Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. Ja raczej dziś jednak odpadam bo mogę z wioski nie ruszyć Ciągle na letnich a tu śnieg... już miałem gorąco jak z godzinę temu wracałem z Ustronia
  2. ja to nazywam krainą wiecznych śniegów
  3. Teraz już przestaje sypać, ale jeszcze kilka minut temu było tak:
  4. Ja też bym chętnie w tym tygodniu podjechał
  5. Ja na pewno, jak w końcu kupię i założę zimówki
  6. No to trochę to jest daremne... już świece ostygną i będzie w mrozy kiepsko z zapłonem coś czuję...
  7. Witam. Zauważyłem, że czasami w moim aucie po przekręceniu kluczyka w pozycję start, czyli aby już rozrusznik się włączył, ten ani drgnie... czasem dopiero po paru sekundach (ciągle trzymam kluczyk) zaczyna działać i samochód odpala, czy to normalne? Jeśli nie to co może być tego powodem?
  8. Niech będzie i rozterkach U mnie chorus + transmiter gra mniej więcej tak: nagrywane ładnych parę tygodni temu telefonem, więc on też nie oddaje wszystkich dźwięków, ale jak masz jakąś swoją nutkę czy pomysł jak sprawdzić jakość transmitowania to podeślij na PW, spróbuje wykonać :]
  9. To nie temat o moich dywagacjach
  10. Takiego porównanie teraz nie mogę zrobić przecież, bo jak juz będę zmieniał radio kiedys to na symphony 2din itd żeby mieć bose w przyszłości. Ale mówię o tym, że bdb gra jak dla mnie, czyli conajmniej tak dobrze jak zwykłe stacje radiowe, czuć basy, średnie tony i wysokie, co tu dużo więcej mówić, to subiektywne odczucie własnie Ja ze swej strony polecam, wydałem ponad 50zł na ten transmiter ale nie żałuję
  11. ale subaru to nie ośka i nie chodzi o objechanie... tylko o fun to bedzie moja pierwsza zima z audi, chce się nauczyć quattro i potem będę śmigał po serpentynach zobaczymy jak wyjdzie, musze poszukać jakieś dużego pustego placu do nauki
  12. Lata ktoś z Was po Salmopolu zimą? Zawsze tam pełno subaru, bmw i golfów... a audi nie widać
  13. Ja też mam to radyjo, dokupiłem transmiter FM i śmiga ładnie, jakość dobra :ok:
  14. Ja jeszcze nawet nie kupiłem... A mieszkam w strefie wysokiego ryzyka Zbliża się listopad a ja nie mam zimówek, pierwszy raz tak mam, a już parę aut miałem
  15. Przerabiał ktoś temat dokładania tempomatu do 1.9tdi po lifcie, oznaczenie AVG? Czy jest to wszystko to samo z AFN? (oprócz manetki)
  16. Bo ten stadion ma dach przeciwsłoneczny
  17. ja mam tanio oddam Dawaj na PW szczegóły
  18. Ten tydzień jest spot? BTW Panowie nie macie ktoś w okolicy na sprzedaż felg 15" stalówek prostych do Audi po taniu?
  19. A oświetlenie wnętrza się zapala przy otwarciu tylko tych jednych drzwi? Dałeś zwykłą żarówkę czy LED może?
  20. Ale już kilkanaście razy widziałem zegary z 2 x cyfrowym wyświetlaczem ale nie było sterowania radiowo zegarka
  21. A ja mam pytanie czy występowały liczniki z pełnym FISem do diesla europa z zegarkiem cyfrowym radiowo sterowanym? Aktualnie w 1/2 fis to mam i nawet fajnie rozwiązanie, zawsze aktualna godzina
  22. to już trochę klimat DISCO POLO się robi Volvo ma to w oryginale W kierunkowskazach? Z tego co kojarzę to ma osobne, dedykowane lampki jako obrysowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.