Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Pany jaki będzie mniej więcej koszt wrzucenia centralnego intercoolera do 1.9?
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ja jutqo bede lecial na Zandvoort jutro jakby ktos chcial sie dolaczyc to pisac.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
No tak a ja napisałem że akurat teraz jest płatny Więc po co tam wjeżdżać tym razem hehe. Ja mam rzut beretem tam i często jestem więc obcykałem już co się dobrze opłaca hahaha Mi niedziela jedynie pasuje bo wlasnie sie dowiedzialem ze w sobote pracuje.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ale akurat teraz jest płatny hehe Wiec po co dawać 10 e jak można dać 5 i starczy akurat a za drugiego piątaka można zjeść rybkę
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Szacun za całą operację. Super że wszystko samemu ogarnięte. Gratuluję.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ja osobiście zawsze parkuję na parkingu wzdłuż plaży i schodzę na dół na tor dopiero.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ja nie wiem też jeszcze jak będę w sobote czy pojde do pracy czy nie to moze na niedziele sie ugadamy na niedziele
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Pany może polecimy w sobote na CPZ. Będą fajne wyścigi ja napewno polecę po sprawdzeniu kalendarza http://www.cpz.nl/nl/evenementen/finaleraces
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Mateusz myślę że to już ECU mi to ogarnie i dobiorą taki jak trzeba i żeby się wcisnął chyba że znajdę jakiś dedykowany i wtedy by było najlepiej hehe Stasiu to jesteś u samej góry. 200 km ode mnie. Ja blisko Amsterdamu jestem.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Nie no bez przesady. Raczej bede szukal takiego zeby weszedl w ori zderzak. Chodzi mi tylko o to zeby sie nie meczyl sprzet bo na seryjnym IC to slabizna. Nie musi byc 200 km
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Nie jeszcze. Jak bede na swieta w PL to wtedy albo dopiero na nastepne wakacje. :/
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
A no byłem nawet 2 razy wczoraj. Brudas straszny po trasie z PL. Pakiet S4 bym chciał ale to już raczej odpada bo założyłem inne priorytety i do auta napewno wpadnie jeszcze wiekszy intercooler i może fotele żeby było wygodniej. I to by było na tyle raczej. Tylko się bujać teraz.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Nie spinam sie. Przeciesz zartobliwie to pisalem hehe To ze mozna wiecej to wiem. Patryk mi mowil odrazu ze na samym turbo i sofcie max 180 km zrobia ale po diagnozie i ogarnieciu auta wyszlo tyle bo jak pisalem nie chcialem na maxa zylowac silnika a juz troche ma i nie domaga wszystko tak jak bylo nowe. Zawsze mozna wiecej ale po co sie pchac w koszta. Zrobie ic jeszcze, korekte i starczy.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Sam masz skreta hehe. Ori przebieg mam. Jak macie lepsze wyniki to fajnie tylko sie cieszyc. U mnie jest tyle i trudno. Wazne ze jezdzi jak nalezy i daje rady.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Hehe nie. 302 chyba. Malo nie malo ale troche juz jest.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Po pierwsze to soft mial byc bez zylowania silnika. A po drugie no silnik juz ma swoje i wtryski tez, nie ma sie co oszukiwac. Czlowiek sie stara ale przebiagu nie oszukasz. Fakt moglo byc lepiej ale i tak jest roznica w porownaniu z seria. Turbo ladnie daje, auto sie zbiera niezle. Dopiero tydz mam i nawet nie przetestowalem dobrze bo teraz urlopik i auto kolejny tydz stac bedzie. Chlopaki kazali wymienic IC i do 20 KM mowili ze jeszcze doloza. Jak narazie styka. Chwile pojezdze i zadzialamy dalej :-D. Nie bedziemy stac w miejscu.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Z racji że turbo się wysrało wpadła kompletnie nowa turbinka BRD, wyleciał katalizator i zrobiony został sofcik. Wynik nie oszałamiający ale jest różnica w jeździe. Teraz tylko intercooler i będzie cacy. Za pierwszym razem było 170 km ale turbo przeładowywało i finalnie wyszło 163,8 KM i 366,8 Nm I wczoraj wpadły nowe oponki komplet.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
No i o to chodziło. Dziekuję bardzo :-)
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
U mnie sprawa prosta. Nie mam czasu na wysyłanie przerabianie itp. Potrzebuję większe turbo do AWX'a, nowe najlepiej i żeby było P&P. Jakie pasuje?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Panowie bo juz zgłupiałem. To co brać? Mam serie AWX i padło turbo. Chciałbym wsadzić większe jakieś ale żeby było P&P i tylko zrobić softa. Doradźcie.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Nie no lista modów jest jeszcze długa ale nie ma na to czasu ostatnio wogóle. Z ostatnich rzeczy jakie były zrobione to kolor licznik z zegarem radiowym.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Gdzie jest opona pytam ja się? Jest miazga
-
B6 DIVISION
Krystian ja wstawiałem u Krzyśka na byłej jednostce w Nysie. W sobotę zadzwoniłem że pękła szyba a w poniedziałek przyjechałem już na montaż, zeszło 2h może nawet nie i pojechałem autem do domku. Płaciłem 400 zł
-
B6 DIVISION
Pany ma ktoś na sprzedaż nakładki na pedały z rs? albo jakis link z dobrą ceną. Tylko musi być płatność przez paypala :-P
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Podoba mnie się. Pokaż więcej fotek.