Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baszmak7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baszmak7

  1. na takim sofcie batory z tyłu a4 musi być konkretny
  2. panowie czy jest na forum jakiś artysta który wykonuje customowe kolektory ? ---------- Post dopisany 26-05-2012 at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 23:18 ---------- typu "baran" ---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ---------- typu "baran"
  3. Zostań przy tym co masz. Nic nie zyskasz zamieniając na 0W30. zastanawiam się bo to olej lekkobieżny,mniejsze opory w silniku A jaki w ogóle masz silnik i mody o których piszesz? Pozatym chcąc zmieniać na olej do katowania to nie schodzi się z pierwszym parametrem w dół tylko z drugim w góre. Liczba po W mówi o lepkości w wysokich temperaturach np Mobil 1 5W-50 Rally Formula - oleje silnikowe nie do końca w nowych furach zalecany olej to 0W20 i silniki te mają ponad 200ps,to że olej jest klasy 0w30 nie oznacza żę przy katowaniu nie chroni silnika,wyczytałem że ciężko zerwać film olejowy w takich olejach
  4. Zostań przy tym co masz. Nic nie zyskasz zamieniając na 0W30. zastanawiam się bo to olej lekkobieżny,mniejsze opory w silniku
  5. panowie niech mnie ktoś oświeci obecnie leje specific 5w30 504/507 i myślę poważnie o 0w30 specificu,czy to będzie dobra zamiana? co prawda HTHS ma niższe ale w normie VW się mieśi za to TBN dużo wyższe w 0w30,po za tym z tego co czytam 0W30 lepiej chroni silnik,autko mam po małych modach silnika ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- dodam że przebieg mojej a4 to 380tkm i praktycznie przez 10tys.na 5w30 na miarce ubywa 4mm
  6. w PD masz zasyfione turbo,to musisz jeździć jak emeryt zawsze myślałem że to przypadłość AFN
  7. z tym wstawaniem BRD narosło trochę mitów,podstawa do DP przynajmiej 2,5cala bez kata,jak tego nie będzie to i GTB17 i 22 też za wcześnie nie wstanie cudów nie ma
  8. ja drugi raz bym nie wchodził w GTB17,szczerze moje ori BRD wstawało podobnie...
  9. fotek nie mam ale rzeźby było trochę dla pewności gość mi dał podkładkę z miedzi między turbo-kolektor
  10. GTB1756,Fmic,DP 2,5cala,brak EGR
  11. rozumiem, ja przy 2000 mam 385Nm na razie jest Ok
  12. Jarol to twój post:Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > Mocne sprzgło do Audi A4 1,9/2,0 TDI ---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- sprzęgło ci nie wyrabia???? na dodatek nowe ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- straszna hoojnia,taki przebieg
  13. jak potrzebujesz gwałtownie ,szybko to ok ale normalnie wystarczy wcisnąć przynajmiej u mnie 5mm gazu i spokojnie typa łyknąć,obroty mogę mieć nawet 1800 i daje rade,piszę o spokojnym wyprzedzaniuOk to teraz już rozumie o co chodziło. ---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- 800-1400 euro mniej więcej, kolejne mody to chyba już będzie przepaść finansowa:) zostaje Radzik i siłownia,przysiady ze sztangą,wzmacnianie łydek To co chcesz tam dalej modzić że 460Nm Ci nie wysatrcza?? Myślę że lepszym rozwiązaniem byłoby zwiększyć zakres obrotów w którym ten max moment występuje i podniść moc maksymalną ( czyli moment w górnej części obrotów ) niż dokładać więcej NM. dobrze radzisz,zmienie końcówki PD na jakieś RACE i moment się ładnie rozłoży-nie zwiększając go bo sprzęgło już na pweno nie podoła
  14. w reklamie sachs performance pisze-siła nacisku podobna do sprzęgła seryjnego-chyba że rolują ludzi
  15. jak potrzebujesz gwałtownie ,szybko to ok ale normalnie wystarczy wcisnąć przynajmiej u mnie 5mm gazu i spokojnie typa łyknąć,obroty mogę mieć nawet 1800 i daje rade,piszę o spokojnym wyprzedzaniu---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- 800-1400 euro mniej więcej, kolejne mody to chyba już będzie przepaść finansowa:) zostaje Radzik i siłownia,przysiady ze sztangą,wzmacnianie łydek
  16. Hamulce masz seryjne w swoim B7? 320/288MM ale chciałbym twoje 345/300---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- panowie,orientuje się ktoś jaki jest koszt sprzęgła sachs performance do a4 b7 BRD bo nosi mnie o kolejne mody
  17. mądrego to i dobrze posłuchać,jak ktoś Zawsze przyspiesza z gazem w podłodze i przy wyprzedzaniu,pomijając sytuacje podbramkowe to gratulacje dla usera auta---totalny kretynizm
  18. taaa..ciekawe moja a4 B7 BRD avant ma dołożone 460Nm 220ps i jadąc z towarem ważę ponad 2t i uślizgu nigdy nie było,WSZYSTKO zależne jest od tunera i kierownika auta---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- podejrzewam ża jakiś gówniarz załatwiłby to sprzęgło w tydzień,strzały spod świateł dadzą radę wszystkiemu,należy być świadomym użytkownikiem auta z podniesioną mocą mówie tu na przykladzie Ex auta dzo dza (390Nm).... sprawdzalismy ze jak jechalismy w 4 taliba. to 4 bieg i podłoga i sie slizgalo. jak jedzie sam wszystko jest Ok. tyle ze tam sprzegło ORI AWX. tak ze masa na 100% ma wplyw na przenoszenie Nm a kto normalny daje gaz w podłoge??? i po co ?? nie można przyspieszać sukcesywnie???
  19. taaa..ciekawe moja a4 B7 BRD avant ma dołożone 460Nm 220psna samym programie?troszkę więcej niż program MIN.turbo GTB1756VK
  20. taaa..ciekawe moja a4 B7 BRD avant ma dołożone 460Nm 220ps i jadąc z towarem ważę ponad 2t i uślizgu nigdy nie było,WSZYSTKO zależne jest od tunera i kierownika auta---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- podejrzewam ża jakiś gówniarz załatwiłby to sprzęgło w tydzień,strzały spod świateł dadzą radę wszystkiemu,należy być świadomym użytkownikiem auta z podniesioną mocą
  21. czyli pan Grejf przesadził z tymi info o sprzęgłach
  22. i tak i nie z tego co się zorientowałem BRD wytrzyma bezpiecznie 450NM,nieważne czy sachs czy LUK,
  23. ja mam FWD,ciekawi mnie czy 500Nm nie było by problemem
  24. chyba przesadziłeś seryjnie jest 350Nm,myślę żę 450Nm spokojnie przeniesie...
  25. ma ktoś wiedze ile "zniesie" sprzęgło 2.0TDI 170Ps BRD??? ile niutonów?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.