Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
No nie powiesz mi że cena paczki do 1 kg priorytetowa kosztuje 19 zł. proszę cennik: Cennik - Paczka pocztowa | cennik.poczta-polska.pl Ja wszystko pocztą wysyłam a nie kurierami więc wiem ile kosztuje taka przesyłka. A zawsze sobie wcześniej sprawdzam żeby nie naciągać ludzi na przesyłce potem jak coś sprzedaje.
-
B6 DIVISION
Plus wysoka cena przesyłki nie wiem skąd oni sobie je biorą to wychodzi. Pod rns mi nie potrzebne zastanawiam sie nad zwykłym radiem narazie bo nie chce mi się płyt już nagrywać leży tego już stos. ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- Do tego ich czas przesyłki. Śmieszni.
-
B6 DIVISION
Pany gdzie najlepiej kupić taki zestawik bo cena z allegro troszkę wysoka. Audi A4 od 2001 adapter iso złącze kostka Łódź (4009902387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
Jakiś ciul mi parchem jakimś zajął miejsce pod domem
-
B6 DIVISION
Hehe mam to samo a i tak po jakimś czasie zaczyna przyswajać te informacje i i tak kupuje to co chcę hehe
-
B6 DIVISION
może kiedyś i u mnie zawita taka
-
B6 DIVISION
https://www.youtube.com/watch?v=YMU5Z5QOnrM
-
B6 DIVISION
Heble S4 już są w domku. Teraz małe spa im trzeba zafundować i na auto
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Z felgami chyba będzie ciężko się wyrobić w tym sezonie i muszę latać na S-line ale heble z S4 już są u mnie. Przód i tył Teraz tylko odnowienie, odmalowanie i na auto
-
Spoty Holandia i okolice
A gdzie mieszkasz?
-
Spoty Holandia i okolice
Ja do końca mies odpadam z weekendami a w kwietniu chcę jechać do Keukenhof tym bardziej że mam rzut beretem.
-
Spoty Holandia i okolice
Nie no nie jeździ tam swoim autem po torze tylko pooglądać he
-
Spoty Holandia i okolice
Znajomy tam często jeździ też ma B6 to się go wypytam.
-
Spoty Holandia i okolice
W Zandvoort jest też tor wyścigowy w sezonie często się tam dzieje można tez pomyśleć pooglądać jakieś wyścigi. Trzeba by czaić kiedy się coś dzieje.
-
Spoty Holandia i okolice
U mnie nie ma problemu zawsze się znajdzie chwila za diagnostykę. A polerkę też bym strzelił bo lakier
-
Spoty Holandia i okolice
Zobaczcie lepiej jaka fajna B6 na s-linach hehe. Ja mam VAGa też to możesz kiedyś podskoczyć masz blisko. Wbijasz Kudelstaart i migiem jesteś u mnie hehe
-
Spoty Holandia i okolice
Jakieś tam fotki wyszły ale fotograf ze mnie żaden. Frekwencja faktycznie jak na pierwszy raz spora. 5 aut. Dzięki również za piwko. Każdy z nas praktycznie pierwszy raz był w Hadze więc nie ma się co stresować tym bardziej że młyn był w samym mieście.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ja co roku przedłużam free. Są opcje różne do wyboru i jest free więc luzik Dżozef
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Qwa jest kozak fest. Szacun.
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
No klasa panie. Wygląda super. Ale kto bogatemu zabroni hehe :-D