Treść opublikowana przez JawoR36
-
1500zl na tuning wizualny
Panowie ! Lampy poliftowe TYŁ - OBOWIĄZKOWO
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A tą moją G3 coś zdziałam?
-
Bierze olej i dymi na biało
Błedów zero. Gaz - 10-11l / 100km
-
Bierze olej i dymi na biało
A jest możliwość, że przez tą usterkę auto więcej pali?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Na lakierze Audi bardziej się zmachasz niż zobaczysz efekty ręczną korektą Tylko, że mechanicznie boję się, że bardziej zaszkodzę niż poprawię A co do budżetu.. Kurcze, no nie wiem ile to tam może kosztować, za pastę G3 dawałem ze 30-40zł i to w miarę normalna cena, za szampon by Bricomarche 4,99zł, a za wosk koło 15zł Dajcie jakieś warianty cenowe Zależy mi na tym, żeby nie kupować 10 różnych specyfików, tylko coś ala 3 w jednym, zamiast np pasty gruboziarnistej, właściwej, wykończeniowej itp.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Dobre, dobre
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Moglibyście tak na szybko podać marki nie drogich, ale skutecznych specyfików typu, szampon do auta, wosk, pasta polerska? Ja się na tym totalnie nie znam, a specyfiki z Intermarche mnie nie przekonują
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Właśnie takie mam
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Moje pytanie brzmi, czemu jeszcze nikt, nie popisał jaki kolor kabla z lampy do jakiego koloru kabla w aucie? Przecież instalacje, kolorystycznie są identyczne w każdym aucie, w lampach, a raczej w kostkach polift też Wystarczyło by spisać kolory, jaki z jakim się łączy i włala
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
polykacz hond? A3 ASZ+chip:naughty: ile tam Ci po CZIPIE wypluł ? Ciiii, ma być sleeper na obcych blachach z 1.6 na klapie:decayed:
-
Bierze olej i dymi na biało
Ja też z mechanikiem póki co stawiam na uszczelniacze. Auto trochę stało, więc guma stwardniała itp. Sprężania jako tako nie pamiętam, wiem, że różnica między tym jednym, a resztą wynosiła 1 jednostkę.
-
Bierze olej i dymi na biało
Witam, posiadam 1.6 AHL. Od jakiegoś tygodnia tak troszkę coraz ciężej zapalał po nocy, ale nie było to jakoś ponad normę, więc nie zwróciłem na to zbytnio uwagi. Ostatnio zaczęło coś tykać w silniku, im więcej gazu tym szybciej. Prawdopodobnie popychacze, według mechanika, sprawdzony stan oleju i mniej niż minimum, praktycznie może był z litr. Dolany olej, popychacz zamilkł. Silnik bierze olej (brak wycieków), mocno dymi jasnym dymem. 2 tyś km temu olej był wlany nowy, do pełna, a teraz nagle znikł. Płyn w chłodnicy w porządku, żadnych większych ubytków. Świece wymienione, na poprzednich jedna ze świec była mocno ukopcona i w tym miejscu była też minimalnie mniejsza kompresja od reszty. Obecnie po dłuższych postoju praktycznie nie pali na benzynie, dusi się, kręci ale nie zapala, nie trzyma równych obrotów. Wymusiłem zapalenie na gazie i zapalił. Pochodził trochę i później normalnie palił na benzynie od strzała. Co mogło paść, co jest typowe w tych silnikach? Pozdrawiam
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Coś tu by wypadało napisać : ) Zatem kilka fot wrzucam. W aucie zmieniłem/założyłem instalacja sekwencyjna, wyrzuciłem emblematy z klapy, ramka grilla w czarny mat za pomocą folii, wsadziłem przyciemniane kierunki Szukam aktualnie poliftów przód w rozsądnych pieniążkach, czekam na paczkę z allegro, żeby dekory obkleić i wyczaję drugi grill, żeby pomalować logo Audi na jaskrawy kolorek i mieć możliwość powrotu do chromu, który jest teraz ---------- Post dopisany 17-07-2012 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 00:47 ---------- I założone polifty tył
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A bez kostek od poliftów da się wyrezać polifty? Kupiłem, ale cholercia nie mam kostek
-
Spocik Lubuski :)
Leonek porządny sprzęt
-
Spocik Lubuski :)
I takie tam odemnie dla bezimiennego
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Jak świecą polifty w porównaniu do przedliftu?
-
[B5 APS] by czorny
A mógłbyś zarzucić linkiem do identycznego zestawu?
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Nie chce się komuś wyrazać tych kratek i odsprzedać mi? Leniwy jestem
-
3m look, czy są aż tak tragiczne?
To wstaw polifty przód i tył, do tego odśwież lakier lub zmień koła na te z nowszych modeli Audi. Wstaw foto swojej Audi dorzuc do tego grill poliftowy i juz bedzie mlodziej... Chciałem też napisać, żeby grill wymienił, ale znając życie, to ktoś, kto chce wymieniać lusterka na M-Look, stwierdziły by, że nie ma sensu, bo prawie się nie różnią
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- 3m look, czy są aż tak tragiczne?
To wstaw polifty przód i tył, do tego odśwież lakier lub zmień koła na te z nowszych modeli Audi. Wstaw foto swojej Audi- [B5 APS] by czorny
Widać po tych 19'nastkach- 3m look, czy są aż tak tragiczne?
Stanowczo i zdecydowanie - NIE.- [B5 1Z] Mój czarny zetor
- 3m look, czy są aż tak tragiczne?