Treść opublikowana przez Zbyszek_7
-
Działa radio po wyjęciu kluczyka.
Czy powinienem móc włączyć radio po wyjęciu kluczyka ze stacyjki? Moje Audi to B5 z 1999 roku.
-
Hamulec ręczny-czujnik.
Tak, jest dokładnie tak jak piszesz. U mnie był ułamany jeden uchwyt i było na opaskę założone. Przy sciaganiu tunelu opaska się zsunęła i pojawił się problem. Już naprawiłem i po temacie
-
Hamulec ręczny-czujnik.
Witam, Wyjmowałem tunel i zaciągałem bardzo wysoko hamulec ręczny. Teraz cały czas świeci mi się kontrolka na liczniku informująca o zaciągniętym ręcznym mimo że jest on spuszczony do samego dołu. Gdzie się znajduję wyłącznik za to odpowiedzialny?
-
Czujnik halla problem
Sprawdz dokładnie ustawienie rozrządu, sprządu jak i pod pokrywą łancucha.
-
Klimatronik raz chłodzi raz nie
Czy po wymianie tego filterka konieczna jest wymiana osuszacza?
-
Montaż podłokietnika.
Wiem, interesują mnie tylko ori. Musze się przejechać na szrot ale wątpię że będą mieć jakieś nie zniszczone.
-
Montaż podłokietnika.
Chce materiał
-
Montaż podłokietnika.
podświetlenie można by pociągnąć od zapalniczki, to nie problem. Ale chyba będzie problem z mocowaniem samego podłokietnika. W skórze podłokietnik może już bym kupił ale mam siwe fotele i chce mieć wszystko pod kolor.
-
Co to za wtyczki?
Już działąją
-
Co to za wtyczki?
Po wyjęciu panela klimatronika znalazłem dwie wolne wtyczki, gdzie powinny być wpięte? Druga sprawa: Nie mam podpiętej żadnej wtyczki do silniczka zamykającego i otwierającego obieg wewnętrzny w aucie. Nigdzie jej w okolicach nie ma. Gdzie jej szukać? Trzeci temat: Po rozebraniu boczku pod schowkiem po stronie pasażera znalazłem przecięty przewód zaznaczony na Zdj.nr.1. Za co on odpowiada? Połączyć go? Zamieszczam zdjęcia: 1.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 2.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Montaż podłokietnika.
Ori od A6 można kupić w lepszym stanie i dodatkowo ma podświetlanie i jest ładniejszy ale skoro nie będzie pasował to odpada. Szukam na forum od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć nic dobrego;/
-
Montaż podłokietnika.
Czy podłokietnik od A6 będzie pasował do A4 B5?
-
Brzęczyk włączonych świateł.
Pisałeś że dostęp do głośniczka jest bardzo dobry..On jest chyba w liczniku nie? Trzeba wymontować licznik, niby nie jest w tym dużo roboty ale jednak
-
Brzęczyk włączonych świateł.
Ale są dwa mikrostyki w jednym elemencie w drzwiach.
-
Brzęczyk włączonych świateł.
Ciekawe co u mnie padło ;/
-
Brzęczyk włączonych świateł.
Od rezerwy paliwa jest inny brzęczyk. U Ciebie też będzie pewnie winny mikrostyk.
-
Brzęczyk włączonych świateł.
U mnie jest coś innego bo po odczekaniu kilku minut na otwartych drzwiach wcale ich nie dotykając brzęczyk się naprawia.
-
Brzęczyk włączonych świateł.
To u Ciebie napewno nawalił mikrostyk. A nie gaśnie Ci światło przy otwartych drzwiach jak poczekasz z 5 minut? Myślę że powinno gasnąć tak jak u mnie
-
Brzęczyk włączonych świateł.
U Ciebie to rzeczywiście wygląda na uszkodzoną krańcówkę. A działa Ci podświetlenie wnętrza dobrze? Bo u mnie np jest krańcówka która składa się z dwóch mikrostyków, jeden jest chyba od brzęczyka a drugi od podświetlenia stóp np.
-
Brzęczyk włączonych świateł.
Ale gdyby to był mikrostyk to nawet po odczekaniu czasu aż zgaśnie światło też by nie działał brzęczyk...
-
Brzęczyk włączonych świateł.
Problem jest następujący: Nie działa brzęczek informujący o włączonych światłach. Jednak gdy zostawię auto z otwartymi drzwiami tak długo aż zgaśnie światło w samochodzie brzęczek zaczyna działać. Gdy zamknę drzwi i otworzę ponownie światło w środku świeci a brzęczyk znowu nie działa. Pomoże ktoś? ---------- Post dopisany 20-06-2012 at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2012 at 20:39 ---------- Nikt nie wie?
-
Montaż podłokietnika.
ale jak znaleźć ładny ori i do tego nie za drogi:D
-
Montaż podłokietnika.
Ale od ori różni się chyba tym że jest zakończony tak na okrągło a ori jest prosty nie?
-
Montaż podłokietnika.
Szukam na forum już dość długi czas ori ale nic nie ma. Na allegro są np takie: PODŁOKIETNIK PASSAT B5 i AUDI A4 WSZYSTKIE KOLORY (2415205081) - motoAllegro Co o tym myślicie? Poszukam jeszcze gdzieś po szrotach zanim cokolwiek kupie.
-
Montaż podłokietnika.
Witam, Posiada ktoś jakiś wzór jak wyciąć dziurę w tunelu żeby zamontować podłokietnik? Czy polecacie kupno podłokietnika z Allegro-zamiennik robiony na wzór oryginału??