Treść opublikowana przez Patryś
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Bliżej terminu podam adres gdzie się spotkamy i wjedziemy wszyscy razem tak jak zrobiliśmy to 2 lata temu.
-
B6 DIVISION
Czyli julio zgadłem co wygrałem? Pracowałem na hurtowni materiałów budowlanych to kumam temat hehe
-
B6 DIVISION
3-3,5 chyba że przednie siedzenia też wliczamy to ze 4-4,5
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Siemka jerzu. Kolejny A3kowicz po zmianie na A4. Sami swoi. Audi robi robotę no i to Q
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ajjj szkoda ale może jeszcze ktoś chętny się znajdzie.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
M.I.V.W - Men In Volkswagen kto leci ja i kolega zakwa na bank. Tu moje fotki z 2011 jeszcze starą A3 https://picasaweb.google.com/113310884824011053204/MIVWEvent2011NL?authkey=Gv1sRgCI722pzexYrThQE
-
B6 DIVISION
Aha. A tam jest np coś takiego jak na allegro dane do wysyłki że wpisujesz jak chcesz na inny adres niż w profilu?
-
B6 DIVISION
Chłopaki ja niedawno założyłem konto na Paypalu. A kto mi powie jak to jest jak to kupić coś na ebayu zapłacić i żeby wysłali do PL.
-
B6 DIVISION
Ja spać nie mogłem całą noc siedziałem na necie po 4 dopiero poszedłem spać.
-
B6 DIVISION
No uzywki nie starsze niz 5-6 lat u mnie wchodzily w gre ale 8 to juz grubo poszukaj cos innego lepiej
-
B6 DIVISION
Ja też brałem używki zawsze ale doszedłem do wniosku że nie ma sensu i zainwestowałem w nówki i nie żałuję.
-
B6 DIVISION
Ja bym sobie darował takie star e opony.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Nie lubię felg z rantem jakoś do mnie nie przemawiają.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Przejrzałem pierwszy post i to co było na początku a teraz wogóle do siebie nie podobne. Zmiany ogromne. Świetna B7 gratuluje. Na żywo też robi niezłą robotę. Obadana na Nysie no i pogawędka miła
-
B6 DIVISION
Hammer twoje teksty są dobre hehe
-
B6 DIVISION
Chłopaki kto mi poda nr oczka, haka do b6.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Mam osłony wszędzie ale to nie osłonami przytargałem tylko jak auto zjechało przednimi kołami z progu to podłogą przetargałem tzn.chyba progami głównie. Na przyszły sezon musowo inna felga to mam nadzieję że się będzie prezentować o wiele lepiej.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
He też bym tak chciał żeby każdy się zachwycał moim autem i wyróżniało się z tłumu ale to hohohooooo daleka droga i to nie wiadomo czy będzie się czym zachwycać kiedyś
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
V2 jest w miarę rozsądnie dane ale po dzisiejszej przycierce podłogą pod CH chyba pójdzie jeszczę troszkę do góry bo moja okolica nie sprzyja zglebionym samochodom.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Jak dla mnie to prze kozacko wygląda twoja czarnula. Zazdroszczę w uj i gratuluje takiej fury.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
4.07.13 r. No to podsumuję ostatnie 5 tyg: - Gwint KW V2 - Nowy ori rozrząd: rolka napinacza, rolka prowadząca, pasek rozrządu + elementy przydatne do wymiany, pompa wody, uchwyt z rolką napinającą pasek klimy, pasek klimy i alternatora, napinacz paska alternatora z tłumikiem drgań Dzięki Hammer - Nowy olej Motul 5W40 + filtr MANN - Nowy płyn chłodniczy G12++ - Nowy płyn hamulcowy - Nowy wysprzęglik i pompka sprzęgła SASCH i łożysko igiełkowe wałka prowadzącego - Nowa szyba czołowa - Nowe dywaniki na przód LUX- Poliamid - Nowa rączka drzwi wraz z przełącznikiem szyb pasażera - Zmiana podświetlenia przełącznika świateł - Nabita i odgrzybiona klimatyzacja - Zamontowany (w końcu) czujnik poziomu płynu spryskiwaczy - Kosmetyki i akcesoria: Szampon: Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner, Wosk: Collinite no. 476 Super Doublecoat Auto Wax, Aplikator: Meguiars Soft foam, Mikrofibra: ShowCarShine Microfibre, Ręcznik: SHOWCARSHINE FLUFFY DRYER 90X60CM, Rękawica do mycia z mikrofibry Klucze: BLACK&DECKER A7144 Nalepka wymiana rozrządu 028 010 227 E I użyłem takiego oto środka do czyszczenia wtryskiwaczy: LIQUI MOLY DIESEL SYSTEM REINIGER 5156 Auto zaliczyło przez te 5 tyg ok 6 tys km, polskie morze i zlot VAG w Nysie. Chyba to wszystko a jak coś mi się przypomni to dopiszę. Najgorsze jest to że nie zrobiłem praktycznie żadnych zdjęć. Przed Nysą auto wyglądało tak: Ale jechałem nad morze i troszkę podniosłem i aktualnie jest tak:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Hehe miałem to samo jak założyłem swój. Żeby ustawić w miarę równo chyba 5 razy auto podnosiłem
-
Problem z biegami. Wszystko nowe a biegi nie chcą wchodzić.
Problem rozwiązany. Powodem awarii było łożysko prowadzące na wale czy jakoś tak, takie malutkie. Było już wysypane i jak pracowało, obracało się to biegi nie wchodziły a na zgaszonym nie kręciło się i biegi można było wrzucać bez problemu.
-
B6 DIVISION
Chłopaki pomożecie? http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/problem-ze-sprzeglem-nowe-biegi-chca-wchodzic-278656/
-
Problem z biegami. Wszystko nowe a biegi nie chcą wchodzić.
Witam. Mam problem. 3 miesiące temu wymieniłem kompletne sprzęgło z dwumasem firmy LUKa. Wszystko było ok ale jakiś czas temu pedał sprzęgła zaczął jakby ciężej chodzić ale dałem sobie z tym spokój. A parę dni temu straciłem biegi w czasie jazdy. Tzn po zjechaniu z ronda i wyrzuceniu na luz już nie mogłem wrzucić żadnego biegu. Na zgaszonym aucie biegi wchodziły normalnie. Wymieniłem najpierw wysprzęglik SASCH, dzień jazdy i to samo tylko już były biegi ale wchodziły z dużym oporem i to po paru podpompowaniach sprzęgła. Dziś wymieniłem pompkę sprzęgła SASCH tą przy pedale i to samo. Zero zmian. Biegi wchodzą z dużym oporem albo wcale musze podpompować parę razy i czasem, to nic nawet nie pomaga cieżko się wrzuca biegi. Na zgaszonym aucie biegi wchodzą elegancko. Co to może być POMOCY