Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. siara odpowiedział(a) na adasijo temat w Audi A4 B5
    Ja też miałem oklejony w carbon i trzymało się świetnie
  2. Błąd...Nawet za 3 tysie http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/a5/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:audi,mdl:a5,ful:petrol,mlx:100000,ccx:2000,drc:four_or_five/pg:vipcar/201217320.html
  3. Na Batalionie chyba wczoraj wrzucali linka do A5 Q za 4 tys ojro nawet
  4. Dawniej chyba ją widziałem na allegro tylko blachy obce miała jeszcze za 13
  5. Ta Q wygląda spoko tylko bida i z ceną przesadził... http://allegro.pl/audi-a4-b5-1-9-tdi-quattro-99r-po-lifcie-sedan-i4903625128.html
  6. Narazie nic nie kupił... Raczej na b6 się nie zanosi... Pewnie wielki powrót do b5 choć i tak nie znalazłem nic fajnego...
  7. siara odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ładidas
  8. http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-110-koni-i4888594505.html http://otomoto.pl/audi-a4-lift-s-line-tdi-xenon-6-biegow-180km-C33435477.html
  9. To ja dołożę Rsa Chinol- siatex
  10. siara odpowiedział(a) na prrezes temat w Audi A4 B5
    Ładuj z b6 pasuje jak ulał do tego wygląda i trzyma się bardzo fajnie Ładuj z b6 pasuje jak ulał do tego wygląda i trzyma się bardzo fajnie
  11. E tam. Ją w przedlifcie skróciłem drążek tak o 2 cm (zostało trochę gwintu) i poprostu nakręciłem galke i siedziało jak trzeba
  12. Narazie nie... Jak coś to pierwszy się dowiesz. Tylko lusterko się rozbiło.. Nie pamiętam z której strony
  13. podejdzie. Motyw jest taki sam z trójkątami ze starych lusterek tylko polift ma inny kształt Nawet z b6 widziałem. Tez było fajnie
  14. To mam pomysł... Ja znajdę Ci do sedana a Ty do avanta usa i się zamienimy A jak nie to weź moją i zaspawasz na małą blachę Białe serio to przedlift Angol
  15. Mi też no ale rarytas... http://allegro.pl/tyl-zderzak-tylny-audi-a4-b5-kombi-i4848085679.htmlAvant pdc za grosze
  16. Może nie US ale http://allegro.pl/klapa-tylna-kompletna-audi-a4-95-99-i4808014196.html http://allegro.pl/klapa-tyl-audi-a4-ly9b-i4820702278.html gdzieś już podobnie widziałem http://allegro.pl/audi-a4-2-8-98r-klapa-z-szyba-i4814914630.html może inny pomysł... http://allegro.pl/blenda-hella-na-klape-bagaznika-audi-a4-sedan-i4884849417.html
  17. http://olx.pl/oferta/audi-a4-1-9-tdi-110km-lift-gwint-s4-pakiet-z-niemiec-CID5-ID7tGFx.html#a8f22c0a74 Jak znajdę dam Ci znać A czorny sprzedał ze swojej już?
  18. Były US klapy w b6 avant??? http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/a4/vhc:car,cnt:de,pgn:3,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:a4,frn:1999-01,frx:2001-12,ful:diesel,ger:manual_gear,ccx:2000/pg:vipcar/203131329.html Wszystko fajnie a tu granatowy środek kto to wymyślił http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/a4/vhc:car,cnt:de,pgn:5,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:a4,frn:1999-01,frx:2001-12,ful:diesel,ger:manual_gear,ccx:2000/pg:vipcar/202927776.html
  19. ale tu gwarnie ostatnio... Aż głupio się wtrącić w rozmowę...
  20. Jaki ma wieloklin?
  21. http://allegro.pl/oryginalna-meska-kurtka-skorzana-audi-rs4-super-i4862448471.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.