Treść opublikowana przez DarkMind
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a w sitańcu kto? na siłe nie szukam, ale widzę, że do mechanika to się trzeba z wyprzedzeniem jak do lekarza umawiać, dobrze, że nie mam 3 miesięcznego terminu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no właśnie się tak zastanawiam, egr to problem mechaniczny czy elektryczny? bo jeśli elektryczny to do Malczenko przedzwonie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
komu w zamościu lub okolicach mogę oddać bez strachu autko do zrobienia - chodzi o prawdopodobnie padnięty egr, lub coś z nim, może tylko piny, może jakiś przewód. mam swojego na szczebrzeskiej umówionego, ale dopiero na przyszły poniedziałek :/ więc tydzień bez auta by był
- B7 Crew
-
B7 Crew
BRE w sumie odpinać nie muszę, bo na poczatku tygodnia pewnie wymienie ten egr jeśli okaże się, że to to, ale z ciekawości poszukam wtyczki, jakby jeszcze kiedyś gdzieś daleko od domu mnie to złapało. niczego sobie takim wyłączeniem egru nie uszkodze jak rozumiem?
-
B7 Crew
gdzieś czytałem, że sam miałeś podobny problem kiedyś i opcje między innymi dwie są, wywalić egr i coś tam przemapować albo wymiana na nowy o ile to sam egr padnięty. na szczeście weekendowo nie muszę używac autka, a w przyszłym tygodniu podjade do mechanika. ta wtyczkka rozumiem gdzies bezpośrednio przy zaworze jest? - nie zaglądałem jeszcze
- B7 Crew
-
B7 Crew
No właśnie tej mocy brak, tyle, że czasem się pojawia i ładnie jedzie, ale to nie ma zasady, który bieg lub ile obrotów, gdy dostaje znowu mocy. Oki dzięki tak zrobie z tym kompem, ale to pewnie jutro, w razie co, będę pisał Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
-
B7 Crew
No właśnie nie wiem, znowu zrobiłem 40km, czasem przy 2500 obrotów odzyskuje moc i ladnie ciagnie, ale też potrafi np na 5 biegu pociągnąć ladnie, jechać tak pare km stałą prędkością a jak chce lekko przyspieszyć to znowu brak mocy. Myślałem o wymianie turbo na brd lub inne lepsze, ale wolałbym żeby akurat teraz mi nie padło:-\ Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
-
B7 Crew
Dziś rano, trasa 40km, w pewnym momencie: Jak cisnę pedał gazu, to mam wrażenie jakby był w jakimś budyniu obroty stoją, prędkość stoi lub powoli się podnosi, albo obroty idą w górę a prędkość ledwo ledwo, aż strach wyprzedzać i tak na wszystkich biegach, ktoś wie co to może być? Żadne lampki awaryje się nie świecą, silnik niby działa jak zawsze na ucho, nic nie stuka. Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mam malutki żółciutki kompresorek, jeśli nie flaczek to maks parenaście sekund i dopompuje;-) Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chcesz kompresor ze stacji, bo z automatu ustawiasz do ilu ma dopompować? czy jakikolwiek, bo jak nie masz, to mogę podjechać i swojego użyczyć. ja kiedyś na statoilu robiłem ale dawno, wole swój podłączyć i po sprawie.
-
B7 Crew
z tym moim rns-e, jakby ktoś miał pomysł jak zakodować to dajcie znać, napisałem do mikasziego więc może odpisze, jak nie to poszukam gdzieś na zachodnich forach bo w sumie tu takich problemów z kodowaniem nie widziałem. a sam już nie mam pomysłu co zmienić. czy ten problem ze znikającym obrazem po uruchomieniu zapłony może wynikac z nieodłączenia rnsa, bezpiecznika, aku, po zakodowaniu a jedynie zresetowaniu rns-e? bo pojęcia nie mam jak inaczej zakodować...
-
B7 Crew
Bart-S dzięki, już napisałem.. nie wiem dlaczego, coś się rypie przy kodowaniu, na a4, znika obraz i zostaje tylko na fisie, a jak wracam do a3 to jest ok, ale się nie wyłącza po wyjęciu kluczyka itp. dziwne, szkoda, że nie znam kodowania swojej starje rnski, byłoby łatwiej.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ja nie pomoge, niezakodowana navi tak mi działa, że narazie nie używam, ale przeglądałem jakiś czas temu liste punktów do wyświetlania i tam nie przyuważyłem fotoradarów, tyle, że nie szukałem pod s, więc może tam zajrzyj
-
B7 Crew
dzięki wielkie ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- Zakodowalem zaadoptowalem i... Navi sie wlacza ale jak wlacze zaplon, obraz z navi znika i jest tylko na zegarach, wylacze zaplon, pojawia sie na navi obraz, ktos wie co zmienic? :-( I stracilem zmiane utworow z kiery moge tylko glosnosc zmieniac Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
B7 Crew
cześć, mam prośbę, jesli ma ktoś z was rns-e ledowego moglibyście mi pomóc w kodowaniu? w temacie o rns-e napisałem posta, ale pewnie ruch mały będzie: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/index96.html#post3706583 mój kabel nie działa, a elektryk sobie policzy od podłączenia vaga, więc chciałbym to za jednym razem zrobić a nie mam pewności co do paru ustawień. mi wychodzi, że: 0301115 ale nie wiem co z piątą cyfrą, czy chodzi o tą przystawke? miałem ale zdemontowałem, mam za to BT, w opisie jest też, żeby trzecią ustawić na 1. jakbym mógł swoim kablem podziałać to bym się cały dzień bawił a tak chce znaleźć już gotowe kodowanie, bo On sobie pewnie nie poradzi i nie będzie mu się chciało.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
niestety, okazało się, że to nie wina braku linii k, tylko mojego kabla, po podłączeniu ori vaga, łączy się z navi, ale mam problem jak zakodować, facetowi płacę od podłączenia, więc nie mogę stosowac metody prób i błędów, tak jak by mój kabel działał i mógłbym sobie pół dnia siedzieć, więc proszę Was o pomoc w zakodowaniu: A4 B7 2007 rns-e led (2011) kamera cofania multi kiera bluetooth zestaw głośnomówiący czujniki cofania pełny fis i chyba tyle z rzeczy które mają znaczenie, jak podłączyliśmy vaga wlazłem na forum z telefonu, ale to co podawałem do kodowania wywalało wartości nieprawidłowe, więc proszę o pomoc: kodowanie: 0311??5 kodowanie bt: 011477 adaptacja: ch1 summer: 1930 winter: 1930 ch2 45 adapt func 10 ch62 23? w kanale 60 - 1029 w kanale 61 - 3331 do tego o ile się orientuje Ch4 2 - kamera cofania
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
lubie swojego diesla, zwłaszcza w trasie jak mam 4,6 spalanie ale fakt, jak wsiąde do benzyniaka ojca też dwu litrowego to zupełnie inna jazda, tak jakoś błogo i cicho
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a jakiś najlepszy z tych najgorszych?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
u mine było dziś 37,5 to jak z tym elektrykiem znacie jakiegoś? bo u Malczenki ogarną, ale dopiero piątek/poniedziałek, a wolałbym wczesniej.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Hm jakbym mógł to bym nie szukał kogoś kto jest w stanie to zrobić... Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Oki, wyciagnie się rnsa i popatrzy co tam siedzi w kablach. Dzięki Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ wg tego: k-line jest na pinie 7, ale czytałem w temacie (post 1770), że powinna być na 15, może ktoś podpowiedzieć, jak ma być? i co z linia L wtedy wsadzić do pinu 7?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie - Zamość lub okolice, dobry elektryk samochodowy, który by pociągnął linie k od navi do gniazda diagnostycznego, poza specem na lubelskiej (2 tygodnie urlopu) i tym przy 2 lo bo jego znam. Macie kogoś kogo byście polecili poza wymienionymi? Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Zobaczymy, chyba w kostce od klimy jest linia k? Więc nie będzie dużo szukania, wolałbym to u siebie zrobić niż gonić do naviservice Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4