Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbyszek_7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zbyszek_7

  1. Gdzieś właśnie czytałem że są takie cuda ale to mówisz że dopiero od B6. Dzięki za odpowiedz:)
  2. Czy podłokietnik w polifcie(rok 1999) jest podświetlany? Jeśli tak to czy mógłby ktoś wstawić zdjęcie?
  3. Czyli narazie musze jezdzic poki sie nie rozleci calkiem bo koszty sa wielkie. Kiedyś może jaką używkę znajdę napinacza a łańcuch nowy. A są też tam jakieś ślizgi do wymiany? I jakie koszty tych ślizgów?
  4. Mechanik ostatnio sciagal pokrywę i widział że napinacz wysunięty jest dość mocno Czyli łańcuch zrobił się zbyt długi.
  5. 800zl za części ale do tego robota. Napinacz jest ponoć wyciągnięty sporo więc wychodzi na to że łańcuch tylko. Narazie tylko pytam bo nie zamierzam wymieniać w najbliższym czasie.
  6. Kod silnika APT. Napinacz chyba mam dobry tylko łańcuch wyciągnięty. Jak możesz to zobacz ile kosztują też ślizgi bo podobno występują pod łańcuchem i też nie wiadomo w jakim są stanie
  7. Wymieniał ktoś łańcuch rozrządu w silniku 1.8 (125km)? Jaki to koszt? Trochę go już słychać...
  8. U Ciebie pewnie właśnie przepływka albo sonda. Podłączysz pod Vaga to będziesz wiedział gdzie szukać
  9. Czytałem że błąd ten może się pojawiać jeśli jest źle założony pasek rozrządu... Muszę to sprawdzić. Drży mi delikatnie samochód na wolnych i lekko falują obroty, dym z rury też jakoś tak nie równomiernie wylatuje...szukam przyczyny..[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 22:27_________________________________________________Dzisiaj dokonałem dwukrotnie wymiany czujnika halla. Pojechałem na szrot kupiłem używany oryginalny czujnik i po wymianie błąd na Vagu pojawia się ponownie. Gdy pojechałem oddać na szrot dali mi na próbę drugi, po którego wymianie również komputer wyrzuca błąd. W końcu oddałem i poprosiłem o zwrot pieniędzy. Co może być przyczyną tego błędu? Czujnik już chyba odpada, napięcie do wtyczki dochodzi. Macie jakieś pomysły?? POMÓŻCIE ---------- Post dopisany 11-05-2012 at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2012 at 20:19 ---------- I mam diagnozę. U mnie okazał się problem z klinem na kole rozrządu. Do wymiany koło i trzeba prawidłowo ustawić cały rozrząd. ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ---------- I mam diagnozę. U mnie okazał się problem z klinem na kole rozrządu. Do wymiany koło i trzeba prawidłowo ustawić cały rozrząd.
  10. I mam diagnozę. U mnie okazał się problem z klinem na kole rozrządu. Do wymiany koło i trzeba prawidłowo ustawić cały rozrząd. Mam nadzieję że teraz autko będzie śmigało elegancko.
  11. U mnie po zdjęciu pokrywy okazało się że znaki na wałkach rozrządu przy łańcuchu się nie zgadzają, natomiast znaki na kołach rozrządu są dobrze. Po ustawieniu dobrym góry przestawia się przód i odwrotnie. Mechanik dzisiaj będzie rozbierał zderzak itd i będzie próbował to zrobić żeby i tu i tam było dobrze. Mówił że może któreś koło jest uszkodzone np...
  12. Jeśli rozrząd jest dobrze to może trzeba zajrzeć pod pokrywę i sprawdzić ustawienie łańcuszka rozrządu na wałkach. Dam znać pozniej
  13. Sprawdź rozrząd. Jeśli nie pomoże to pokrywę zdjąć i sprawdzić wałki rozrządu i łańcuch+napinacz łańcucha. Takie moje zdanie. Dzisiaj oddałem moją Audi do fachowca i zobaczymy. Jak odbiorę i naprawi błąd: 17746-błąd czujnika położenia wałka rozrządu, to dam znać co zrobił. Ale u mnie pozostaje do sprawdzenia tylko to o czym właśnie napisałem.
  14. Amortyzatory mają sprawność ponad 70 % więc są bardzo dobre. Sprężyna też nie wygląda na pękniętą. Napęd na przednią oś wyłącznie. ---------- Post dopisany 09-05-2012 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2012 at 22:53 ---------- Może łożysko koła? ale to by chyba cały czas wyło a nie tylko przy skręcię w lewo? ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- Może łożysko koła? ale to by chyba cały czas wyło a nie tylko przy skręcię w lewo?
  15. Drugi błąd dotyczy czujnika położenia wałka rozrządu. Sprawdzić czujnik, ciągłość przewodów od czujnika do komputera silnika. Jeśli wporządku sprawdźi rozrząd. Ja też mam z tym kłopot, jutro oddaje samochód do mechanika, zobaczymy co zrobi bo czujnik, przewody i nawet komputer mam posprawdzane więc zostaje u mnie do sprawdzenia rozrząd. Też mam delikatne falowanie i problem z mocą która czasem jest większa czasem mniejsza.
  16. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Zbyszek_7 temat w Układ Jezdny
    Dziwna sprawa to jest bo to nie zawsze się tak dzieje, i po przejechaniu kilkunastu metrów jest już dobrze
  17. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Zbyszek_7 temat w Układ Jezdny
    Ile to może kosztować? Da się to jakoś naprawiać?
  18. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Zbyszek_7 temat w Układ Jezdny
    serwo to jest ta pompa hamulcowa cala?
  19. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Zbyszek_7 temat w Układ Jezdny
    Mówisz że jak ręczny zaciągniesz to masz twardy pedał? Może mi ręczny nie puszcza dobrze bo czasami się zdarza że podczas jazdy słychać z tyłu przy jednym kole tak jak się najedzie na tartkę na szosie.
  20. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Zbyszek_7 temat w Układ Jezdny
    Ok dzieki. Ktoś jeszcze coś wie na ten temat?
  21. Zbyszek_7 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam, Po dłuższym postoju mam twardy pedał hamulca i bardzo słabo hamuje. Po przejechaniu kawałka drogi wszystko wraca do normy choć hamulec chyba itak nie jest zbyt ostry. Gdzie szukać przyczyny? Coś się zapowietrza ?
  22. A Ty devastation na jakim Motulu 0W-30 jezdzisz?
  23. Ok dzieki za podpowiedzi. Musze do kogos przy okazji podjechac bo widze samemu nic dobrego nie zdzialam
  24. Witam, Moje pytanie brzmi jak podnieść opuszczone drzwi? Załączam zdjęcie zawiasów: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7265448e6b9d38a5.html Jeśli ktoś wie jak to zrobić może mi zaznaczyć na tym zdjęciu w jaki sposób można regulować zawiasy. Pzdr
  25. No zobaczymy co mi ten mechanik powie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.