Treść opublikowana przez Malec
-
Klamka drzwi kierowcy
sprężynka pękła, ktoś sprzedawał na forum. Ewentualnie klamka używka.
-
jasność swiecenia zegara doładowania Boost
ja dołożyłem ściemniacz do oświetlenia z renówki i działa b.dobrze
-
Fake S4 +++ | NR.1
ten dyfuzor siadł prawilnie, ciakwy jestem jak będzie wyglądać na aucie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Bardzo ładna grafitowa B7 SK na glebie na Bocheńskiego koło 18
-
Spoty Katowice i okolice
Valeo First teraz mają w dobrej kasie, ale jeszcze nie testowałem
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
lobię ten kolor
-
Nie działa centralny z pilota
Sprawdź czy dioda świeci w aucie świeci się cały czas czy mryga. Ten alarm ma kilka funkcji miedzy innymi tryb awaryjny który działa np przy zgubieniu kluczyków może ktoś załączył. Ewentualnie trzeba zaprogramować od nowa piloty. instrukcja.pdf
-
Spoty Katowice i okolice
Juz za późno zamówiłem na gliwickiej "ararat". W sumie dobry ale nie dogadałem się z panią i zamiast 3 przywieźli 5 ;-) Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie wy jesteście oblatani w temacie kebaba, gdzie w kato zjeść dobrego?
-
dokładka zderzaka z pdc weryfikacja numeru części
polift 8D5807521AE - spoiler; for vehicles with parking; aid; rear; sedan 8D9807521AE - spoiler; for vehicles with parking; aid; rear; AVANT przedlift 8D0807521G - spoiler; bumper; for vehicles with parking; aid; for models without; trailers or; for trailers:; modify in workshop; rear wychodzi na to że przed-lift niema znaczenie, a w po jest różnica.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pozdro dla kierownika z czerwonego B5 pod Auchan w Gliwicach
-
Problem z głośnikami
Jeżeli "charczy" cały czas to pewnie cewka w głośniku. U mnie charczy przy wilgoci. Głośnik podmieniałem ze 3 razy i dalej to samo, więc problem tkwi w instalacji bądź wzmacniaczu.
-
Problem z głośnikami
2 ohm, prawa strona to częsta przypadłość, nie koniecznie świadczy o zepsutym głośniku
-
Spoty Katowice i okolice
Klubowa smyczka... Znaleziono kluczyk do audi przy ulicy 11 Listopada w Dąbrowie Górniczej. Kontakt Pan Marek 518060260. link do fejsa: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1026197304119360&set=a.217759361629829.53780.100001872992103&type=3&theater
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cos to szlifowanie bazy nie poszlo za dobrze :/ przetarlem na rancie Każdy rant zawsze bardzo delikatnie i bez żadnych gąbek ani drewienek, tylko ręka pokaż jak z dokładką wygląda rozumiem że stała się jednością ze zderzakiem
-
Montaż czujników parkowania z allegro
są czujki "patrzące" się troszkę w górę. Być może ze zwykłą dokładką nie ściągały by wszystkiego i jakoś wygldały
-
Montaż czujników parkowania z allegro
w przedlifcie też można
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
oczywiście ze tak tak będzie, ale narazie to Tylko przymiarka i na szybko foto zrobione i zderzak z powrotem na warsztacie górna krawędź mogła by być niżej zaraz nad wydechem
-
Z czego jest Dokładka ?
Niema śniegu, nie wykorzystasz jej z drugiej strony zima Cie nie zaskoczy
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
może taki http://allegro.pl/przycisk-funk-vw-passat-b5-fl-8d0035775-i5515274905.html
-
Regulacja świateł w lampach soczewkowych
silniczek wchodzi do środka, klapka zostaje
-
Regulacja świateł w lampach soczewkowych
silniczki z przedlifta nie pasują. Najlepiej kupić silniczki od skody fabii nr: 6Y0941295
-
Ustaaiwnie lamp gdy brakuje już zakresu regulacji. HELP
zanim kupisz sprawdz jak to wygląda w lampie, nie do końca jestem pewny tego że jest przyczyną, ewentualnie niech się wypowie ktoś kto wkładał depo. Silniczki od skody fabii pasują
-
Ustaaiwnie lamp gdy brakuje już zakresu regulacji. HELP
nie pamiętam dokładnie bo wkładałem depo do poprzedniego auta parę lat wstecz, ale wydaje mi się że właśnie te mocowanie odbłyśnika blokowało ustawienie bo było na sztywno bez żadnej regulacji góra-dół. Ja od razu włożyłem silniczki i generalnie problemu nie było z ustawieniem
-
Ustaaiwnie lamp gdy brakuje już zakresu regulacji. HELP
nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w miejscu gdzie są silniczki jest sztywne mocowanie odbłyśnika może to blokuje