Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbyszek_7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zbyszek_7

  1. Czy powinienem móc włączyć radio po wyjęciu kluczyka ze stacyjki? Moje Audi to B5 z 1999 roku.
  2. Tak, jest dokładnie tak jak piszesz. U mnie był ułamany jeden uchwyt i było na opaskę założone. Przy sciaganiu tunelu opaska się zsunęła i pojawił się problem. Już naprawiłem i po temacie
  3. Witam, Wyjmowałem tunel i zaciągałem bardzo wysoko hamulec ręczny. Teraz cały czas świeci mi się kontrolka na liczniku informująca o zaciągniętym ręcznym mimo że jest on spuszczony do samego dołu. Gdzie się znajduję wyłącznik za to odpowiedzialny?
  4. Sprawdz dokładnie ustawienie rozrządu, sprządu jak i pod pokrywą łancucha.
  5. Czy po wymianie tego filterka konieczna jest wymiana osuszacza?
  6. Wiem, interesują mnie tylko ori. Musze się przejechać na szrot ale wątpię że będą mieć jakieś nie zniszczone.
  7. Chce materiał
  8. podświetlenie można by pociągnąć od zapalniczki, to nie problem. Ale chyba będzie problem z mocowaniem samego podłokietnika. W skórze podłokietnik może już bym kupił ale mam siwe fotele i chce mieć wszystko pod kolor.
  9. Już działąją
  10. Po wyjęciu panela klimatronika znalazłem dwie wolne wtyczki, gdzie powinny być wpięte? Druga sprawa: Nie mam podpiętej żadnej wtyczki do silniczka zamykającego i otwierającego obieg wewnętrzny w aucie. Nigdzie jej w okolicach nie ma. Gdzie jej szukać? Trzeci temat: Po rozebraniu boczku pod schowkiem po stronie pasażera znalazłem przecięty przewód zaznaczony na Zdj.nr.1. Za co on odpowiada? Połączyć go? Zamieszczam zdjęcia: 1.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 2.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
  11. Ori od A6 można kupić w lepszym stanie i dodatkowo ma podświetlanie i jest ładniejszy ale skoro nie będzie pasował to odpada. Szukam na forum od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć nic dobrego;/
  12. Czy podłokietnik od A6 będzie pasował do A4 B5?
  13. Pisałeś że dostęp do głośniczka jest bardzo dobry..On jest chyba w liczniku nie? Trzeba wymontować licznik, niby nie jest w tym dużo roboty ale jednak
  14. Ale są dwa mikrostyki w jednym elemencie w drzwiach.
  15. Ciekawe co u mnie padło ;/
  16. Od rezerwy paliwa jest inny brzęczyk. U Ciebie też będzie pewnie winny mikrostyk.
  17. U mnie jest coś innego bo po odczekaniu kilku minut na otwartych drzwiach wcale ich nie dotykając brzęczyk się naprawia.
  18. To u Ciebie napewno nawalił mikrostyk. A nie gaśnie Ci światło przy otwartych drzwiach jak poczekasz z 5 minut? Myślę że powinno gasnąć tak jak u mnie
  19. U Ciebie to rzeczywiście wygląda na uszkodzoną krańcówkę. A działa Ci podświetlenie wnętrza dobrze? Bo u mnie np jest krańcówka która składa się z dwóch mikrostyków, jeden jest chyba od brzęczyka a drugi od podświetlenia stóp np.
  20. Ale gdyby to był mikrostyk to nawet po odczekaniu czasu aż zgaśnie światło też by nie działał brzęczyk...
  21. Problem jest następujący: Nie działa brzęczek informujący o włączonych światłach. Jednak gdy zostawię auto z otwartymi drzwiami tak długo aż zgaśnie światło w samochodzie brzęczek zaczyna działać. Gdy zamknę drzwi i otworzę ponownie światło w środku świeci a brzęczyk znowu nie działa. Pomoże ktoś? ---------- Post dopisany 20-06-2012 at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2012 at 20:39 ---------- Nikt nie wie?
  22. ale jak znaleźć ładny ori i do tego nie za drogi:D
  23. Ale od ori różni się chyba tym że jest zakończony tak na okrągło a ori jest prosty nie?
  24. Szukam na forum już dość długi czas ori ale nic nie ma. Na allegro są np takie: PODŁOKIETNIK PASSAT B5 i AUDI A4 WSZYSTKIE KOLORY (2415205081) - motoAllegro Co o tym myślicie? Poszukam jeszcze gdzieś po szrotach zanim cokolwiek kupie.
  25. Zbyszek_7 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Posiada ktoś jakiś wzór jak wyciąć dziurę w tunelu żeby zamontować podłokietnik? Czy polecacie kupno podłokietnika z Allegro-zamiennik robiony na wzór oryginału??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.