Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Panowie ! Lampy poliftowe TYŁ - OBOWIĄZKOWO
  2. A tą moją G3 coś zdziałam?
  3. Błedów zero. Gaz - 10-11l / 100km
  4. A jest możliwość, że przez tą usterkę auto więcej pali?
  5. Na lakierze Audi bardziej się zmachasz niż zobaczysz efekty ręczną korektą Tylko, że mechanicznie boję się, że bardziej zaszkodzę niż poprawię A co do budżetu.. Kurcze, no nie wiem ile to tam może kosztować, za pastę G3 dawałem ze 30-40zł i to w miarę normalna cena, za szampon by Bricomarche 4,99zł, a za wosk koło 15zł Dajcie jakieś warianty cenowe Zależy mi na tym, żeby nie kupować 10 różnych specyfików, tylko coś ala 3 w jednym, zamiast np pasty gruboziarnistej, właściwej, wykończeniowej itp.
  6. Dobre, dobre
  7. Moglibyście tak na szybko podać marki nie drogich, ale skutecznych specyfików typu, szampon do auta, wosk, pasta polerska? Ja się na tym totalnie nie znam, a specyfiki z Intermarche mnie nie przekonują
  8. Właśnie takie mam
  9. Moje pytanie brzmi, czemu jeszcze nikt, nie popisał jaki kolor kabla z lampy do jakiego koloru kabla w aucie? Przecież instalacje, kolorystycznie są identyczne w każdym aucie, w lampach, a raczej w kostkach polift też Wystarczyło by spisać kolory, jaki z jakim się łączy i włala
  10. polykacz hond? A3 ASZ+chip:naughty: ile tam Ci po CZIPIE wypluł ? Ciiii, ma być sleeper na obcych blachach z 1.6 na klapie:decayed:
  11. Ja też z mechanikiem póki co stawiam na uszczelniacze. Auto trochę stało, więc guma stwardniała itp. Sprężania jako tako nie pamiętam, wiem, że różnica między tym jednym, a resztą wynosiła 1 jednostkę.
  12. Witam, posiadam 1.6 AHL. Od jakiegoś tygodnia tak troszkę coraz ciężej zapalał po nocy, ale nie było to jakoś ponad normę, więc nie zwróciłem na to zbytnio uwagi. Ostatnio zaczęło coś tykać w silniku, im więcej gazu tym szybciej. Prawdopodobnie popychacze, według mechanika, sprawdzony stan oleju i mniej niż minimum, praktycznie może był z litr. Dolany olej, popychacz zamilkł. Silnik bierze olej (brak wycieków), mocno dymi jasnym dymem. 2 tyś km temu olej był wlany nowy, do pełna, a teraz nagle znikł. Płyn w chłodnicy w porządku, żadnych większych ubytków. Świece wymienione, na poprzednich jedna ze świec była mocno ukopcona i w tym miejscu była też minimalnie mniejsza kompresja od reszty. Obecnie po dłuższych postoju praktycznie nie pali na benzynie, dusi się, kręci ale nie zapala, nie trzyma równych obrotów. Wymusiłem zapalenie na gazie i zapalił. Pochodził trochę i później normalnie palił na benzynie od strzała. Co mogło paść, co jest typowe w tych silnikach? Pozdrawiam
  13. Coś tu by wypadało napisać : ) Zatem kilka fot wrzucam. W aucie zmieniłem/założyłem instalacja sekwencyjna, wyrzuciłem emblematy z klapy, ramka grilla w czarny mat za pomocą folii, wsadziłem przyciemniane kierunki Szukam aktualnie poliftów przód w rozsądnych pieniążkach, czekam na paczkę z allegro, żeby dekory obkleić i wyczaję drugi grill, żeby pomalować logo Audi na jaskrawy kolorek i mieć możliwość powrotu do chromu, który jest teraz ---------- Post dopisany 17-07-2012 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 00:47 ---------- I założone polifty tył
  14. A bez kostek od poliftów da się wyrezać polifty? Kupiłem, ale cholercia nie mam kostek
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Leonek porządny sprzęt
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    I takie tam odemnie dla bezimiennego
  17. Jak świecą polifty w porównaniu do przedliftu?
  18. A mógłbyś zarzucić linkiem do identycznego zestawu?
  19. Nie chce się komuś wyrazać tych kratek i odsprzedać mi? Leniwy jestem
  20. To wstaw polifty przód i tył, do tego odśwież lakier lub zmień koła na te z nowszych modeli Audi. Wstaw foto swojej Audi dorzuc do tego grill poliftowy i juz bedzie mlodziej... Chciałem też napisać, żeby grill wymienił, ale znając życie, to ktoś, kto chce wymieniać lusterka na M-Look, stwierdziły by, że nie ma sensu, bo prawie się nie różnią
  21. To wstaw polifty przód i tył, do tego odśwież lakier lub zmień koła na te z nowszych modeli Audi. Wstaw foto swojej Audi
  22. Widać po tych 19'nastkach
  23. Stanowczo i zdecydowanie - NIE.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.