Treść opublikowana przez JawoR36
-
Pompka oleju - Jaką wybrać?
Dobra, sprawdzę najpierw ciśnienie na pompie olejowej. Głównie chodzi mi o te popychacze, które mimo, iż są nowe, tykają.
-
Pompka oleju - Jaką wybrać?
Ale skoro od nowości te pompy są słabe, to po co mam wsadzać oryginał, który nadal będzie słaby? Może te podróbki są już jakoś poprawione?
-
Pompka oleju - Jaką wybrać?
Witam, chciałbym wymienić pompę olejową w 1.6 AHL. Podobno we wszystkich silnikach VW/Audi są one słabe, czy zatem zamienniki będą lepsze? Jeśli tak, to jakie? MaxGear, Topran czy Meyle? Pierwsze dwie ok 150zł, trzecia 350zł. Czy za słabe ciśnienie może powodować delikatne pukanie popychaczy, mimo iż były wymieniane wszystkie z tego samego powodu, ok 50km po wymianie znowu to samo co wcześniej.
-
Ile pali Wam gazu?
No i przy braku sekwencji takie spalanie po mieście jest w porządku Niektórym pali 2 litry więcej, niektórym 2 litry mniej. Wszystko zależy od kondycji silnika, od tego jakie to miasto, jak jeździmy, na jakich kołach, jakie odcinki, na jakim gazie itp itd Od tego jak jest wyregulowany gaz, majster mi powiedział, że on może tak ustawić, że to będzie paliło 5 litrów, ale nie ma pewności czy do domu dojadę
-
Spot Leszno
Sprawdź lepiej kiedy się ostatnio Młody logował
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
Nie żebym był materialistą, ale AC miałeś?
-
Spot Leszno
Nieodśnieżonym
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Łee.. no gdzie tak Ta skóra jest w moim angolu na części i praktycznie wychodzi mnie tyle co NIC, nie mam zamiaru kupować skóry ani innych dupereli, jak nie ma czegoś w tym angolu, to w następnym będzie i sobie założę ---------- Post dopisany 28-10-2012 at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 23:44 ---------- Oznakowana ---------- Post dopisany 10-12-2012 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 02:54 ---------- Prawie jak rs4
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
Bo ktoś wymienił?
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Ale w pierwszym poście nie ma
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
co autor ma na myśli ? Brak oznaczeń na klapie COOO musi być
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Ale goła d*pa nie fajnie wygląda
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
A no
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Czemu na mijania świeci Ci mijania i hamulec?
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
No i w końcu jakoś to wygląda
-
Spot Leszno
Ja pojechałem na myjkę.. Auto umyte co prawda, jest lepiej niż było, ale d*py nie urywa. Chciałem założyć nowe wycieraczki od razu, pół godziny sterczałem i nie założyłem, mówię, cofnę się do Was i mi Grzegosław założy, a tu już Was nie ma
-
Spot Leszno
- Spot Leszno
Za mandaty z podróży na 19:00 do Leszna płaci Grzesiu- Spot Leszno
- Spot Leszno
- Spot Leszno
Chłopaki, za***ista organizacja : ) Cały plan dnia sobie ustawiasz pod spota na 19:00, informujesz wszystkich znajomych w A4'kach, zgaduje się z kumplem itp, a tu sobie spota przesuwają Już mi się odechciało- Spot Leszno
Zmobilizujcie dupska i dalej Jutro nigdzie się nie wybieram- Spot Leszno
KUR*A jak Was nie będzie to na żaden więcej spot nie jadę- Spot Leszno
Z wiaduktu w lewo i cały czas prosto i będzie Tesco nie? : ) Jak się wyrobię z obejrzeniem A4 na sprzedaż, to wpadnę- Spot Leszno
A może ja wpadne.. - Spot Leszno