Treść opublikowana przez JawoR36
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Dawaj jeszcze zderzak tył na czerwono, drugi błotnik na srebrny i będzie kolejna czikita na forum
-
Lancer EVO X
- [B5 1Z] Mój czarny zetor
x2. Tylko Ty ją widzisz, bo masz ten podpis w pamięci przeglądarki i ona sama jest zczytywana z dysku, a nie z neta- Naciągnięty pas bezpieczeństwa tylnej kanapy
Pas normalnie działa? Może wystarczy tylko wymienić napinacz.- [B5 APS] by czorny
Klapa US, zderzak S4 i lampy polift?- [B5 APS] by czorny
Zderzaka nie drasnęło?- Co to jest? :)
Grillem nie ma co, od poszedł w zwykły czarny mat, oczywiście logo zostało w chromie. Dekory pójdą w dość oryginalny kolorek, ale nie zapeszając, dzisiaj dopiero folię zamawiam- Co to jest? :)
Póki co, na pierwszy ogień idą dekory BTW. Obklejenie grilla zajęło mi 2,5h Panowie inwestujcie w lepsze folie, bo tymi najtańszymi nie warto nic robić- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Można też kupić 100x50 i starczy- Co to jest? :)
Dobra tam i tak nie używam klimy Podziurkuję folię i styknie. Dzięki za odpowiedzi- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A po to, żeby jak coś zepsuję, mógłbym to naprawić poprzez wstawienie starych lamp, po to, gdyby się okazało, że jestem za bardzo pedantycznym człowiekiem i będzie mi za bardzo odstawać lub będzie za duża szpara (widziałem już taką rzeźbę u siebie w mieście), po to, ażeby przy sprzedaży założyć stare z powrotem, bo mi klient powie, że bity, skoro lampy zmienione itp- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Można wrócić do dzielonych lamp po wyrezaniu poliftu?- Jaki Filtr Powietrza, warto przerabiać dolot ??
Skoro autor zrezygnował z ciągnięcia z tematu, to ja się wpakuję, zatem skoro nie stożek itp, to jak można choć trochę podkręcić moc w 1.6? Filtry nowe, świece też, przepustnica sprawdzona.- Malowanie zderzaka,trzeba w całości czy tylko obtarcie?
Pierwsza moja myśl, kiedy odwiedziłem temat. Jakbyś nakleił powyżej uszkodzenia naklejkę, "nigdy nie pożyczaj żonie swojego auta" mogłoby to lepiej wyglądać. A tak poważnie, próbowałeś to może potraktować np pastą polerską albo woskiem koloryzującym w kolorze auta? Mi to wygląda na pozostałości po jakimś murze albo lakierze, może większość zejdzie i nie trzeba będzie malować? Malowanie elementu to ok 200zł, połowy lub części bym nie malował, bo będzie widać, a drugie, że jak się do tego nie przyłoży to będzie się bezbarwny łuszczyć.- Co to jest? :)
Witam, chciałbym obkleić ten dekor folią, lecz zastanawiam się, do czego są te małe wloty. Nie popsuję czegoś jak to zakleje?- Wąskie e30
Taką furą to można objeżdżać miasto- [B5 APS] by czorny
A jakby kupić naklejki z logiem Audi na dekle? Dopasowane oczywiście- [B5 1Z] Mój czarny zetor
No to teraz mnie wk@%eś No co.. Ja tu gówniarz jestem- [B5 1Z] Mój czarny zetor
W sumie tak jak myślałem podczas oblukania na sucho z czym to się je, aczkolwiek zastanawiałem się, jak zdjąć te zabezpiecznia, przekręcać, nie?- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Kolego.. Grrr.. kasuj, mógłby się Pan podzielić się wiedzą na temat ściągania dekorów w Audiczce? Mam zamiar sobie je obkleić, ale jak widzę ile z tym roboty, to mi się odechciewa Może na PW? Edit: Zerknąłem na wiek po napisaniu posta- Ile pali Wam gazu?
A co się dzieje jak się nie pokrywają?- Ile pali Wam gazu?
Nie masz sekwencji? jeżeli nie masz to może być za bogato Sekwencja, więc..?- Cieknący plastik przy chłodnicy
Witam. Mój problem wygląda następująca, od jakiegoś czasu ucieka mi płyn chłodniczy. Wymieniłem kilka obejm metalowych i jest lepiej, aczkolwiek nadal ucieka. Dzisiaj przyjrzałem się chłodnicy i przewodom. Z prawej strony, patrząc na auto, po prawej stronie chłodnicy, tuż przy trójniku od wężów znalazłem spore ilości płynu, które następnie skapują na dokładkę zderzaka. Płyn znalazłem na plastikowej części przy chłodnicy, na dole. Czy ta część jest jakoś wymienialna, czy też posiada jakieś oringi? Co tam może być nie tak? Chłodnica jest sucha, tylko ten plastik mokry. Nie mam zbytnio dostępu do tej części, bo nie zdejmowałem zderzaka, a chciałbym się zorientować w temacie, czy w ogóle warto się w to samemu bawić, czy może lepiej oddać to w ręce fachowców.- Ile pali Wam gazu?
Spalanie 10 litrów w trybie 60% trasa, 40% miasto, spalanie 11,5 w trybie 20% trasa, 80% miasto przy silniku 1.6, to nie, aby deczko za dużo? Zważywszy na fakt, iż z klimy nie korzystałem, latam na 15'', 195 szerokość. Podlecieć do gazownika, żeby troszkę zwiększył dawkę powietrza czy lepiej nie ruszać?- [B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Jak będziesz umiał się odezwać i użyć odpowiednich argumentów to na drugą A4'kę nazbierasz - [B5 1Z] Mój czarny zetor