Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
To 16 by było spoko bo na wiosnę planuję zmianę hebli i ciaglę nie mogę sie zdecydować nad tymi co ty masz a S4 B6 i Cayenne ---------- Post dopisany at 01:26 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ---------- Jeśli ktoś lubi Grubsona to na TVP2 leci koncert
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Hart ja bym tego za darmo nie chciał. Wolałbym kupić używki jak to huwno. W poprzednich autach popełniłem wielki błąd i kupiłem parę części tej firmy i nigdy w życiu więcej.
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Kiera jaka planuję zazdroszczę.
-
B6 DIVISION
W EU im dalej na zachód tym łatwiejsze życie a im dalej na wschód tym biedniej. Takie moje zdanie, ale wszędzie jakoś ludzie dają jakoś radę i żyją bo muszą. ---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ---------- Michał jaki tam najmniejsze koło wchodzi na twoje heble?
-
B6 DIVISION
Nie no tak oczywiście. Mój drugi kuzyn ma 3 dzieci najstarsze w przedszkolu najmłodsze 3 latka i też daje radę i chyta się każdej pracy nie wybrzydza ale nie da rady tak żyć łatwo i dorabia na boku a wiadomo jak
-
B6 DIVISION
Mój kuzyn poszedł teraz niedawno do armii i z miejsca dostał o prawie 1k więcej niż w pracy gdzie miał robotę na czas nieokreślony i prawie 6 letni staż. Ale jego żona i tak teraz musi wracać do pracy po macierzyńskim żeby mogli myśleć coś o własnym domku. Ale dobra koniec smutów. Pijemy dalej
-
B6 DIVISION
No to jest masakra usłyszeć coś takiego z ust własnego dziecka. Dlatego wielki szacun dla ludzi którzy żyją w pl mają np 5 dzieci i dają radę tak jak mój jeden kumpel. Nie wiem jak on to robi ale szanuję go i podziwiam że za 2k na mies daje rady utrzymać 7 os rodzinę gdzie wszystkie jego dzieciaki chodzą do szkoły a jego kobieta dorywczo pracuje po kilka h dziennie tylko.
-
B6 DIVISION
Nie no praca w PL to jest porażka. Prywaciarki tylko szukają żeby wykorzystać na maxa i się nachapać. Masakra. Ja też jak zacząłem po szkolę pracę w NL myślałem o duższym pobycie tu ale mnie ciągło do PL. Odłożyłem kasy wróciłem znalazłem pracę i co? Zapierdol jak dzika świnia a wydatków w uj a kasy zero. I to zarabiałem ja i moja kobita i było od 10 do 10 porażka wiec zdecydowaliśmy się wrócić.Teraz wynajmujemy mieszkanie, mamy dobrą pracę w której nas doceniają i jest ok. W PL mamy działkę, kiedyś może stanie tam dom ale na najbliższe lata planujemy zostać w NL bo w Polsce nie ma perspektyw jak narazie dla nas. A co przyjeżdżamy do Pl na urlop to ceny coraz to wyższe porażka.
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
co za brednie. Fura na wypasie a ktoś tu pisze głupoty.
-
B6 DIVISION
No to grubo. Ja wcześniej tylko na wakacje do NL potem rok w jednej firmie, tej samej co na wakacje jeździłem, prawie rok przerwy w tym pół roku pracy w PL za 1800 a 220h w mies i teraz rok znowu w NL ale pnę się w górę i to mi się podoba. Z początku miotła i ogień a teraz komputer telefon i pasuje
-
B6 DIVISION
A ja powoli kończę Andrzejki najpierw wóda a teraz szkocka. Znowu pół niedzieli przespane ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- Marcin to ile to poza granicami?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
No tak. Kolor może być taki sam ale będzie miała inne wymiary sprężyna trzeba dobierać odpowiednio. Nie ma tak rym cym cym.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
miikii dokładnie. Kolor zależy od obciążeń.
-
B6 DIVISION
- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Właśnie nie dobre. Na następną zimę wpadają 17 minimum żeby to wyglądało jakoś. ---------- Post dopisany 30-11-2013 at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 16:48 ---------- No to w końcu zawitala wlepa.- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Mariusz bo w skodzie pewno jest dobrze dobrany oring żeby spręzyna nie zjechała niżej.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Masz szyber starczy ci- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Hehe to w mojej okolicy brak- B6 DIVISION
No to trzeba szukać elektryki na tył- B6 DIVISION
Wqwiacie mnie ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Pany bo teraz nie naszło. Ostatnio łapłem boczki z roletami i pytanie. Da rady przełożyć jakoś te góry z boczków same z roletami czy to jest jednolite z boczkiem? - [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm