Treść opublikowana przez tomastbg
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Wiem że Recaro to ciężki temat, jednak żyje nadzieją że trafie kiedyś na zestaw który mnie zadowoli. Jeśli chodzi o spoty Rzeszowskie postaram się kiedyś wpaść. Jestem w RZ co tydzień ze względu na moją uczelnię, jednak czasem godziny zajęć na to nie pozwalają.
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Witam forumowiczów ! Jakiś czas temu stwierdziłem iż przyszła pora na zmianę auta. Wymagania były proste: coś mocnego oraz z napędem na 4 koła. Po uwzględnieniu tych kryteriów - wybór był prosty. Po długich poszukiwaniach znalazłem to czego szukałem. Może nie jest to szczyt "wypasu", ale dla chętnego nie ma rzeczy nie możliwych. Od dawna nosiłem się z zamiarem przedstawienia forumowemu gronu mojej a4. Jednak jak to w życiu bywa, zawsze jakieś przeciwności się pojawiały. Myślę że materiał jaki zgromadziłem pozwoli na to. Model: Audi a4 b7 Rok produkcji: 2006 Silnik 3.0 TDI ASB seryjne zmierzone 233 hp 470nm po programie, wyrzuceniu DPF'a i programowym usunięciu EGR 282hp/605nm Skrzynia: Tiptronic Napęd: QUATTRO Wyposażenie: Wewnętrzny s-line RNS-e z Nawigacją oraz zmieniarką w schowku Multi kiera Parktronic tył Zawias s-line 1BV Mody które chcę/przeprowadziłem: Wymiana oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego na LED - by Tomnik Pełny pakiet światło drzwi klamki Diody ambiente Tempomat Złącze AUX Podświetlenie wizytownika i kubka Bi-xenon z poziomowaniem Czujnik zmroku i deszczu CLH I DRL Automatyczne otwieranie klapy Gwint KONI sport Większe koła ~ 19" Planowane: Pełen pakiet zewnętrzny s-line Zmiana foteli na RECARO BOSE A teraz coś na co i tak wszyscy czekają czyli fotki. Na chwilę obecną tak się prezentuje. Mam nadzieję że się podoba Pozdrawiam !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie
-
podłączenia innego wzmacniacza pod oryg kostke w bagażniku
Więc u mnie siedzi RNS-E z nagłośniniem Harman/decker z tego co wyczytałem na wlepie w bagażniku. Mam oryginalny wzmacniacz wraz z głośnikiem basowym w bagażniku. Ori głośnik chciałbym odłączyć a zamiast niego dołożyć wzmacniacz plus skrzynkę basową. Czy taka konfiguracja jest możliwa?
-
podłączenia innego wzmacniacza pod oryg kostke w bagażniku
Premiero przepraszam ale nie znam się niestety aż tak dobrze na car audio i dlatego wolę najpierw zapytać. Czyli wnioskując wystarcz wlutować się i powinno wszystko działać
-
podłączenia innego wzmacniacza pod oryg kostke w bagażniku
Panowie mam podobny pomysł do waszego. Kabel zasilający jest już puszczony jak i podpięta masa. Czy da radę po prostu wpiąć się w tą kostkę przy ori wzmacniaczu i z niej puścić sygnał? Kwestia też czy jest to sygnał wysoko czy nisko tonowy i który lepiej użyć bowiem z tego co się orientuje mój wzmacniacz Alpine ma wejście na taki i taki.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Piękną kolego masz tą Audiczkę, sam na nią chorowałem gdy jeszcze była na sprzedaż.
-
Felgi w polerce
Ale mniej więcej widać o co chodzi i jak się to prezentuje.
-
Felgi w polerce
http://olx.pl/oferta/parabole-7-5jx17-165-45r17-polerka-bbs-rs-german-stance-naciag-rarytas-CID5-ID6LEQN.html
-
[B7 ASB] czerne coś by afro89
Kolego jakie koszta za części?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Jestem tu nowy i postaram się coś wnieść do forum