Treść opublikowana przez Zbyszek_7
-
Podłokietnik podświetlany.
Gdzieś właśnie czytałem że są takie cuda ale to mówisz że dopiero od B6. Dzięki za odpowiedz:)
-
Podłokietnik podświetlany.
Czy podłokietnik w polifcie(rok 1999) jest podświetlany? Jeśli tak to czy mógłby ktoś wstawić zdjęcie?
-
Łańcuch rozrządu.
Czyli narazie musze jezdzic poki sie nie rozleci calkiem bo koszty sa wielkie. Kiedyś może jaką używkę znajdę napinacza a łańcuch nowy. A są też tam jakieś ślizgi do wymiany? I jakie koszty tych ślizgów?
-
Łańcuch rozrządu.
Mechanik ostatnio sciagal pokrywę i widział że napinacz wysunięty jest dość mocno Czyli łańcuch zrobił się zbyt długi.
-
Łańcuch rozrządu.
800zl za części ale do tego robota. Napinacz jest ponoć wyciągnięty sporo więc wychodzi na to że łańcuch tylko. Narazie tylko pytam bo nie zamierzam wymieniać w najbliższym czasie.
-
Łańcuch rozrządu.
Kod silnika APT. Napinacz chyba mam dobry tylko łańcuch wyciągnięty. Jak możesz to zobacz ile kosztują też ślizgi bo podobno występują pod łańcuchem i też nie wiadomo w jakim są stanie
-
Łańcuch rozrządu.
Wymieniał ktoś łańcuch rozrządu w silniku 1.8 (125km)? Jaki to koszt? Trochę go już słychać...
-
Dziwna praca silnika
U Ciebie pewnie właśnie przepływka albo sonda. Podłączysz pod Vaga to będziesz wiedział gdzie szukać
-
[ALL B5] Błąd 17746 Czujnik położenia wałka rozrządu
Czytałem że błąd ten może się pojawiać jeśli jest źle założony pasek rozrządu... Muszę to sprawdzić. Drży mi delikatnie samochód na wolnych i lekko falują obroty, dym z rury też jakoś tak nie równomiernie wylatuje...szukam przyczyny..[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 22:27_________________________________________________Dzisiaj dokonałem dwukrotnie wymiany czujnika halla. Pojechałem na szrot kupiłem używany oryginalny czujnik i po wymianie błąd na Vagu pojawia się ponownie. Gdy pojechałem oddać na szrot dali mi na próbę drugi, po którego wymianie również komputer wyrzuca błąd. W końcu oddałem i poprosiłem o zwrot pieniędzy. Co może być przyczyną tego błędu? Czujnik już chyba odpada, napięcie do wtyczki dochodzi. Macie jakieś pomysły?? POMÓŻCIE ---------- Post dopisany 11-05-2012 at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2012 at 20:19 ---------- I mam diagnozę. U mnie okazał się problem z klinem na kole rozrządu. Do wymiany koło i trzeba prawidłowo ustawić cały rozrząd. ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ---------- I mam diagnozę. U mnie okazał się problem z klinem na kole rozrządu. Do wymiany koło i trzeba prawidłowo ustawić cały rozrząd.
-
Dziwna praca silnika
I mam diagnozę. U mnie okazał się problem z klinem na kole rozrządu. Do wymiany koło i trzeba prawidłowo ustawić cały rozrząd. Mam nadzieję że teraz autko będzie śmigało elegancko.
-
Dziwna praca silnika
U mnie po zdjęciu pokrywy okazało się że znaki na wałkach rozrządu przy łańcuchu się nie zgadzają, natomiast znaki na kołach rozrządu są dobrze. Po ustawieniu dobrym góry przestawia się przód i odwrotnie. Mechanik dzisiaj będzie rozbierał zderzak itd i będzie próbował to zrobić żeby i tu i tam było dobrze. Mówił że może któreś koło jest uszkodzone np...
-
Dziwna praca silnika
Jeśli rozrząd jest dobrze to może trzeba zajrzeć pod pokrywę i sprawdzić ustawienie łańcuszka rozrządu na wałkach. Dam znać pozniej
-
Dziwna praca silnika
Sprawdź rozrząd. Jeśli nie pomoże to pokrywę zdjąć i sprawdzić wałki rozrządu i łańcuch+napinacz łańcucha. Takie moje zdanie. Dzisiaj oddałem moją Audi do fachowca i zobaczymy. Jak odbiorę i naprawi błąd: 17746-błąd czujnika położenia wałka rozrządu, to dam znać co zrobił. Ale u mnie pozostaje do sprawdzenia tylko to o czym właśnie napisałem.
-
Skrzypienie przy skręcie w lewo
Amortyzatory mają sprawność ponad 70 % więc są bardzo dobre. Sprężyna też nie wygląda na pękniętą. Napęd na przednią oś wyłącznie. ---------- Post dopisany 09-05-2012 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2012 at 22:53 ---------- Może łożysko koła? ale to by chyba cały czas wyło a nie tylko przy skręcię w lewo? ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- Może łożysko koła? ale to by chyba cały czas wyło a nie tylko przy skręcię w lewo?
-
Dziwna praca silnika
Drugi błąd dotyczy czujnika położenia wałka rozrządu. Sprawdzić czujnik, ciągłość przewodów od czujnika do komputera silnika. Jeśli wporządku sprawdźi rozrząd. Ja też mam z tym kłopot, jutro oddaje samochód do mechanika, zobaczymy co zrobi bo czujnik, przewody i nawet komputer mam posprawdzane więc zostaje u mnie do sprawdzenia rozrząd. Też mam delikatne falowanie i problem z mocą która czasem jest większa czasem mniejsza.
-
Twardy pedał
Dziwna sprawa to jest bo to nie zawsze się tak dzieje, i po przejechaniu kilkunastu metrów jest już dobrze
-
Twardy pedał
Ile to może kosztować? Da się to jakoś naprawiać?
-
Twardy pedał
serwo to jest ta pompa hamulcowa cala?
-
Twardy pedał
Mówisz że jak ręczny zaciągniesz to masz twardy pedał? Może mi ręczny nie puszcza dobrze bo czasami się zdarza że podczas jazdy słychać z tyłu przy jednym kole tak jak się najedzie na tartkę na szosie.
-
Twardy pedał
Ok dzieki. Ktoś jeszcze coś wie na ten temat?
-
Twardy pedał
Witam, Po dłuższym postoju mam twardy pedał hamulca i bardzo słabo hamuje. Po przejechaniu kawałka drogi wszystko wraca do normy choć hamulec chyba itak nie jest zbyt ostry. Gdzie szukać przyczyny? Coś się zapowietrza ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A Ty devastation na jakim Motulu 0W-30 jezdzisz?
-
Opuszczone drzwi.
Ok dzieki za podpowiedzi. Musze do kogos przy okazji podjechac bo widze samemu nic dobrego nie zdzialam
-
Opuszczone drzwi.
Witam, Moje pytanie brzmi jak podnieść opuszczone drzwi? Załączam zdjęcie zawiasów: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7265448e6b9d38a5.html Jeśli ktoś wie jak to zrobić może mi zaznaczyć na tym zdjęciu w jaki sposób można regulować zawiasy. Pzdr
-
Rozrząd przestawiony o pół ząbka.
No zobaczymy co mi ten mechanik powie