Treść opublikowana przez JawoR36
-
Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE
Sprawdziłem, panel powyżej 95 roku nie działa w 95r, musi być 95r i tyle. Tom, cyknij tam kiedyś przy okazji jak wygląda Twoja kostka i kolorystyka kabelków
-
prosze o pomoc w namierzeniu grila
Drogi Jutro wejdę na stacjonarnego to podrzucę Wam gg do sklepu
-
przyciemnianie szyb...gdzie koło Wolsztyna
Mi w Nowej Soli powiedzieli, że 200 albo 300zł wszystkie szybki tył i oni wsio robią Edit : Na bank 200 zł
-
prosze o pomoc w namierzeniu grila
A mi powiedzieli, że 2 tyg, jakieś 2 tyg temu, więc teoretycznie powinien być.. Ale mi się odwidział ten grill
-
Bierze olej i dymi na biało
Miejmy nadzieję, jutro dopiero odstawiam auto do mechanika. I tak wkręcił mnie szybciej, niż kolejka na to pozwalała
-
Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE
Właśnie klient też mi mówił, że wszystko działa, tylko nie załącza klimy
-
Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE
W tym przypadku "polift" masz na myślisz I i II lift?
-
Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE
Dobra tam, napisałem zainteresowanemu, że ja pewności nie mam co do tego czy będzie działać i że jak chce, to może zaryzykować, ale gwarancji na to nie daję.
-
Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE
Klient ma 95r i podaj 8D0
-
Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE
A co trzeba zrobić, żeby zadziałał?
-
Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE
Fak BTW. Dzięki za szybką odpowiedź Czorny, co Ty mnie tu w błąd wprowadzasz
-
Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE
Witam, czy panel klimatronika z 97roku, czyt. I lift, będzie poprawnie działać w samochodzie z przed liftu, tzn np 95r? Taki panel Panel klimatronik climactronic Audi A4 B5 lift (2522756723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Ori osłona szyby przedniej audi?
Ee.. Nigdzie się nie wybieram, a tu mowa o polskim słońcu Jakbym jechał do takich krajów to wcześniej bym zapytał na forum jak zrobić w A4 lodówkę, kostkarkę do lodu i jak zamontować dodatkową klimę
-
[B5 APS] by czorny
Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture? Gorzej jak pójdzie na emeryturę ten niedołęga z PKS'u to nie będzie miał Ci kto w d*pę wjechać, żeby mieć znowu powód do wymiany klapy coś sie znajdzie, nie znasz się na ostrym hamowaniu ręcznym, gdzie nie ma świateł stopu? Ręcznym? To jaką Ty musisz mieć siłę w łapach, że potrafisz nim ostro zahamować
-
Ori osłona szyby przedniej audi?
Stękacie jak panienki Wsiadasz, opuszczasz szyby, wypakowujesz w tym czasie kieszenie z telefonu, portfela itp, odpalasz, przejeżdżasz tak z wiatrem we włosach z 500 metrów, zamykasz, odpalasz klimę na max chłodzenie, po minucie-dwóch przełączasz na delikatniejszą i włala, mamy 34 stopnie na dworze, a w aucie bardzo przyjemnie. Sposób na niepałowanie się z foliami i nie stękanie, och jak gorąco. BTW. Poważnie myślicie, że od nagrzanej deski wyświetlacz fisu czy też elektryka/elektronika pada? Kto Wam każe dotykać deski rozdzielczej, skoro wiecie, że jest gorąca? Auto jest przystosowane do takich temperatur, jakby nie było deska by się np odkształcała od słońca. Parzącej kierownicy też jeszcze w rękach nie miałem
-
[B5 APS] by czorny
Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture? Gorzej jak pójdzie na emeryturę ten niedołęga z PKS'u to nie będzie miał Ci kto w d*pę wjechać, żeby mieć znowu powód do wymiany klapy
-
[B5 APS] by czorny
Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 APS] by czorny
Ta. ta, pewno znowu żeś za grosze kupił Jak te felgi swoje- YouTube - filmy warte obejrzenia
"Holy Shit" Siedzisz sobie na nocce, rybki łowisz, a tu jebs..- [B5 APS] by czorny
Ile dałeś?- 1500zl na tuning wizualny
Oj nie Panie. Polift II ma bardziej przejrzysty ten klosz, większy, przez co lampy wyglądają na młodsze. Zmienisz to zauważysz różnice Bardziej przejrzysty? Większy? Może jeszcze lepiej świeci? Sorry ale to już chyba przesada Porównywałem z autem kumpla który ma też srebrne A4 B5 w sedanie i właśnie po drugim lifcie i kurde no, bzdury opowiadasz Dobrze pisze. Różnica jest prawie taka jak w avancie międzie liftem i przedliftem, czyli kolosalna. Owszem, w sedanie nawet pierwszy lift jest ekstra w porównaniu do '95, ale polift jest dużo, dużo ładniejszy. Przyjrzyj się lepiej lub po prostu nie zwracasz takiej uwagi na detale. 90% osób, które wcześniej widziały moje auto, po pytaniu "co zmieniłem w aucie w zewnętrznym wyglądzie", odpowiadało, że nic, choć zmieniałem ramkę grilla na czarną, usunąłem emblematy z klapy i zmieniłem lampy z I liftu na II lift. Owszem, nie mówię tutaj o maniakach Audi, tylko o zwykłych "Kowalskich", którzy nie siedzą w A4.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Może mnie wyśmiejecie .. ale w Brico kupiłem zajebistą gąbkę do wycierania z mikrofibrą za 10 zł- 1500zl na tuning wizualny
Oj nie Panie. Polift II ma bardziej przejrzysty ten klosz, większy, przez co lampy wyglądają na młodsze. Zmienisz to zauważysz różnice- [ALL B5] spojler do a4
Co to za spojler? Brett Bordelon's B5 Audi S4 | Planked on Vimeo - [B5 APS] by czorny