Treść opublikowana przez smol
-
Spociki Łódzkie
Ale maszyna niezła naprawde jak bym miał siope to bym ja lukną [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 22:44_________________________________________________bartas czemu 2.5 nie
-
Spociki Łódzkie
lukaser wubacz mi to ale spam robisz moderowany bedziesz :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
dzieki gizmo jutro zmienie [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 22:22_________________________________________________no fotki .szkoda że nie było naszego fotografa RKWON ;(
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Pany sprawa jest na komputerze w aucie miałem zawsze temperature w celcjusza a teraz mi sie narobiło w farenchajta o co kaman
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja pod d*p[e załatwie wszystkim
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jestem z tobą dj gdzie dzis kiełbe robimy
-
Spociki Łódzkie
poczekaj trochę niech się cieplej zrobi. Jest takie miejsce przy ul.Kasztelańskiej (prostopadła do Łagiewnickiej), co prawda blisko lasu, ale miejsce jest fajne bo jest typowe miejsce na ognisko. Dookoła tego paleniska jest poukładane drewno, że można usiąść sobie, tylko trzeba zebrać chrust Ale jak mówię miejsce jest idealne na ognisko i jest miejsce na samochody. kaloryfer idealny na ognicho o jest spory plac na auta i nie jedza pociągi itp
-
Spociki Łódzkie
na kaloryferze sa specialene miejsca poroione na ognicho
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 12:44_________________________________________________no czym wiecej tym lepiej
-
Spociki Łódzkie
no dobra do końca mc czekamy i zamawiamy nie wiem jak dziś biało jest
-
Spociki Łódzkie
kimi jakies ciekawe info
-
Spociki Łódzkie
wali u mnie nie wali
-
Spociki Łódzkie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228393.0 pjngwjn tu masz stronke do ramek lukni sobie
-
Spociki Łódzkie
pjngwjnek no poczekamy na kogos jeszcze . 15 zł ramki plus przesyłka jak 4 ramki zamuwimy to 14zł jak byś zamawiał sam 2 to 9 zł no i lepiej sie opłaca z kimś 2 zeta w kieszeni [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 10:58_________________________________________________jerzyk kurcze 7 dni wcześniej kupowałem komplet
-
Spociki Łódzkie
7.50 sztuka no bym zamówił albo ty ,bedzie taniej troszke może ktos jeszcze jest chetny
-
Spociki Łódzkie
pjngwjn bedziesz zamawiał ramki
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
trambambaiem trzeba bedzie nie bawem latac ;([br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 23:33_________________________________________________klys niebieski ten skay do kufra
-
Spociki Łódzkie
kimi można ^^ tyle że ja mac proponuje w cieple, z kawą, herbatą czym tamś innym..... :> :> moje auto na bączki się nie nadaje raczej Madzia, jak przyjedziesz - to masz u mnie kawę i jakieś ciacho :naughty: My się chyba na normalnym spocie nie mieliśmy okazji jeszcze spotkać :decayed: :decayed: Ale propozycja do przemyślenia - może np. Manufaktura i na sofy, tam, gdzie McD, KFC i reszta tych "koryt"? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nom mcd kfc uwielbiam :>
-
Spociki Łódzkie
moze pojedziemy szukac żony do Hamerycy [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 18:42_________________________________________________Jakies ciekawe plany ktoś ma na jutro na spota
-
Spociki Łódzkie
- Podawajcie swój czas zalogowania!
1 dni, 18 godz. 42 min. - Podawajcie swój czas zalogowania!