Treść opublikowana przez tomastbg
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Nawet jak na ASO to ceny przystępne BTW. świetnie auto wygląda po powłoce !
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Czy brak tych śrubek może mieć jakiś wpływ na tarczę? I tak dokręcona będzie śrubami felgi.
-
FIiltr powietrza Grzybek HKS do1.8T BFB za i przeciw?
Właśnie tego bym sie obawiał najbardziej. Seryjny dolot jest fajnie zbudowany bo ciągnie na prawde najchłodniejsze mozliwe powietrze. Nie wiem czy bym zrezygnował z temperatury powietrza na rzecz jego ilości.
-
Skąd się biorą wysokie BIP'y (grupa 023) 1.9 AJM PD
A jak jest z silnikami CR? Mam wtryski piezo i korekty nie są zbyt miarodajne. Jak z BIPami?
-
Wybebeszenie tlumikow 3.0 TDI
Mam pytanie odnośnie tego wydechu. Czy DP sam spawałes, czy wpadlo cos gotowego? Zmieniałeś średnice ori rury?
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
Bardzo ładny egzemplarz Koło i ciemniejsza szybka były by bardzo dobrym pomysłem
-
Naprawa trzeciego światła stop (Avant) - czyli jak zaoszczędzić 200zł
Dzięki za porade wszystko wróciło do normy - stop świeci. Demontaż bez problemowy ale te blaszki przy montażu dały mi w kość.
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Co wchodzi w skład stage 1 dla tego turba?
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Też bym o to prosił. Mając schematy idzie to dużo lepiej zrozumieć.
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Bardzo podoba mi się dbałość o szczegóły u Ciebie. Wszystko ładnie i schludnie
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Panowie czy da się w jakiś sposób podpiąć na krótko lampy bixenonowe żeby zobaczyć czy w ogole działają? Na który pin będzie + a na który masa?
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
8K0854931AGRU OCHRONA LAKIER netto brutto OCHRONA LAKIER 299.91 368.90 8K0854932AGRU OCHRONA LAKIER OCHRONA LAKIER 299.91 368.90
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Można by ustalić jakiś termin, bo tak to nigdy się nikt nie zdecyduje
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Po samym TBGu jeździ przynajmniej 2 a4 na ramkach klubowych. Ludzi jest wystarczająco żeby zorganizować jakiegoś spota i pogadać
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Panowie ciepło się robi.. może jakiś spocik?
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Super dzięki za pomoc. Wolałem się po prostu upewnić
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Panowie proszę o pomoc bo albo jestem głupi albo cos jest nie tak. Mam do kupienie bixy nie skrętne do b7. Wszystko jest fajnie do momentu aż nie zacznie się sprawdzać numerów numer 1 lampy: 8E0941003AM numer drugiej: 8E0941030AS Czy ktoś mógł by mi potwierdzić że są to BI-Xenony nie skrętne i będą ze sobą razem działać? Martwi mnie rozbieżność w oznaczeniu. Teoretycznie zostały wyciągnięte z jednego auta. Pozdrawiam
-
Bloki danych pomiarowych 3.0 TDI Asb
Super kolego że to wrzuciłeś, nigdy nie pamiętam wszystkich bloków pomiarowych a tu piękna ściągawka. Ja proponował bym to aby podpiąć ten temat bo ułatwi to wyszukiwanie.
-
falowanie s tronic
U mnie również falowały obroty przy wyższych prędkościach po odpuszczeniu gazu czyli tak jak by przy jeździe przy hamowaniu silnikiem i winny za to był kowerter skrzyni. Jedyne co ci mogę powiedzieć i przestrzec abyś nie zrobił takiego błędu jak ja to : nie bierz regenerowanego konwertera. Ja ten błąd zrobiłem i nie jestem do końca z tego faktu zadowolony. Oczywiście działać działa poprawnie ale czasem pojawiają się bardzo delikatne wibracje.
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Dzięki za potwierdzenie, przegub wewnętrzny już dawno zmieniony i autko lata jak marzenie. Co ciekawe po demontażu oryginalnego praktycznie nie widniały na nim żadne ślady zużycia a jednak wibrowała aż cała buda:) Zaczynam rozglądać się za jakimś FMICem, bo kucyków zaczyna być mało
-
Potrzebna pomoc przy FMIC i wydechu
Zdaje sobie sprawę ze stanu naszych dróg, jeździłem wieloma autami przewyższającymi te parametry. Jeśli chodzi o mój silnik to jest w bdb kondycji. Wtryski i tak przed programem pójdą na stół pobierczy w celu weryfikacji - tak dla mojego psychicznego spokoju. Co do DPFa rozważam jego usunięcie. Po prostu szukam sensownej drogi żeby to wszystko działało przede wszystkim bez problemowo i bez usterek a moc jaką będzie auto dysponować to tylko dodatek.
-
Potrzebna pomoc przy FMIC i wydechu
Cóż jako że miałem problem ze skrzynią i została ona rozebrana do gołej śrubki, wszystko co dawało oznaki zużycia wymienione (głównie uszczelnienia) oraz o ile to prawda założone "mocniejsze" kosze to akurat o skrzynię sie nie martwię. Moje ogólne rozterki wiąże po prostu z sensownością m.in montażu FMICa. Po prostu zastanawiam sie czy jest sens. Faktycznie chciałbym zaatakować moce 300 kuca i 600 niuta. Widziałem auta które tak latają bez problemowo. Dlatego chciałem po prostu dowiedzieć się z czym to się je i jak to wygląda w praktyce - czy jest sens w to inwestować. Czy usunięcie DPFa jest dobrym rozwiązaniem (koniecznym)? Po prostu nie mam z nim żadnych problemów a fakt że nie unosi się swąd diesla jest dla mnie plusem
-
Potrzebna pomoc przy FMIC i wydechu
Witam. Poszukuje informacji na temat zwiększenia mocy w 3.0tdi asb 233hp. W planach mam zmianę intercoolerów bocznych na FMIC oraz przeróbkę wydechu. Myslałem o wstawieniu DP oraz usunięciu końcowych tłumików. Pozostaje kwestia DPFa który nie stwarza mi najmniejszych problemów. Czy ktoś robił podobne modyfikacje u siebie i mógl by wspomóc informacjami?
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Uwierz mi, że osiagnąć 15l nie jest żadnym wyczynem. Wystarczy jak to się mówi jazda w okół komina, krótkie odcinki, często odpalać i gasić auto, w międzyczasie podokładać do pieca i spokojnie 15 łyknie.
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Moja wciąga po mieście od 10l-15 odpowiednio dla spokojnej(emeryckiej) i dynamicznej(cieszącej kierowce) jazdy. Na trasie da się zejść do 5.9(tyle się raz udało) normalnie spalanie na poziomie 6.3-7.8. Średnio z 2600km 9.7. Auto w pełni seryjne wliczając felgi i szerokość opon. Wynik wydaje mi się że jak na takie auto z takim motorem, automatem i quattro, bardzo fajny.