Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbyszek_7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zbyszek_7

  1. Właśnie że nie. Pompa się odpowietrzyła dokładniej i już dzisiaj jest wszystko wporządku
  2. Dzisiaj nastąpiła u mnie nieszczelność i wyleciał prawie cały płyn. Przejechałem bez wspomagania ok 8km. Naprawiłem nieszczelność i zalałem płynem FEBI M6162. Wcześniej pompa była cicho a teraz bardzo ją słychać z każdym ruchem kierownicy. Co może być przyczyną?
  3. Co ile km zmieniać olej? Mam Motula X-Cess 5w-40.
  4. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Na spalanie pewnie też ma to jakiś wpływ choć napewno nie jakoś znaczący
  5. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Lepiej jak są otwarte te klapki cały czas niż zamknięte ale najlepszy jest efekt gdy jest wszystko sprawne i otwierają się tylko wtedy kiedy powinny
  6. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Ja muszę kupic w końcu nową tą częśc bo też tak zrobiłem jak mloody_s-line ale po pewnym czasie ułamało mi się w miejscu tej dziurki.... Każda część, każdy plastik ma swój numer, w serwisie powinna być możliwość zakupu każdego elementu po podaniu jego numeru ale z tego dowiedziałęm się dzwoniąc do serwisu mogą sprzedać tylko cały ten grzybek ;/
  7. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Ale niestety chyba nikt nie ma na sprzedaż tego plastikowego cięgna które mamy ułamane....
  8. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Szkoda że nie można tego normalnie dokupić w sklepie;/ Ja odwiedziłem kilka szrotów i pisałem do kilkunastu sprzedawców na Allegro którzy sprzedawali cale kolektory ale wszędzie są połamane te cięgna.
  9. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Tak jak napisał MOTOR144 ten element dużo daję. Użytkownicy posiadający ten silniczek od 1999 roku sprawdźcie czy nie macie u siebie ułamanego tego plastiku który oznaczyłem na pierwszym zdjęciu. A może ktoś ma na sprzedaż ten element?
  10. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Patrz zielona strzałka. ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- <br /><br /> ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- <br /><br />
  11. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Ten grzybek jest przy kolektorze ssącym, patrząc z przodu na silnik po otwarciu maski. Przy tym grzybku trzeba zdjąć plastikową zaślepkę i tam się znajduję takie cięgno które pociąga za drugi element. Regulują się w ten sposób klapy które są w kolektorze ssącym.
  12. Zbyszek_7 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Do wszystkich posiadaczy samochodów z tym silniczkiem: Sprawdźcie u siebie czy nie macie pękniętego plastikowego cięgna, zaznaczyłem na tym zdjęciu: fpi.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Uszkodzenie tego elementu powoduję odczuwalne zmniejszenie mocy. U siebie narazie naprawiłem prowizorycznie ale chcę kupić nowy ten element ale jest wielkie problem ze znalezieniem na szrocie. Wszystkie są połamane! Jest to jakaś wada fabryczna chyba. A w serwisie pytając przez telefon dowiedziałem się że można kupić tylko cały ten grzybek ale cena jest oszałamiająca. Dajcie znać czy u Was też jest pęknięty ten element.
  13. A jaka jest prawidłowa wartość ciśnienia oleju ?
  14. Ten silnik nie posiada zaworu EGR.
  15. Napiszcie, jak się sprawdza ciśnienie oleju?
  16. Zobaczymy jak będzie u mnie bo z silikonem ciekło a teraz bez silikonu boje się żeby nie było gorzej.
  17. Czy wymieniając tą uszczelkę smarowałeś połączenie z silnikiem jakimś silikonem dodatkowo? U mnie mechanik niedawno to robił i była nowa uszczelka i silikon. Dzisiaj odkręciłem króciec i wyczyściłem z silikonu po czym skręciłem. Ciekawe czy będzie gorzej czy lepiej
  18. To nie łożysko skrzypi... Ma ktoś jakiś pomysł na skrzypienie w tylnym kole na zakręcie? ---------- Post dopisany 09-09-2012 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2012 at 21:40 ---------- ??
  19. Ok, dzięki za odpowiedz. Ten oring można osobno dokupić w motoryzacyjnym bez kłopotu?
  20. Witam, Posiadam Audi B5 z silnikiem 1.8 APT. Muszę wymienić gumowy oring uszczelniający znajdujący się między króćcem a silnikiem(chodzi o ten z tyłu silnika poniżej napinacza łańcucha rozrządu). Czy do wymiany muszę spuszczać cały płyn chłodniczy? Czy po odkręceniu tego króćca wyleci tylko trochę płynu?
  21. U mnie też właśnie prawe przednie drzwi. Można je jakoś podnieść?
  22. Ja mam dość mocno opuszczone drzwi i muszę je podnieść bo obicierają nawet o belkę. Pytanie jak je podnieść?
  23. Jak podnieść opuszczone drzwi?
  24. Witajcie, Mam problem z urządzeniem służącym do sterowania przepływem powietrza w kolektorze dolotowy(nie wiem jak to się fachowo nazywa). Ułamał mi się uchwyt który pociągał dzwigienką. Jakiś czas temu naprawiłem to robiąc dziurkę i zakładając opaskę, niestety teraz uchwyt ten pękł kawałek dalej i w ten sposób już tego nie naprawię. Zna ktoś jakiś patent żeby to naprawić? Coś metalowego założyć? Bo chyba nie da się kupić osobno tej części tylko cały kolektor. Zamieszczam zdjęcie na którym wskazałem o który element dokładnie chodzi: fpi.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl ---------- Post dopisany 15-07-2012 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2012 at 16:49 ---------- Nikt się nie spotkał z tym? Sprawdzcie u siebie bo też napewno macie to pękniętę ---------- Post dopisany 27-07-2012 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 12:16 ---------- up

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.