Treść opublikowana przez ROGER
-
[ALL B6] Co sądzicie o takich rzeczach do Audi B6 kolor srebrny ?
jeśli tak jak piszesz twoje auto jest srebrne to to zginie na aucie
-
Spocik w Wieluniu
można pomyśleć i rozważyć a w którym miejscu
-
Spocik w Wieluniu
taka suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper fura
-
Spocik w Wieluniu
maro-a4 czyżby niezadowolenie :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
dziś alfa już kupiona jeszcze audi cza sprzedać
-
Spocik w Wieluniu
dzięki za pozdrowwienia na następnym zlocie też mnie nie będzie bo sprzedaje audi i chyba kupie alfe 159 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6080114
-
[ALL B5] Moje audi!
fajna fura gratulacje
-
Spocik w Wieluniu
j ROGER co TY chory jesteś, musisz być i już ja jestem zdrowy niunia chora niema możliwości jazdy nią a renówką niepojade na zlot AUDI
-
Spocik w Wieluniu
to miłego zlotu tym razem bezemnie ;(
-
Spocik w Wieluniu
bez odzewu zaczynam się martwić,spotów też chyba nie będziemy robić chyba nie bo niema czasu :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Moja granatowa strzałeczka :)
pięknie sie prezentuje gratulacje udanego zakupu
-
Spocik w Wieluniu
przyjedz to się zmierzymy :evil:
-
Spocik w Wieluniu
może opony z kolcami
-
Spocik w Wieluniu
klubik letnich laczków stawi się jak zwykle w komlecie ja na 100% :evil:
-
Spocik w Wieluniu
ja się pisze na obydwie możliwości :evil:
-
Spocik w Wieluniu
przyjade swoją niunią ma sie świetnie a zdjęcie z alegro tak dla rozrywki maro-a4 fele super autko wygląda na nich
-
Spocik w Wieluniu
To się jeszcze wyklepie ROGER way? zdjęcie wstawione dla jaj :polew:
-
[ALL B5] Reflektory Audi A4
tak pasują do twojego rocznika tylko trzeba trochę rezania tu masz link;http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.240.html
-
[ALL B5] Pękający lakier
niech maluje jak dał du.. to musi to poprawić oczywiście za frii :hi:
-
Spocik w Wieluniu
a tak się kończy szybka jazda i ostre hamowanie
-
[B5 ADR] Proszę o opinie na temat tego silnika
Bierz poprawkę na to, że w każdym samochodzie licznik zawsze zawyża prędkość dlatego napisałem wcześniej 225
-
[B5 ADR] Proszę o opinie na temat tego silnika
Licznik pewnie tyle pokazywał. A ile było naprawę?... nie licznik pokazywał 235km/h a co sądzisz że się nie da 7000 obr/min i rura :evil:
-
Spocik w Wieluniu
bo trzeba przygotować niunie do ekstremalnych obrotów u mnie niema problemu z7000 obr/min
-
[B5 ADR] Proszę o opinie na temat tego silnika
adr to wbrew opinią dobry i solidny motor ja swojego mam ponad 2lata jest zalany pełnym syntetykiem prędkość max225 km/g na gazie
-
Spocik w Wieluniu
dzięki wszystkim za przybycie było moja niunia ma cieplutki garaż :evil: