Treść opublikowana przez tomastbg
-
Problem z piasta i dystansem
Luz na łożysku albo na piascie. Może masz za długie szpilki ? Wysłane z mojego HTC6525LVW przy użyciu Tapatalka
-
Problem z piasta i dystansem
Kiedyś miałem taką sytuację w poprzednim aucie. Brakowało około 1.5 mm na pierścieniu dystansu do otworu w feldze. Oddałem je do porządnego tokarza który zrobił mi z aluminium pierścienie i na gorąco je wpasował. Efekt ? Wszystko było idealnie nic nie bilo itp. Wysłane z mojego HTC6525LVW przy użyciu Tapatalka
-
Dziwne wskazania komputera dotyczące spalania
Masz przedstawione spalanie z litrów na 100KM na kilometry z litra to inna jednostka. Auto ci pokazuje ile KM przejedzie na 1 litrze. W opcjach fisa da się to przestawić Wysłane z mojego HTC6525LVW przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b7 3.0 tdi usunąć tłumiki koncowe czy wybebeszyć??
Znajomy w a6 c6 ma tez 3.0 tdi i wyrzucone całkowicie tylne tłumiki. Powiem szczerze że świetnie to chodzi. Ja u siebie planuje wstawienie w końcowe tłumiki przelotki aby dźwięk był podobny a jednak zostały pod autem. Według mnie nie będzie dobrze tył auta wyglądał bez tych tlumików.
-
Audi A4 b7 Avant S-LINE 2.0 TDI BLB BLACK
Co do lakieru mam to samo u siebie. Człowiek dba, myje woskuje itp a ten lakier non stop się rysuje. Chyba tylko powłoka kwarcowa ratuje sytuacje Przy swapie zacisków nie myślałeś żeby od razu wrzucić 320/288?
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Podoba mi się to koło, fajnie działasz z autem !
- B7 Crew
-
Przełącznik świateł w chromie
Gdzieś w tematach znalazłem info że pasuje od golfa 5, Jetty i chyba Eosa. Jestem ciekaw czy są do nich tak jak do naszych włączników same zestawy naprawcze, bo kupować cały przełącznik trochę bez sensu gdy trzeba sam front.
-
Montowanie podłokietnika A4 B7
Wejdź do działu warsztat i poszukaj, jest tam temat o tym traktujacy. Wiele osób robiło takiego moda. Wszystko jest ładne opisane co i jak zrobić
-
Cały czas świecą swiatla
Panowie mam problem. Pogubiłem się już totalnie. Wkładam właśnie bixy do b7. Wiązka samopoziomu lampy itp wszystko w aucie. Moduły zakodowane na xenon. Została właśnie kwestia tego nieszczęsnego włącznika. Oryginalnie był zwykły przełącznik z końcówką c. Miałem zakupiony dawno temu przełącznik pod auto. Czy ktoś jest mi w stanie lopatlogicznie opisać które piny i gdzie mam zamienić żeby odpalić xenon? Cała filozofia instalacja działa ale lampy się nie zalaczaja. W module centralnej elektryka mam błędy wszystkich przednich żarówek. Po za tym wszystkie dane min. z czujników poziomu itp działają.
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Właśnie wygląda na to że w ogole nie ma tego na magazynach. Dziwne to trochę bo nie ma nawet numerów zastępczych.
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Panowie mam problem. Chciałem zakupić śruby mocujące czujnik poziomu przedni, jednak nigdzie (w tym w ASO) ich nie ma. Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć jak ta śruba wygląda? Czy jest jakaś specjalna? Numer: N 101 148 02
-
Poduszka pod silnikem
Od 3.0 tdi lub 2.7tdi powinny pasować, ten sam silnik także powinno działać.
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Tak dobrze rozumiesz. Nie było lamp które miały by na mijania xenon a na drogowych zwykłych halogenowych. Masz do wyboru: Zwykły halogen Bi-xenon nie skrętny Bi-xenon skrętny.
-
Poduszka pod silnikem
Też miałem ją do wymiany. Chciałem kupić nową. Koszt ponad 700 zł za sztukę. Kupiłem uzywke i lata 2 rok. Najprawdopodobniej nie podejda sprawdź czy numery części się zgadzają.
-
A4 b7 Avant s-line by michu
Drewno zostaje? Szczotkowane aluminium by tu fajnie siadło
-
Przycinająca sie stacyjka z 1 na 2 pozycję.
Ruch kierownicą nie ma żadnego wpływu można ja zablokować i odblokować bez zarzutu. Na obu kluczykach jest to samo. Problem jest z samym przekreceniem stacyjki z 1 na 2 pozycję.
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Wiem że to też nie miarodajne ale czy sprawdzales BIPy?
-
Przycinająca sie stacyjka z 1 na 2 pozycję.
Witam. Od zakupu auta mam delikatny problem ze stacyjka. Wlozenie kluczyka do stacyjki przebiega swietnie. Jednak jest problem z przekreceniem na zaplon. Cos jak by sie w niej klinowalo. Da sie to oczywiscie zrobic tyle ze czasem jest ciezko. Wolal bym nie zostac 200km od domu z uszkodzona stacyjka. Znalazlem na alledrogo wałek stacyjki i myślę że to w nim leży problem. Ktoś rozbieral stacyjke ewentualnie może coś mądrego doradzić?
-
A4 b7 Avant s-line by michu
Koszt wymiany wtryskow zabija niestety. Działo się z nimi coś konkretnego ? Wysłane z mojego HTC ONE M8 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 Avant s-line by michu
Bardzo ładna sztuka, dbaj a będzie się sprawować ! Wysłane z mojego HTC ONE M8 przy użyciu Tapatalka
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Na prawde świetnie się auto prezentuje. Gratuluje wyglądu! Zestaw do detailingu bardzo podobny do mojego, więc autko musi być pieszczone. ps. dzięki za pomoc i rozwianie moich problemów z DRL ! Tak trzymaj !
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Wiem, tyle że na stole nie wiedziałem pod jakim kątem będą końcówki względem tlumikow. I tak jeszcze planuje jeden mod odnośnie tlumikow więc na razie zostanie jak jest. Wysłane z mojego HTC ONE M8 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Tak wspawalem. Tylna część została przycieta i dospawana do ori tlumikow. Wysłane z mojego HTC ONE M8 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Szczerze na razie nie zaobserwowałem, żeby coś niepokojącego się działo. Mają delikatny luz więc może wystarczy.