Treść opublikowana przez Daras
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurde... mój przyjazd stanął pod małym znakiem zapytania gdyż jutro przyjeżdza gościu oglądac nasze popszednie auto i nie wiem ile mu zejdzie to oglądanie. mam nadzieje ze szybko i ze weźmie auto EDIT auto sprzedane... wiec powinienem sie stawić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a moze z Gdyni jakiś wspólny przejazd pod fasiona?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to co, jaka godzina? 17-sta pod Fasionem?
-
Co dostaliscie pod choinke :)
zestaw do kamasutry? ja oczywiscie ciuchy, bluetootha do phona, kilka pierdółek no i kaske na CB radyjko
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
u mnie wycieraczki nie tyle hałasują co troche słabo trą. nie wiem, moze to wina samych wycieraczek a nie całego "systemu". ale gdyby juz... to zmienic musze same ramiona? nie cały mechanizm? skoro tak to wymiana powinna opierac sie tylko na odkreceniu dwóch śrub czy tak? teraz nie wiem czy ryzykowac wymiane samych piór... czy od razu komplet P.S a wycieraczki do tego starszego modelu są jakies tansze czy tylko Valeo za 100 pare zeta? do poprzedniego auta kupowalem takie za 20zeta komplet i bylo ok, zmienialem raz na 2-3 miechy i wolałem taką opcje niz kupowac za 100 pare...
-
czy można wywalic Telematik?
nie wiem wogole co to jest, ale skoro nieprzydatne to wypad... czyli musze jakos wywalic sluchawke (jak?) i zdezaktywowac go VAG-iem (jezeli mozna)
-
czy można wywalic Telematik?
Zastanawiam sie czy mozna wywalic sluchawke i wogole caly Telematik? nie bede używał telefonu wiec na cholere mi to... wkurzają mnie tez pokazujące sie na FIS-ie napisy od telematika. można zdjąc telefon i jakos zdezaktywowac telematik? chyba ze nie znam jego zalet i przydaje sie do czegos innego
-
[B6 AVF] problem z jazdą (multitronic)
mały OT: co to auto z drugiego filmu ma narobione ze tak mu to zapierdziela?
-
[B6 AWX] co oznacza ten komunikat?
no tak wyszło i nie żebym był niezadowolony z tego powodu nie wiem czy niemiaszek cos zmieniał czy nie, ale jest ok P.S to kurna jakie brac, ATE czy Ferodo Premiumki?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
postaram sie wpasc trzeba poznac forumową brac nie czuje ze rymuje
-
[B6] Jaka zmieniarka do Chorus2 + zestaw głośnomówiący
dzieki
-
[B6 AWX] co oznacza ten komunikat?
panowie, gdzie luknac na naklejce z ksiązki serwisowej jaki mam typ? dzis bylem w sklepie sie dowiedziec i jezeli mam system z "młoteczkami" to ATE 210zł, jeżeli ten ze sprężynkami to 110zł. różnica dosyc spora... :gwizdanie:
-
[B6] Jaka zmieniarka do Chorus2 + zestaw głośnomówiący
ile taka przyjemnosc?
-
[B6] Jaka zmieniarka do Chorus2 + zestaw głośnomówiący
o prosze. to super szczegóły na gg P.S a ten RNS to co to?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dziś zarejestrowalem auto wiec reflektował bym na jakis spocik a w związku z tym ze jest u nas od kilku dni to chetnie sie wiecej do wiem o ojca aucie które jest pod moją opieką
-
[B6] Jaka zmieniarka do Chorus2 + zestaw głośnomówiący
navi? znaczy sie nawigacja? jezeli tak to takowej nie mam
-
[B6] Jaka zmieniarka do Chorus2 + zestaw głośnomówiący
no jezeli sie tam miesci to spoko. ja sie balem ze tam nie wejdzie bo miejsca za wiele nie jest. tzn zmieniarka sama moze by wlazła, ale sądzilem ze kieszen na płyty nie bedzie miala miejsca zeby wyjsc. ale jak to sprawdzone miejsce to spoko bede działał
-
[B6] Jaka zmieniarka do Chorus2 + zestaw głośnomówiący
a jak z miejscem? gdzie taką zmieniarke zamontowac?
-
[B6] Jaka zmieniarka do Chorus2 + zestaw głośnomówiący
kurde, gosciu z tą pierwszą lekko pojechał po bandzie z ceną... druga wydaje sie spoko opcja, no ale jak nie w schowku przystosowanym do tego to nigdzie jej nie zamontuje. a tą pierwszą? gdzie w Avancie można wcisnąc?
-
[B6] Jaka zmieniarka do Chorus2 + zestaw głośnomówiący
radyjko mam takie: http://www.allegro.pl/item285031991_radio_audi_chorus_ii_najnowszy_model_a4_a6_a8.html juz wyczytalem ze to jednak chorus II czyli zmieniarke można podłączyc. teraz pytanko gdzie ją umieścic (w schowku nie mam miejsca) i jaką kupic? (zaznaczam ze schowka raczej nie chcial bym wymieniac na takiego z miejscem na fabryczną zmieniarke...) Alvaro, pisales o tych Panasonicach tylko ze nie wiem jak one wyglądają...
-
[B6] Jaka zmieniarka do Chorus2 + zestaw głośnomówiący
no tak, tylko czytalem na forum (użyłem opcji szukaj ) ze w chorusie nie ma takiej opcji.
-
[B6] Jaka zmieniarka do Chorus2 + zestaw głośnomówiący
nie chce zakładac nowego tematu dla tego odkopuje ten. mam w B6 radio na kasety (pisze na nim Chorus, nie chorus II ani nie pisze jakiej firmy). Chcial bym zalozyc zmieniarke, najlepiej oryginalną tylko mam pytanko czy do tego radyjka podejdzie. na jednym klawiszu jest napisane CC/CD ale jak to wlacze to przelancza kasety. wsadzil bym oryginalną i tyle ale wlasnie, czy podejdzie?
-
[B6 AWX] co oznacza ten komunikat?
dzięki wszystkim z odpowiedzi jak zarejestruje auto to pierwsze co to klocki potem olej i można śmigac... P.S rozrząd robiony 40tys temu wiec jeszcze troche...
-
[B6 AWX] co oznacza ten komunikat?
a gdzie szukac oznaczenia wyposazenia? P.S wlasnie doszła instrukcja obsługi... ładnia kniga z tego bede mial co czytac wieczorami...
-
[B6 AWX] co oznacza ten komunikat?
dzięki no to trzeba szukac klocków... jaki to mniej wiecej koszt i jakiej firmy najlepiej? ATE?