Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomas3k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomas3k

  1. Tomas3k odpowiedział(a) na Tomas3k temat w 2.5TDI
    Aktualnie mam AFB. Czyli będe mieć problem z montażem tego BFC samego silnika a mój osprzęt ? ---------- Post dopisany 31-12-2013 at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 22:51 ---------- Temat do zamknięcia. Silnik zmieniłem mam teraz BFC z 2003 roku miałem AFB z 99. tylko został mój osprzęt wszystko pasuje i gra jak należy. silniczek dużo lepiej teraz mruczy niż wcześniejszy.
  2. Tomas3k odpowiedział(a) na Tomas3k temat w 2.5TDI
    Wałki napewno sprawdzę to mówisz żeby stawiać na ten BFC ?
  3. Tomas3k odpowiedział(a) na Tomas3k temat w 2.5TDI
    no nic postawiłem na BFC 163 km. z 2003 roku bez osprzetu i AKE 180 km też z 2003 roku założę swój osprzęt i tyle tylko nie wiem który z nich wybrać a co będzie to się okaże jak założę. w piątek jadę wybierać.
  4. Tomas3k odpowiedział(a) na Tomas3k temat w 2.5TDI
    Czyli widzę że nikt nie wie czy będzie mi pasował inne 2,5 niż moje... ja wiem że silnik się posypał...
  5. Tomas3k odpowiedział(a) na Tomas3k temat w 2.5TDI
    Szczerze mówiąc myślałem o tych 155 koni bo podobno najlepsze. Tak nawiasem powoli zaczynam sie dobierać do niego i juz wiem że pasek od rozrządu jest luźny...
  6. Tomas3k odpowiedział(a) na Tomas3k temat w 2.5TDI
    Bo wszystkie miałem w dobrym stanie, a podejrzewam że tam nie ma takiego ciśnienia oleju jakie powinno być na tym jednym popychaczu i poprzedniemu właścicielowi tak samo się stało tylko pojawia się pytanie dlaczego tam nie ma tego ciśnienia.. ale aż takim mocnym znawca nie jestem.
  7. Tomas3k opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam, otóż jakieś 3 miesiące temu wymieniłem jeden hydropopychacz bo stał do tego pestka i dźwigienka, po wymianie przy odpaleniu było słychać tak jakby " klepał " ale po chwili zaczynał pracę normalnie i podczas jazdy czasem dawał o sobie znać i tak po 3 miesiącach w pewnym momencie zaczął strasznie głośno " klepać " i po kilku sekundach cały silnik zgasł i teraz silnik nawet nie chce przekręcić jak próbuję odpalić to odrazu gasną wszystkie kontrolki jakby aku padł ( dodam że kupiłem nowy aku 2 miesiące temu) i silnik w ogóle nie zaczyna kręcić i mam podejrzenia że silnik już nie będzie wart naprawy i moje pytanie jest następujące czy jakbym zakupił silnik w nowszej wersji np ten już 180 konny czy miałbym duży problem z montażem ? Czy raczej takie działanie nie jest do ogarnięcia ? Jutro autko podepnę pod komputer ale zakładam że to nic nie da. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
  8. Tomas3k odpowiedział(a) na Tomas3k temat w 2.5TDI
    Kolego jeżeli chodzi Ci o czujnik temperatury wody to wymieniłem go na nowy.
  9. Tomas3k odpowiedział(a) na Tomas3k temat w 2.5TDI
    Ja wymieniałem przelewy, a co do ropy to racja ale już dość dawno mam te nowe przelewy i ta ropa która powpadała gdzieś tam w szczeliny to już raczej znikła. Co do kompa to ten mechanik go podłączył i nie miał jakiś błędów, ale planuję go jeszcze raz podłączyć w najbliższym czasie...
  10. Tomas3k opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam! Otóż mam problem z silnikiem 2,5 tdi... wszystko niby jest ok gdy jest zimny... pali na dotyk.. a jeżeli przejadę powiedzmy 6 km silnik złapie 90C to już mam duży problem z odpaleniem po krótkim postoju... muszę dać mu jakieś 40 min czy coś w tym stylu żeby temperatura silnika spadła z 90... Auto oddawałem do mechanika sprawdzał szczelność układu i jest ok... pompa też PRAWDOPODOBNIE ok... jedynie co mi zrobił to ustawił kąt wtrysku bo podobno był zły... i on mówił że jak będzie tak dalej to żeby mu dać znowu to coś pogrzebie przy czujniku temperatury silnika(wody) ale postanowiłem go sam wymienić i niepotrzebnie bo problem dalej jest... a tak zaczęło się dziać po moich pseudo naprawach czyli zwalałem pokrywy zaworów bo poprzedni właściciel straszny syf tam zrobił i nie dało się na to patrzeć.. i pokorciło mnie założyć stare przelewy i w te upały co były mi popękały.. i wracałem tak na popękanych gdzieś z 20 km... i tak słyszałem że mogły membrany w pompie paść ? czy może macie jakąś inną opcję ? i z tego co widzę to co ten mechanior mi sprawdzał szczelność to że jednak mi leci paliwo ponieważ leci mi olej z miski olejowej ale auto zostawia takie rozmyte plamy pod sobą nie sam olej tylko tak jakby wymieszane z ropą tylko pytanie skąd tam ropa z samego przodu auta ? Pozdrawiam!
  11. Może i masz rację jak narazie działa może mocno mu nie zaszkodzi z dwa czy trzy razy w roku
  12. Ja swoją myję normalnie wiadomo nie szaleję jak są mrozy po -25 ale jak mnie pamięć nie myli było z -10 umyłem WDkiem zakonserwowałem zameczki i nic nie mi nie przymarza wszystko chodzi płynie jakby było lato
  13. i poleciało 6
  14. Nie zapeszając moje oczko w głowie nie ma najmniejszego problemu z tymi mrozami... szybki ok zamki ok no i oczywiście grzeje!
  15. A4 B5 Avant 2001r.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.