Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Dawaj jeszcze zderzak tył na czerwono, drugi błotnik na srebrny i będzie kolejna czikita na forum
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
  3. x2. Tylko Ty ją widzisz, bo masz ten podpis w pamięci przeglądarki i ona sama jest zczytywana z dysku, a nie z neta
  4. Pas normalnie działa? Może wystarczy tylko wymienić napinacz.
  5. Klapa US, zderzak S4 i lampy polift?
  6. Zderzaka nie drasnęło?
  7. Grillem nie ma co, od poszedł w zwykły czarny mat, oczywiście logo zostało w chromie. Dekory pójdą w dość oryginalny kolorek, ale nie zapeszając, dzisiaj dopiero folię zamawiam
  8. Póki co, na pierwszy ogień idą dekory BTW. Obklejenie grilla zajęło mi 2,5h Panowie inwestujcie w lepsze folie, bo tymi najtańszymi nie warto nic robić
  9. Można też kupić 100x50 i starczy
  10. Dobra tam i tak nie używam klimy Podziurkuję folię i styknie. Dzięki za odpowiedzi
  11. A po to, żeby jak coś zepsuję, mógłbym to naprawić poprzez wstawienie starych lamp, po to, gdyby się okazało, że jestem za bardzo pedantycznym człowiekiem i będzie mi za bardzo odstawać lub będzie za duża szpara (widziałem już taką rzeźbę u siebie w mieście), po to, ażeby przy sprzedaży założyć stare z powrotem, bo mi klient powie, że bity, skoro lampy zmienione itp
  12. Można wrócić do dzielonych lamp po wyrezaniu poliftu?
  13. Skoro autor zrezygnował z ciągnięcia z tematu, to ja się wpakuję, zatem skoro nie stożek itp, to jak można choć trochę podkręcić moc w 1.6? Filtry nowe, świece też, przepustnica sprawdzona.
  14. Pierwsza moja myśl, kiedy odwiedziłem temat. Jakbyś nakleił powyżej uszkodzenia naklejkę, "nigdy nie pożyczaj żonie swojego auta" mogłoby to lepiej wyglądać. A tak poważnie, próbowałeś to może potraktować np pastą polerską albo woskiem koloryzującym w kolorze auta? Mi to wygląda na pozostałości po jakimś murze albo lakierze, może większość zejdzie i nie trzeba będzie malować? Malowanie elementu to ok 200zł, połowy lub części bym nie malował, bo będzie widać, a drugie, że jak się do tego nie przyłoży to będzie się bezbarwny łuszczyć.
  15. Witam, chciałbym obkleić ten dekor folią, lecz zastanawiam się, do czego są te małe wloty. Nie popsuję czegoś jak to zakleje?
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    Taką furą to można objeżdżać miasto
  17. A jakby kupić naklejki z logiem Audi na dekle? Dopasowane oczywiście
  18. No to teraz mnie wk@%eś No co.. Ja tu gówniarz jestem
  19. W sumie tak jak myślałem podczas oblukania na sucho z czym to się je, aczkolwiek zastanawiałem się, jak zdjąć te zabezpiecznia, przekręcać, nie?
  20. Kolego.. Grrr.. kasuj, mógłby się Pan podzielić się wiedzą na temat ściągania dekorów w Audiczce? Mam zamiar sobie je obkleić, ale jak widzę ile z tym roboty, to mi się odechciewa Może na PW? Edit: Zerknąłem na wiek po napisaniu posta
  21. A co się dzieje jak się nie pokrywają?
  22. Nie masz sekwencji? jeżeli nie masz to może być za bogato Sekwencja, więc..?
  23. Witam. Mój problem wygląda następująca, od jakiegoś czasu ucieka mi płyn chłodniczy. Wymieniłem kilka obejm metalowych i jest lepiej, aczkolwiek nadal ucieka. Dzisiaj przyjrzałem się chłodnicy i przewodom. Z prawej strony, patrząc na auto, po prawej stronie chłodnicy, tuż przy trójniku od wężów znalazłem spore ilości płynu, które następnie skapują na dokładkę zderzaka. Płyn znalazłem na plastikowej części przy chłodnicy, na dole. Czy ta część jest jakoś wymienialna, czy też posiada jakieś oringi? Co tam może być nie tak? Chłodnica jest sucha, tylko ten plastik mokry. Nie mam zbytnio dostępu do tej części, bo nie zdejmowałem zderzaka, a chciałbym się zorientować w temacie, czy w ogóle warto się w to samemu bawić, czy może lepiej oddać to w ręce fachowców.
  24. Spalanie 10 litrów w trybie 60% trasa, 40% miasto, spalanie 11,5 w trybie 20% trasa, 80% miasto przy silniku 1.6, to nie, aby deczko za dużo? Zważywszy na fakt, iż z klimy nie korzystałem, latam na 15'', 195 szerokość. Podlecieć do gazownika, żeby troszkę zwiększył dawkę powietrza czy lepiej nie ruszać?
  25. Jak będziesz umiał się odezwać i użyć odpowiednich argumentów to na drugą A4'kę nazbierasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.