Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Sprawdziłem, panel powyżej 95 roku nie działa w 95r, musi być 95r i tyle. Tom, cyknij tam kiedyś przy okazji jak wygląda Twoja kostka i kolorystyka kabelków
  2. Drogi Jutro wejdę na stacjonarnego to podrzucę Wam gg do sklepu
  3. Mi w Nowej Soli powiedzieli, że 200 albo 300zł wszystkie szybki tył i oni wsio robią Edit : Na bank 200 zł
  4. A mi powiedzieli, że 2 tyg, jakieś 2 tyg temu, więc teoretycznie powinien być.. Ale mi się odwidział ten grill
  5. Miejmy nadzieję, jutro dopiero odstawiam auto do mechanika. I tak wkręcił mnie szybciej, niż kolejka na to pozwalała
  6. Właśnie klient też mi mówił, że wszystko działa, tylko nie załącza klimy
  7. W tym przypadku "polift" masz na myślisz I i II lift?
  8. Dobra tam, napisałem zainteresowanemu, że ja pewności nie mam co do tego czy będzie działać i że jak chce, to może zaryzykować, ale gwarancji na to nie daję.
  9. A co trzeba zrobić, żeby zadziałał?
  10. Fak BTW. Dzięki za szybką odpowiedź Czorny, co Ty mnie tu w błąd wprowadzasz
  11. Witam, czy panel klimatronika z 97roku, czyt. I lift, będzie poprawnie działać w samochodzie z przed liftu, tzn np 95r? Taki panel Panel klimatronik climactronic Audi A4 B5 lift (2522756723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  12. Ee.. Nigdzie się nie wybieram, a tu mowa o polskim słońcu Jakbym jechał do takich krajów to wcześniej bym zapytał na forum jak zrobić w A4 lodówkę, kostkarkę do lodu i jak zamontować dodatkową klimę
  13. Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture? Gorzej jak pójdzie na emeryturę ten niedołęga z PKS'u to nie będzie miał Ci kto w d*pę wjechać, żeby mieć znowu powód do wymiany klapy coś sie znajdzie, nie znasz się na ostrym hamowaniu ręcznym, gdzie nie ma świateł stopu? Ręcznym? To jaką Ty musisz mieć siłę w łapach, że potrafisz nim ostro zahamować
  14. Stękacie jak panienki Wsiadasz, opuszczasz szyby, wypakowujesz w tym czasie kieszenie z telefonu, portfela itp, odpalasz, przejeżdżasz tak z wiatrem we włosach z 500 metrów, zamykasz, odpalasz klimę na max chłodzenie, po minucie-dwóch przełączasz na delikatniejszą i włala, mamy 34 stopnie na dworze, a w aucie bardzo przyjemnie. Sposób na niepałowanie się z foliami i nie stękanie, och jak gorąco. BTW. Poważnie myślicie, że od nagrzanej deski wyświetlacz fisu czy też elektryka/elektronika pada? Kto Wam każe dotykać deski rozdzielczej, skoro wiecie, że jest gorąca? Auto jest przystosowane do takich temperatur, jakby nie było deska by się np odkształcała od słońca. Parzącej kierownicy też jeszcze w rękach nie miałem
  15. Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture? Gorzej jak pójdzie na emeryturę ten niedołęga z PKS'u to nie będzie miał Ci kto w d*pę wjechać, żeby mieć znowu powód do wymiany klapy
  16. Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie
  17. Ta. ta, pewno znowu żeś za grosze kupił Jak te felgi swoje
  18. "Holy Shit" Siedzisz sobie na nocce, rybki łowisz, a tu jebs..
  19. Ile dałeś?
  20. Oj nie Panie. Polift II ma bardziej przejrzysty ten klosz, większy, przez co lampy wyglądają na młodsze. Zmienisz to zauważysz różnice Bardziej przejrzysty? Większy? Może jeszcze lepiej świeci? Sorry ale to już chyba przesada Porównywałem z autem kumpla który ma też srebrne A4 B5 w sedanie i właśnie po drugim lifcie i kurde no, bzdury opowiadasz Dobrze pisze. Różnica jest prawie taka jak w avancie międzie liftem i przedliftem, czyli kolosalna. Owszem, w sedanie nawet pierwszy lift jest ekstra w porównaniu do '95, ale polift jest dużo, dużo ładniejszy. Przyjrzyj się lepiej lub po prostu nie zwracasz takiej uwagi na detale. 90% osób, które wcześniej widziały moje auto, po pytaniu "co zmieniłem w aucie w zewnętrznym wyglądzie", odpowiadało, że nic, choć zmieniałem ramkę grilla na czarną, usunąłem emblematy z klapy i zmieniłem lampy z I liftu na II lift. Owszem, nie mówię tutaj o maniakach Audi, tylko o zwykłych "Kowalskich", którzy nie siedzą w A4.
  21. Może mnie wyśmiejecie .. ale w Brico kupiłem zajebistą gąbkę do wycierania z mikrofibrą za 10 zł
  22. Oj nie Panie. Polift II ma bardziej przejrzysty ten klosz, większy, przez co lampy wyglądają na młodsze. Zmienisz to zauważysz różnice
  23. Co to za spojler? Brett Bordelon's B5 Audi S4 | Planked on Vimeo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.