzince jest CC made in usa, i wersja trójkąta OEM - tzn bez uchwytu kupiłem trojkąt z uchwytem, ale rozkminiam jak zamontować
  23. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    a jak wczoraj od Was wracałem, to z radości fotoradar błysnął - na szczęście nie mi czytając Waszą rozmowę, oświeciło mnie, czemu na ostatnim spocie w Zamościu na którym byłem, były tylko trzy osoby... gdy (bo) przyjechałem na spota CC
  24. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Fajne foteczki, tylko się będę musiał trochę obniżyć, bo przy Waszych furkach to się jak na szczudłach można poczuć ;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.