Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak ale same te czesci poza silnikiem sa wiecej warte ---------- Post dopisany at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ---------- kogo to Oferta - Audi S4 - Witam. Mam do sprzedania Audi S4 BiTurbo z 1998 roku samochód sporo doinwestowany. Zapraszam do oglądnięcia. Więcej informacji udz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
@ poszedł. Dajesz mu aktualny dow. rej. kartę pojazdu, OC. Twoja umowa z poprzednim właścicielem pozostaje Twoja, ewentulanie do auta można dorzucić jakieś dokumenty serwisowani jeśli się ma i jeśli tego gdzieś nie odliczałeś. dobra dzieki ta pierwsza jest najlepsza masz u mnie browarka ---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ---------- ja chce rocznik tak 2005 koniec 2004 albo cos wiec 2.7bit odpada co jedynie rs6 4.2bt ciezko trafic w sedanie ---------- Post dopisany at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ---------- hej o co chodzi w tej aukcji ??? AUDI A6 4.2 QUATTRO RS6 OPTYK !! MEGA OKAZJA !! (2520796856) - motoAllegro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co tak szybko dopiero kupiłeś B6 pablo przeciez ci mowilem na spocie czemu chce sprzedac ja potrzebuje jakas torpede nie pamietasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[email protected] ja mam jakies posciagane ale nie wiem w kazdej sa inne odnosniki a jeszcze jak sprzedaje to musze dawac nowemu moje dawne dokumenty ktore dostalem po kupnie we wloszech czy to moge odpuscic? czyli umowe z italiancem dowod wymeldowania i rejestracyjny
-
Strefa motocyklistów
ja mam kolegow co jak kupili to co chwile sie kladli albo od ciezarowek sie odbijali co najlepsze nic im nie jest dlatego pytam farta mieli mnie sie podoba 2006 hornet 600c ale na pierwszy motor moze byc za duzo ale innego to wole nie kupowac bo tylko ten piekny jest szkoda ze kasy brak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie chodzi o taka z ktorej ktos juz korzystal bo takich znalazlem 10 ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- ewidentnie chłopaki nie chcą abym sprzedał audike mam juz na oku 2.0t b7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ktos ta umowe kupna sprzedazy czy nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
macie moze wzor jakies normlanej umowy kupna sprzedazy samochodu??
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
No poniżej 30 to szybko idzie Haha Sent from my GT-I9100 dobilem do 43 moze pojdzie jeszcze
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja juz zrobilem 2cm w bicepsie wiecej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym na twoim miejscu byl juz w cieplych krajach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powital nas piekny poranek
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nie mam poprostu taki temat dziwny w nocy wchodzi
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:grin: nie no moze mlody zdazysz
-
Strefa motocyklistów
mieles jakies polozenia??
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
cos sugerujesz
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
z mlodym tez mozemy z toba pobiegac kiedys
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin::grin::grin:
-
Siłownia
wystarczy ci sam gainer po wysilku bialko nie potrzebne juz chyba ze przed samym zasnieciem
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Malutka ooo no widzisz to no to powodzonka napewno bedziesz sie fajnie czula po takim bieganku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewmnie ja sie tym zajmowalem jakis czas temu i moge polecic kumpla ktory to robi caly czas 512962219
-
Strefa motocyklistów
fajny kolega sobie kupil teraz r1 2002r prze to wymiata. dlugo juz jezdzisz??
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
- Strefa motocyklistów
ktory rok tej yamahy?? ---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 03:30 ----------- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokladnie tak napisalem w komentach do tego cd zycia ostrego jak maczeta - Strefa motocyklistów