Treść opublikowana przez gregski
-
B8 TrOOOOp
Po odptaszeniu nic sie nie dzieje Moze to radio nie obsluguje ami.. Ponoc przed tygodniem 22.08 nie obslugiwaly.. Ale z drugiej strony przeciez wyswietla ami tylko puste...
-
B8 TrOOOOp
Yyy nie moge nic zmienic w samej instalation list, mam tylko ptaszek lub brak..
-
B8 TrOOOOp
Nie ma na liscie 0E czy 1E. Ami sie pojawil jako 2E i tak go widze na liscie zainstalowanych modulow:
- B8 TrOOOOp
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Super, musze poszukac podwojnej lampki w jasnym kolorze. Dzieki za info!
-
B8 TrOOOOp
Da sie to zmienic?
-
B8 TrOOOOp
Jest blad ale czujnika haka. To z czym sie zima bawilem... Czy to moze miec wplyw? Yyyy CANa mam zakodowanego pod 2E nie pod 1E: Jak to zmienic?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pasuja wtyczki?
-
B8 TrOOOOp
zdaje sie, ze nie bylo. zaraz zejde i sprawdze. sprawdzilem schematy, radio jest podlaczone do T42s czyli szyna CAN dobra. w takim razie chyba AMI nie ten.. teraz zauwazylem, ze w manualu audi pisza, ze powinien byc 8T0 057 785, a ja mam 8P0 035 785 wrrr... na ebay czy allegro nie ma
-
B8 TrOOOOp
Tu przekodowalem. U mnie sie to nazywa Media player 3. czyli zgadza sie. tu podlaczylem i to jest wlasnie CAN komfortu nie multimediow
-
B8 TrOOOOp
wyglada na to, ze podlaczylem sie do szyny CAM komfortu (zgodnie z instrukcja montazu Audi dolaczona do wiazki), a powinienem do CAN radia.. dzis go podepne do CANow radia (Infotainment) i zobaczymy, czy zagadaja ze soba.. wszedzie w opisach podlaczenia AMI widze, ze trzeba tez kodowac Gatewaya (19) jest ktos w stanie podejzec, gdzie siedzi zlacze CAN T46s?
-
B8 TrOOOOp
ok, chyba znam odpowiedz. po zainstalowaniu go moglem wreszcie odciytac jaki ma numer czesci i okazalo sie, ze to: "8P0 035 785 is for the Audi A3" poprosilem admina by przeniosl te posty do oddzielnego watku w warsztacie, zeby tu wiecej nie balaganic ..
-
B8 TrOOOOp
Aha, przeprogramowalem radio i can gateway w instalation list czyli w dwoch miejscach. Nie wiem gdzie robie blad.. Ale skoro vcds widzi ami to chyba kablami podlaczony jest dobrze... A tak go widzi fon jak sie wejdzie w funkcje ipoda: A tak dziala ipod classic: A radio na to tak:
-
B8 TrOOOOp
Media player 3 sie pojawil w zainstalowanych w oknie vcds, iphone pokazje, ze jest podlaczony do media interface, ale w samym ami mam kod bledu: I w menu radia source jest ami jako pusty Manual mowi o "deaktywacji ochrony komponentu" :-/
-
B8 TrOOOOp
Troche mnie zmartwilo co wlasnie przeczytalem w manualu dolaczonym do wiazki: remove component protection ide kodowac. Tylko radio czy jeszcze gdzies? Klepane z telefonu
-
B8 TrOOOOp
Bez swiatlowodu, juz siedzi wiec nie widze. Skladam auto. Wlozylem alalogicznie z innymi, mialy te same kolory. Klepane z telefonu
-
B8 TrOOOOp
Ok, wpinam analogicznie kolorami, bo jest analogia do innych. I jeszcze: czy to nie jest oryginalna wiazka do lampki? Pasuje idealnie, lampka nowa... Klepane z telefonu
-
B8 TrOOOOp
Pomocy! Ktore to piny w T46s CAN low i ktory CAN high? Montuje ami i na tym utknalem wlasnie.. Grzes??? Klepane z telefonu
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
Adac.de Autotest itp. Sporo modeli a4 przetestowanych... Klepane z telefonu
-
B8 TrOOOOp
po co drugie ledy ???
-
B8 TrOOOOp
Ja zakladam letnie dopiero po swietach. Nie raz mi to tylek uratowalo... Klepane z telefonu
-
B8 TrOOOOp
tez planuje zrobienie blutka i ami.. zobaczymy co sie uda odpalic..
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
Korekta, wlasnie przeczytalem w tescie adac, ze seryjna a4 3.0 tdi ma droge hamowania 34,5 m. Szacun. Klepane z telefonu
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
Do czego nawiazujesz kolego? Klepane z telefonu
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
A co chcesz poprawic? Bo zwiekszajac tarcze zwiekszasz jej pojemnosc cieplna - istotne w tym przypadku by np tarcza sie nie zagotowala przy kolejnych dziesieciu hamowaniach. Przy jednorazowych hamowaniach duzo wiecej da dobra opona, klocki lepsze.. Poza tym caly czas sie dziwie checi poprawiania tych hamakow na sile. Przeciez to cywilne nie rajdowe auta..a z wynikiem 36m to i tak czolowka swiatowa.. 5 lat temu tylko 911 tak hamowalo.. Dzis poszli w ceramike.. W imprezie wrx tarcza ma 7 cm mniej srednicy i to sa dopiero hamaki do bani.. Przy seryjnej mocy nie dotykal bym hamakow bo sa moim zdaniem swietne. Klepane z telefonu