Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale maszyna niezła naprawde jak bym miał siope to bym ja lukną [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 22:44_________________________________________________bartas czemu 2.5 nie
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    lukaser wubacz mi to ale spam robisz moderowany bedziesz :polew: :polew: :polew:
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzieki gizmo jutro zmienie [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 22:22_________________________________________________no fotki .szkoda że nie było naszego fotografa RKWON ;(
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wyczesane
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany sprawa jest na komputerze w aucie miałem zawsze temperature w celcjusza a teraz mi sie narobiło w farenchajta o co kaman
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to co pany real
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja pod d*p[e załatwie wszystkim
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    real
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jestem z tobą dj gdzie dzis kiełbe robimy
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    poczekaj trochę niech się cieplej zrobi. Jest takie miejsce przy ul.Kasztelańskiej (prostopadła do Łagiewnickiej), co prawda blisko lasu, ale miejsce jest fajne bo jest typowe miejsce na ognisko. Dookoła tego paleniska jest poukładane drewno, że można usiąść sobie, tylko trzeba zebrać chrust Ale jak mówię miejsce jest idealne na ognisko i jest miejsce na samochody. kaloryfer idealny na ognicho o jest spory plac na auta i nie jedza pociągi itp
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na kaloryferze sa specialene miejsca poroione na ognicho
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 12:44_________________________________________________no czym wiecej tym lepiej
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no dobra do końca mc czekamy i zamawiamy nie wiem jak dziś biało jest
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kimi jakies ciekawe info
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wali u mnie nie wali
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228393.0 pjngwjn tu masz stronke do ramek lukni sobie
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pjngwjnek no poczekamy na kogos jeszcze . 15 zł ramki plus przesyłka jak 4 ramki zamuwimy to 14zł jak byś zamawiał sam 2 to 9 zł no i lepiej sie opłaca z kimś 2 zeta w kieszeni [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 10:58_________________________________________________jerzyk kurcze 7 dni wcześniej kupowałem komplet
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    7.50 sztuka no bym zamówił albo ty ,bedzie taniej troszke może ktos jeszcze jest chetny
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pjngwjn bedziesz zamawiał ramki
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i co z buta :>
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    trambambaiem trzeba bedzie nie bawem latac ;([br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 23:33_________________________________________________klys niebieski ten skay do kufra
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kimi można ^^ tyle że ja mac proponuje w cieple, z kawą, herbatą czym tamś innym..... :> :> moje auto na bączki się nie nadaje raczej Madzia, jak przyjedziesz - to masz u mnie kawę i jakieś ciacho :naughty: My się chyba na normalnym spocie nie mieliśmy okazji jeszcze spotkać :decayed: :decayed: Ale propozycja do przemyślenia - może np. Manufaktura i na sofy, tam, gdzie McD, KFC i reszta tych "koryt"? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nom mcd kfc uwielbiam :>
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moze pojedziemy szukac żony do Hamerycy [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 18:42_________________________________________________Jakies ciekawe plany ktoś ma na jutro na spota
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  25. 1 dni, 18 godz. 42 min.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.