Treść opublikowana przez siara
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza- problem
Witam. Coś mi się pomodziło z oświetleniem w środku..... Przy każdym położeniu przełącznika, światełko centralne za lusterkiem się pali.. Jak zamknę drzwi też... Ostatnio byłem u mechanika i kasował (próbował) mi inspekcję VAGiem, może on coś namieszał? [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 09:11_________________________________________________A może ma coś z tym wspólnego montaż lusterek od angola,bo lewe było grzane. Może nie jest wskazane podłączanie takowego,bo ori są zwykłe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I gitara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Się nie przejmuj..... ja też miałem segregować a do końca rzuciłem wszystkie... i git
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dokładnie tak LOKO-s wrzucaj foty
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Myślałem że uda mi się zdążyć przed sobotą z wszystkimi zamierzonymi małymi modami ale niestety poczta zawiodła SZKODA, ale co się odwlecze..... [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 16:54_________________________________________________ VAG Inwazja opanowana Tu jest kilka fotek: http://postimage.org/gallery/2g1ydrp8o/[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 19:20_________________________________________________Tu macie ładnego RSa Już myślę że pierwszy właściciel zadbał o dotarcie silnika http://motoallegro.pl/audi-rs4-b5-salon-polska-prywatnie-od-pasjonata-i1652907247.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na kogo gwizdasz???
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widzisz Stary, że prawie każda przeróbka odbiegająca od serii jest odrazu krytykowana.... Więc zapunktujesz. Zobacz np u mnie w opisie..... Ja tam mam poprostu na to wyje............................ne[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 14:47_________________________________________________Dokładnie Zapraszamy!!!
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
He he. Dokładnie... Brewki zostały, ale znaczek wrócił na swoje miejsce tylko foto jeszcze nie ma. A co do radia to pasuje idealnie tylko trzeba było zdjąć półkę i wypuścić przewody do tyłu (mała dziurka). nawet nie jest niczym przymocowane siedzi na delikatny wcisk...
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Fajna ale ADHD i to zaawansowane [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:37_________________________________________________W końcu pozbyłem się tego kredensu ze środka i zagościł "niby karbon" Folia 3M
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja raczej też
-
[ALL B5] Błąd KLIMY
Ale to też nie zawsze....
-
[ALL B5] Błąd KLIMY
No tak racja. Zobaczymy czy to co mówisz pomoże. A mój aktualny zakres temp na wyświetlaczu waha się od 0 do 50*C.... I nie pamięta ostatniego ustawienia temp tylko włącza się od 22. Trochę to uciążliwe. Ale może jutro jak znajdę trochę czasu to skoczę do kumpla się z(VAG)żyć i oczywiście pochwalę się spostrzeżeniami.
-
[ALL B5] Błąd KLIMY
I który błąd Ci się udało skasować 8.1 też? Bo z tym mechanik miał problem...[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 13:32_________________________________________________A ja teraz sprawdziłem kodami, to błąd 15.7 powrócił i dołączył do niego 8.3 A na wyświetlaczu bez zmian dalej można zejść poniżej LO. Oto przykładowe zdjęcie.... Takie coś miałeś Bebzo?
-
[ALL B5] Błąd KLIMY
Oj stary chyba nikt nam nie pomoże......... A jakie masz objawy? bo mi temp na wyświetlaczu wariuje raz jest normalnie, ale za chwilę np z LO przechodzi mi na 17.5*C i można zejść do 0 [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 10:28_________________________________________________Miałem jeszcze błąd 15.7 ale jego VAGiem udało się skasować
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Wiem folia to nie oryginał............ :gwizdanie:
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
E no niestety folia (DI-NOC 3M 3D- ta słyszałem jest najlepsza)
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Ja koło poniedziałku-wtorku będę robił dekory w srebrny karbon, to sobie na spocie obejrzysz czy Ci spasi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pasi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I tu zachodzi pytanie: czy mama dała panu tabletkę rano...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To lux A znalazłem ogłoszenie z którego dawniej taki polew mieliście... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206829.0
-
[ALL B5] Błąd KLIMY
Od miesiąca nie mogę ustawić temp na wyświetlaczu klimy. Vag wykazał problem z klapą powietrza. kodami klimatronika też wyskoczył błąd 8.1. POMOCY!!!![br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 12:37_________________________________________________Tylu fachowców i nikt się nie wypowie??? ;(
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No racja!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A gdzie? pod Media?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Też mi się tak wydaje ale już za późno..... W odpowiedzi otrzymałem bardzo wyczerpującą wypowiedź: "zapraszamy"
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To chyba każdy z osobna musi........