Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra rklama [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 19:39_________________________________________________
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wez kurcze ja jutro do pracy
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew:
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew:Bartas ty mnie rozbrajasz [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 18:26_________________________________________________ok jutro zadzwonie
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mnie nie edzie [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 17:27_________________________________________________na nocnym ede [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 17:27_________________________________________________dj jutro moge wjechac jak coś
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    skarb a co ty furke chcesz sprzdac
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w sumie tak :gwizdanie: ale chyba sie obedziecie dzisiaj bez mojego towatrzystwa [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:34_________________________________________________ :polew: Ja co typ [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 17:00_________________________________________________rkwon = seba taK ? jak idzie fotka na avka
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pjngwjn to co bede zamawiał ramki we wtorek . jak ktoś chce to pisać na pw
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja jutro odpadam odpoczywam i zarazem sie lecze o cos mnie kreci
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kur.. takie coś mnie wk***ia zero solidarnosci [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 21:23_________________________________________________to jest chore ludzie jak y mieli zaslepione oczy kur.. cena w chu. duza zamiast strajkować to pier**l. :wallbash:
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,11048894.html?i=0 haha ja też mam foteczke pierwsze z lewej [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:46_________________________________________________http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,11048894,Protest_przeciwko_rosnacym_cenom_paliw__Zablokowali.html na dole jest filmik jak miaja mnie i pantona a potem psy [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:56_________________________________________________mogłem umyć fure bo uje.... masakra i do telewizj
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: faktucznie
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale wymarzłem i szkoda ze z a4 bylo tak mało wiary ale cuuuu .ja ledwo dojechałem do domu rezerwa mi oczy wybiała :)Ale git oby spadły te ceny my nie niemcy i nie zarabiamy 10 czy15 euro na 1ha [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 16:20_________________________________________________A2 dziś zarobiła [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 16:22_________________________________________________http://www.tvp.pl/lodz/informacja/lwd/dzis-w-wydaniu Teraz czekamy tylko na filmik i na Pantona w roli mowcy
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to tak jak ja bylem kiedys na nartach jak bylem mlodszy i sie polamalem i wiecej nie jezdze chociaz jutro lece do zakopca i mam plan cos zalozyc na nogi najwyzej bedzie dluuuuugie L4 Hahaha to lepiej nie zakładaj na nogi ale buty :>
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja na stok ide ale na bro i kiełbe bo nie umiem na niczym jezdzic próbowałem na desce i nartach ale sie boje jak srune w dół to kogoś zabije lub siebie [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 09:26_________________________________________________
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak tak działa
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie działa mi filmik
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ja wczoraj sobie kupiłem za 12 zł h7 i świeci jak ta lala xenony fajne ale tak jak panton pisał lampy do wymiany po 2 latach musze jeszcze kupic tylko ledy na postojowe . postojowe to jest w5w oznaczenie ?[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 08:56_________________________________________________to kto będzie dzis opor na paliwa dawał [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 08:58_________________________________________________Gdzie moge kupic porządną osłone przegubu
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No jutro jedziemy z Tuskiem
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Juz wiele stron z plikami ledwo ciągnie przez te jeban. ACTA a ja czekam do końca umowy z netem i rezygnuje z internetu jak dla mnie bedzie najlepsza walka z ACTA jak by tak zrobili wszyscy to by po jajach dostali równo i by zaraz znieśli ustawe ja jestem takiego zdania .. Jestesmy Annonymus, My nie zapominamy, My nie przebaczamy! Oczekujcie nas!!! :evil:
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:to ja tez wpadne na strajk rkwon jak tam moja foteczka brak czasu
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to chyba po imprezie w Banderozie [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 17:08_________________________________________________zobaczcie jakie sie teraz klipy robi :polew: :polew: :polew: :polew:http://vkontakte.ru/video_ext.php?oid=66457102&id=159314009&hash=647e91430cbcc88d&hd=1&fb_source=mes .gdzie go wyczarowałeś
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jAK USTAWA WEIDZE REZYGNUJE Z NETA ludzie mają strasznie mózgi wyprane.... większość nie rozróżnia gówna od twarogu więc czego wymagać... [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:48_________________________________________________Sebek z Warszawki do Łodzi uciekasz z kobietka? [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:51_________________________________________________Jeac net jak ustawa wejdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.