Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Dobra, sprawdzę najpierw ciśnienie na pompie olejowej. Głównie chodzi mi o te popychacze, które mimo, iż są nowe, tykają.
  2. Ale skoro od nowości te pompy są słabe, to po co mam wsadzać oryginał, który nadal będzie słaby? Może te podróbki są już jakoś poprawione?
  3. Witam, chciałbym wymienić pompę olejową w 1.6 AHL. Podobno we wszystkich silnikach VW/Audi są one słabe, czy zatem zamienniki będą lepsze? Jeśli tak, to jakie? MaxGear, Topran czy Meyle? Pierwsze dwie ok 150zł, trzecia 350zł. Czy za słabe ciśnienie może powodować delikatne pukanie popychaczy, mimo iż były wymieniane wszystkie z tego samego powodu, ok 50km po wymianie znowu to samo co wcześniej.
  4. No i przy braku sekwencji takie spalanie po mieście jest w porządku Niektórym pali 2 litry więcej, niektórym 2 litry mniej. Wszystko zależy od kondycji silnika, od tego jakie to miasto, jak jeździmy, na jakich kołach, jakie odcinki, na jakim gazie itp itd Od tego jak jest wyregulowany gaz, majster mi powiedział, że on może tak ustawić, że to będzie paliło 5 litrów, ale nie ma pewności czy do domu dojadę
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Sprawdź lepiej kiedy się ostatnio Młody logował
  6. Nie żebym był materialistą, ale AC miałeś?
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Nieodśnieżonym
  8. Łee.. no gdzie tak Ta skóra jest w moim angolu na części i praktycznie wychodzi mnie tyle co NIC, nie mam zamiaru kupować skóry ani innych dupereli, jak nie ma czegoś w tym angolu, to w następnym będzie i sobie założę ---------- Post dopisany 28-10-2012 at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 23:44 ---------- Oznakowana ---------- Post dopisany 10-12-2012 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 02:54 ---------- Prawie jak rs4
  9. Ale w pierwszym poście nie ma
  10. co autor ma na myśli ? Brak oznaczeń na klapie COOO musi być
  11. Ale goła d*pa nie fajnie wygląda
  12. Czemu na mijania świeci Ci mijania i hamulec?
  13. No i w końcu jakoś to wygląda
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja pojechałem na myjkę.. Auto umyte co prawda, jest lepiej niż było, ale d*py nie urywa. Chciałem założyć nowe wycieraczki od razu, pół godziny sterczałem i nie założyłem, mówię, cofnę się do Was i mi Grzegosław założy, a tu już Was nie ma
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Za mandaty z podróży na 19:00 do Leszna płaci Grzesiu
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Będę będę
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Chłopaki, za***ista organizacja : ) Cały plan dnia sobie ustawiasz pod spota na 19:00, informujesz wszystkich znajomych w A4'kach, zgaduje się z kumplem itp, a tu sobie spota przesuwają Już mi się odechciało
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Zmobilizujcie dupska i dalej Jutro nigdzie się nie wybieram
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    KUR*A jak Was nie będzie to na żaden więcej spot nie jadę
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Z wiaduktu w lewo i cały czas prosto i będzie Tesco nie? : ) Jak się wyrobię z obejrzeniem A4 na sprzedaż, to wpadnę
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    A może ja wpadne..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.