Treść opublikowana przez BarthPL
-
Jak się rusza Dieslem FWD?
A ja sie Sprinter, nie zgodze. Diesla naprawde ciezko zadusic. Po przesiadce z benzyny jest to praktycznie niemozliwe.
-
[B5 1.9 TDI 90KM ] zuzyty pasek rozrządu po 1600 km..fotki
Zrobilem jakies 1000km na nowym rozrzadzie. Chyba jutro musze go przejrzec profilaktycznie
-
Ochrona turbo za 200zł?
Jesli masz jakies doswiadczenia to skrobij troszke. Pewnie zainteresowani chetnie poczytaja.
-
[B5 1.9TDI 90KM] Pierwszy przegląd....mojej OOOO A4
Boberro, Simon, Witam witam Dolnoslazakow coraz wiecej I tak trzymac. Gratuluje wyborow aut. Oby jezdzily baaardzo dlugo. Ja tez po podlaczeniu do VAGa bardzo pozytywnie sie zaskoczylem. Koles ktory mi sprawdzal stwierdzil ze tak zdrowe graty w srodku ze tylko chipowac Mam nadzieje ze niedlugo jakies spotkanko sie zorganizuje. pozdrawiam
-
[B5 1.6] moje a4
bardzo ladna, zwlaszcza ze kolorek podobny do mojego
-
[A4 1Z] Podlaczony pod VAG'a :-)
Kaziu_Wichura, wlasnie chetnie bym wpadl na jakis spot do wrocka. jak cos sie bedzie szykowac to daj znac, chetnie wpadne.
-
[A4 1Z] Podlaczony pod VAG'a :-)
Nareszcie udalo mi sie znalesc chwilke i podjechac do mojego TDi magika i podlaczyc autko pod VAG'a. Ku mojej wielkiej radosci wszystko jest w super porzadku wiec wyglada na to ze udal mi sie zakup :-) Jeszcze pare standardowych wymian i mam nadzieje autko bedzie hulac jak zlotko. Jesli wszystko bedzie OK to na wiosne jakis delikatny program celem odmulenia silnika i odblokowania pokladow energii drzemiacych w moim autku. Zycze wszystkim bezawaryjnej jazdy a szukajacym udanych zakupow :-) Musze w koncu wrzucic foty w wolnej chwili pozdrawiam
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje audi a4
Piekny kolor, tylne lampy srednio, przedni zderzak troszke przypomina plug sniezny a w tym roku sniegu jak na lekarstwo
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
http://moto.allegro.pl/item154030624_audi_s4_quattro_4_2_v8_344km_03_2005r_.html Czy to ta sama ??? Przedstaw sie i nazwij temat jak trzeba poki nie dostales zj**... piekne autko gratulacje
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
A juz myslalem ze tylko ja mam z tym problem. Tez mi jakos nie pasuja te drewniane wstawki.
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
Sorki za OT ale nie chcialem smiecic nowym tematem. Mozecie mi wyjasnic dlaczego wszelakie VIN DEKODERY pokazuja mi rocznik mlodszy niz mam? Gdzies czytalem ze jesli auto jest z drugiej polowy roku to w VINie ma zakodowany rocznik nastepny. To prawda czy jest jakas inna tego przyczyna?
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
Tez wygladalo calkiem ladnie ale teraz bez porownania. Jednak te chromy wkolo szyb na ciemnych autach duzo daja.
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
Wojtek_A4, kurde auto kozackie, tylko czy nie zatraca sie przyjemnosci z jazdy na 18 po polskich drogach? Ja na wiosne przymierzam sie do 17 i sie boje choc wszelkie nierownosci staram sie przejezdzac bardzo spokojnie (mimo 15). Gratuluje autka. MAJKI_3646, tez piekna furka
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
zdeniu, przekonales mnie dzieki [ Dodano: 26-02-2007, 17:33 ] No i wymienilem przednia lampke :biggrin: Udalo sie trafic Bosch'a w niezlej cenie w idealnym stanie. W zwiazku z tym moje Valeo na sprzedaz :arrowr: :arrowr: :arrowr: http://moto.allegro.pl/show_item.php?future_item_id=8236532 Faktycznie zdeniu, mial racje Valeo nie umywaja sie do Boscha. Pozdrawiam.
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
Chyba jednak poszukam Boscha bo mimo wszystko zalezy mi na halogenach a jak nie uda sie znalesc to wezme Valeo.
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
chce zeby ladnie swiecila, koszty to drugorzedna sprawa. podejrzewam ze roznica bedzie niewielka.
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
Swieca obie tak samo dobrze Naprawde zero zarzutow co do swiecenia
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
pewnie ze mysle ale to bardziej odlegla przyszlosc. poki co musze po prostu miec komplet. Tez wolalbym z halogenem tylko ladnej wyglada Valeo :/ tak to wyglada (prawa patrzac od kierowcy to Valeo, lewa Bosch)
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
Tez tak myslalem. Moze nawet uda mi sie korzystnie zamienic tego boscha na valeo i wtedy juz byloby niezle. Pozdrawiam i kiedy bede mogl w koncu zobaczyc Twojego potworka W koncu to rzut beretem
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
Wlasnie o to chodzi mam Valeo prawdpodobie ori i boscha z halogenem i nie wiem do ktorej lampy szukac kompletu. Valeo sa ladniejsze ale halogeny tez dobrze miec. Mam maly dylemat. Tymbardziej ze Valeo juz prawie znalazlem i lada dzien moge miec.
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
Witam, Mam nadzieje ze takiego pytania nie bylo (uzywalem szukajki ). Chodzi mi jakie byly ori lampy przednie w A4 z 1995 roku. Autko mam z niemiec i jedna jest Bosch'a druga Valeo. Chce kupic taka zeby miec pare takich samych i nie wiem ktora jest ori a ktora nie ewentualnie ktora jest lepsza? pozdrawiam
-
[B5 1.9 TDI 90KM 1Z] Dziura w przyspieszaniu
Ja dzis na autostradzie pojechalem po prostym odcinku drogi (i nie z gorki ) 195km/h. Nie wiem na ile te liczniki sa wiarygodne bo nie mam klimatronika zeby to sprawdzic dokladnie ale wydaje mi sie ze to dobry wynik tymbardziej ze dochodzi do tej predkosci dosc szybko i nie czuje sie wysilania silnika.
-
[B5 1.9 TDI 90KM 1Z] Dziura w przyspieszaniu
NorZad,mam dokladnie takie samo auto jak Twoje. Mnie tez czasem brakuje mocy, ale moze to kwestia tego ze 90KM to wcale nie tak duzo i kwestia przyzwyczajenia sie do tego. Ja tez mam wrazenie ze autko przytyka sie troszke tylko u mnie powyzej 3500 obrotow. Oczywiscie zawsze autko rozgrzane do 90 st. zanim wkrecam je troszke wyzej. Po nowym roku jestem ustawiony ze znajomym specjalista od TDI'kow to bede wiedzial czy wszystko jest OK i trzeba sie przyzwyczaic (badz czipowac ) czy trzeba wlozyc pare groszy w jakies mam nadzieje drobiazgi. Pozatym ja mam troszke inne odczucie jesli chodzi o zbieranie sie przy poszczegolnych biegach. 1 i 2 raczej rakiety z mojej A4 nie robia, za to 3 i 4 przy odpowiednich obrotach robi wrazenie. Ale jak wspomnialem wczesniej wszystko okaze sie ponowym roku. pozdrawiam
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
Piekne autko, gratulacje. Jednak przychylam sie do opini wikiego, Audi to nie RolsRoyce i to drewno tam nie pasuje.
-
[B5 1Z] Kontrolka ładowania
Dzieje sie to po dluzszym postoju tylko wiec to chyba nie alternator bo wtedy pewnie swiecia by sie kontrolka caly czas. Poprawcie mnie jesli sie myle.