Treść opublikowana przez Daras
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja powinienem być. Mateusz, radyjko weź, jak najbardziej sprzęt do wyciągania też
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeden post a ile przyjemności Mateusz ma u wszystkich +
-
[B6 AWX] wycieraczki zatrzymują się i nie wyświetla radia na FIS-ie / dziś znowu
i dziś znowu coś... rano przy zapaleniu auta zaczeło gasnąć i zaplać sie podświetlenie zegarów i wyświetlacz od climatronica (sam pasek gdzie temp. jest wyświetlana). po przejechaniu 500m sie uspokoiło i było ok. co jest kufa grane?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no i gra, date mamy a co do godziny i miejsca... mi sie wydaje że można sie z tym wstrzymać bo np jak bedzie zimno to alfa i w godzinach wieczornych ale jak ciepełko jak wczoraj że na plaży w lutym o 1 w nocy stałem na samej bluzie to można zrobić coś wcześniej i na zewnątrz
-
[B6 AWX] wycieraczki zatrzymują się i nie wyświetla radia na FIS-ie / dziś znowu
tylko ze u mnie to jest raczej jakiś zonk z elektroniką niż z mechanicznym problemem w wycieraczkach. chodziły cały czas normalnie, nie było czegoś takiego że wolniej czy coś. tym bardziej że wyświetlanie radia znieknęło
-
[B6 AWX] wycieraczki zatrzymują się i nie wyświetla radia na FIS-ie / dziś znowu
dziś stało sie tak z 3 razy mianowicie wycieraczki w momencie gdy pracowały stanęły w połowie i d*pa. manetką wycieraczek można majtać góra dół ale to nic nie daje. w momencie jak wycieraczki staną przestaje wyświetlać informacji od radia na FIS-ie. jak sie zgasi i zapali auto jest ok, ale po jakimś czasie znowu sie dzieje. potem po jakims czasie ojciec znowu jechał i było wsio gites. co to może byc?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czowa nie marudź pewnie Cie boli że wieczorem bedziesz na spocie a nie przy browarze no ale fakt że można by coś w lutym wykminić jak w miare szybko to na spocie zanabede od Meteusza Concerta zamiast mojego zacnego Chorusa jak nie wypali coś w najbliższym czasie to sie spikne na dniach
-
[B6 avant] montaż haka...
tak, oryginał hak Bosala. jak jest ściągnięty to widać jedynie gniazdo elektryki i nic wiecej. montaż to 3sec wiec jest super nie chcialem takiego który jest na stałe, albo takiego w którym kula mocowana jest na śruby. haka często nie potrzebuje ale jednak czasami sie przydaje wiec szybki montaż i demontaż jest jak najbardziej wskazany dla tego ori w tym wypadku jest najlepszy. mam dokładnie taki hak: http://www.allegro.pl/item304701894_hak_orginal_audi_a4_8e0_wypinana_kula_2001_2004.html tylko że ja nie montowałem belki.
-
[B6 avant] montaż haka...
no to w sumie moglismy go na opaski przymocować do haka i też by było git. no ale jest zrobione to niech sobie ma a juz co do samej jazdy z przyczepą. wczoraj zaraz po montażu pojechałem na stacje diagnostyczną po papier bo brat od tygodnia mi łeb suszyl kiedy zawloke przyczepe reklamową na miejsce w którym ma stać... a więc podchaczyłem klamota (dość ciężka) i wio. musze powiedzieć że mocno sie zdziwiłem bo Audi wogole nie czuje przyczepy. jedzie jakby nic na haku nie miał wczesniej Vectrą jak tachałem to czuła dość sporo, a ten skubaniec nic Audi rulezzz
-
[B6 avant] montaż haka...
i takie coś musi być z tyłu pod zderzakiem? ciekawe... a za hak dałem nie dużo bo 450zł. opłacało sie bo jak mam kupić nowy ale gówniany to leje na taki interes... wole używke a oryginał. a znowu nowego oryginału za prawie 1500zeta tez nie kupie
-
[B6 avant] montaż haka...
hak założony... roboty było do cholery i ciut ciut... dobrze że robiłem to z kimś kto robi Audi bo sam bym to robił 2 dni ogólnie żeby ściągnąć zderzak trzeba prawie całkiem zdjąć boczki w kufrze, pod nimi jest łącznie z dwóch stron 10 śrub, chyba po dwie przy nadkolac i kilka od dołu. ale udało sie, wszystko założone i ładnie skręcone jednak oryginał hak to oryginał, prawie wszystko pasowalo bez problemancji... teraz mam pytanko... jest jeden czujniczek który był przykrecony do tylnej belki, jako że przyszedł hak belki nie dawaliśmy a z czujniczkiem coś trzeba było zrobić... przyspawalismy do haka plaskownik i do niego czujnik, jest ok ale zastanawia mnie co to jest wogole? jest on z tyłu z prawej strony pod lampą. oto fotki poglądowe... (sorki za jakość ale telefonem robione) ekipa remontowa: w tym miejscu jest ten czujnik: a to numer czujnika:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to fakt. znajomy tam robił Focusa walnietego w przód dość mocno, po robocie nie było śladu... nikt nie powiedział że to auto miało dzwona. jak tam z cenami to nie wiem poza tym wiesz... jak ktoś robi dobrze to sie ceni... innej opcji nie ma
-
[B6 avant] montaż haka...
kurde... to widze że roboty jest niemało
-
[B6 avant] montaż haka...
tzn co musze dokladnie odkrecic?
-
[B6 avant] montaż haka...
mam pytanko... czy ktoś na forum montowal hak do B6 avant? kupilem dzis używany hak ale bez śrub i chciał bym mniej wiedziec wiedzieć jakie są, jaka długość, grubość, czy są jakieś tulejki itd... Nie wiem tez zbytnio jak sie sciąga tylny zderzak, jest gdzieś może jakaś porada?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
traktuje tą wypowiedź jako szok po stracie Audi...
-
[B6 AWX] reaguje z opóźnieniem na wciśniecie gazu..
wiem wiem bo jeżdze na spoty a więc na dniach na VAG-a i bedzie diagnoza [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 23:45 _________________________________________________no i dziś sie na prawiło sie samo :> wsiadam, jade i jest normalnie tylko zastanawia mnie co bylo grane?
-
[B6 AWX] reaguje z opóźnieniem na wciśniecie gazu..
nie nie... to nastąpiło nagle i jest odczuwalna różnica. opcja że sobie wymyśliłem odpada
-
[B6 AWX] reaguje z opóźnieniem na wciśniecie gazu..
wczoraj zauważyłem że jak wcisne gaz gdy jade mija mniej wiecej 2sec zanim auto zacznie przyspieszać. przy ruszaniu ani przy dodawaniu gazu na postoju nie widze tego zjawiska, ale gdy jade np na II i wyższym biegu przy obrotach tak do 2400 chwile myśli zanim przyspieszy i to obojętnie czy wcisne do dechy czy troche. przy wyższych obrotach raczej to nie wystepuje albo ja tego nie zuważam... co to może być? i czy takie coś wyjdzie na kompie?
-
[B5 AWT] Czarna A4 z US. (Nowe gadżety zamontowane)
lampki musiałeś zmienić i tak bo migawki czerwone ale fajnie że na ciemne a grillek fajny, od razu lepiej auto sie prezentuje. ale auto to już mogłeś umyć kurde
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dopiero melduje swoją obecność lekko zabalowałem wczoraj dla tego sie predzej zmyłem spocik zacny, do nastepnego a fotek szkoda ze nie ma... auta upiertenteges ale to nic
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
byłem właśnie na hamowni... miłe zaskoczenie http://img210.imageshack.us/my.php?image=wykresa4seriabw1.jpg
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czyli ta wyjazdowa na obwódke tak? powinienem być
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
taka wykładzina nie wygląda najgorzej tyle ze wlasnie... syf w nią wchodzi z a z gumy sie zmiecie, ewentualnie zmyje i finito... dywaniki na pewno biore SHONEK (aczkolwiek szkoda ze nie ma czarnych, tylko szare), a nad wykladziną kufra siem zastanawiam...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak ustawka gdzies w Gdyni to ja tez preferuje