Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    eeeeeeeee no to jak nie chlaja to ja nie jade ---------- Post added at 09:13 ---------- Previous post was at 09:11 ---------- no ja tez nie mam jak dojechac bartek moze nas zabrac
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kiełbe bułki cole wódke wegiel
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to jak idziesz to kup wszystko i ci oddamy ? pije ktos vodke bo ja chetnie podlecze kaca Klzs jak kaczk jak chinskie ŁD
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wiem może ktoś cos kupi ?
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No pewnie ze sie zabiore jak mozna > Klys jak ty robisz z dojazdem
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja nie mam transportu na tego grilla
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam to jak dzis grill +% ^^ chetny widze ze mało wiary
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    za***iste to sa karty k**wa da sie spalic kapcia !!!!!! :naughty::naughty::kox: ---------- Post added at 15:14 ---------- Previous post was at 15:00 ---------- o k**wa zobaczcie jakie tam maja karty :shock3::shock3: No tor bajka a to jest ten co latem jeszcze łączą z otwartym niebem ? ---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:40 ---------- Można by było spota zrobic z % tylko gdzie
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:38 ---------- strona 2131..... post #53262 No znalazłem Szczesliwy tato . Ja jeszcze 2mc, nie ma na co czekac robic dzieci a nie sie opi......
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    lajt ogarne to jutro jak to sie nazywa
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj wiesz moze jak sie nazywa to co sie ułamało bo jak by było nie drogie to ja to kupie . Bo nie wiem czy jes sens to klejem walic lub jakieś patenty nawalać ---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:27 ---------- Klys za szybkie ---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:28 ---------- Przegladałem wczoraj forum i nie widziałem pantona malucha Dziwne
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakie to forum jest dziwne PANTON gratuluje małego developera
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A mi sie podoba coś innego tylko jak sie boki prezentuja
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Z rana
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam ktos musi pracowac w dzien zeby inni mogli odsypiac
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    NO Moze grill z procentami
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No i jak grill ???????
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nasza limanowskiego Patusy . ja dzis nie dojade
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A co CLK KLYS znalazłeś bedziesz szukał ??
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klys chyba Grzesiek miał takie CLK pogadaj z nim
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema no wkoncu łagiewnicką za czeli robic bedzie kanada // A co do spota moze real ?
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema wszystkim ... ta 1 bym chetnie oblukał jedz i oblukaj i powiedz jak wrazenia a jak bedzuie si pojade ja Siema all .Klyś jak tylko bym miał na ta s4 kupił bym nieszkoda mi na benz jednak raz sie żyje a co mam kur.. se non stop odmawiac ---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:08 ---------- Wito i pingwjn RAMECZKI czekaja ... Jak by ktoś chciał mam komplet 1 ---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:10 ---------- Klys nie ma co d*py szkłem skrobać ---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:11 ---------- Jak mozna moze ktos jeszcze raz napisac jak sie robi buzki :* ---------- Post added at 15:12 ---------- Previous post was at 15:11 ---------- Ja wczoraj zapłaciłem ;/
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema wszystkim ... ta 1 bym chetnie oblukał
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hahaha banan N1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.