Treść opublikowana przez Daras
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok, czekam na phona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko ja? a z kąd to 6-8 aut? aaa, i jak cena 50-60zł to bedzie jeszcze kumpel Hondą Civic. Także ja i kumpel co daje 2 osoby
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak 50zł hamowanko to ja sie wstepnie pisze jak bede robił program to pewnie u Rogala, wiec po programie znowu u nich sprawdze
-
[B5 1Z] Ciągnięcie lawety
a to czemu? jeżeli auto ma wystarczająco dużo na haku to jaki problem w tym żeby ciągnęło lawete?
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
dzieki za foty Verus dywaniki biore te same, tylko teraz nie wiem jak z wykladziną kufra... chyba tez od tego gościa machne i już...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
lepiej mow kiedy Ty nie popijasz to bedzie szybciej ale dobra... gadam a sam lepszy nie jestem
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
jak taka cena to biore jezeli nie u nas to dalo by rade zebys kupil i wysłał?
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
jak by to ładnie powiedzieć... był bym zobowiązany
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
no to dywaniki juz wiem jakie biore tylko teraz co z tą wykładziną kufra? brać tą z allegro? czy jest gdzieś do dostania coś troche lepszej jakości?
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
a z czego dociales? guma czy jakis materiał typu wykładzina?
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
dzięki Verus w B4 tez nie moge narzekać na jakość tych tańszych (chociaz w porównaniu do innych i tak są drogie) i pewnie je wezme tez do A4 a druga sprawa, jako ze ojciec często wozi różne pierdoły w bagażniku, niekoniecznie czyste, chcialem kupic jakąś wykladzine do kufra. coś ala to: http://moto.allegro.pl/item291282117_dywanik_do_bagaznika_audi_a4_b5_b6_od_super_sprz_.html tyle że widzialem tego typu wykladziny w Norauto i wykonane są tak sobie... i łatwo można je podrzeć. są w ogóle jakies inne?
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
jako że jestem raczej zwolennikiem gumowych dywaników w aucie (przynajmniej o tej porze roku ) chce takowe zanabyć... tylko pytanko - jakie? na allegro jest tego w ciul a w serwisie u Groblewskiego w Gdańsku mają klienta gdzieś bo nawet telefonu nie chce im sie podnieść bede chyba wybierał pomiedzy tymi: http://www.allegro.pl/item293620575_oryginalne_petex_czarne_audi_a4_b6_b7_stopery.html a tymi: http://www.allegro.pl/item290149006_jedyne_oryginalne_dywaniki_gumowe_audi_a4_b6_b7.html różnice? pierwsze 100zł za 4sztuki ale nie oryginalne (mimo że niemieckie), drugie ori Audi ale 150zł i to za 2szt. komplet wychodzi prawie 3 stówy (ale jak juz te to tylko 2szt bym brał bo z tylu żadko ktoś jeździ). jakie byście wzieli? oplaca sie dawac półtora stówy za 2 kawałki gumy? moze i beda bardziej dopasowane ale jednak cena... w drugim Audi B4 mam tej samej firmy co sa te pierwsze i nie jest najgorzej ale ori kusi...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to 19:30 i bedzie git
-
czy można wywalic Telematik?
nie no, wywalać nie chce z auta. chce tylko zdemontować słuchawke bo tylko miejsce zabiera i zeby nie bylo zadnych informacji na FIS-ie. EDIT: jak sie okazało... telematik chociaz w czesci dziala w Polsce cheesy dla tych co nie mają, kolo lampki na podsufitówce jest klapka z napisem SOS pod ktora są 2 przyciski. jeden sos a drugi jakis inny. po przycisnieciu tego sos dzwonimy na Policje smiley ja tego tykac nie chcialem, ale moj mechanior mowil ze jak cos jest w aucie to do czegos musi byc i pach, wdusił. siedzimy... cisza. nagle radio sie wyciszylo i komisariat Policji Gdynia slucham grin ladnie pana przeprosilem i sie rozlaczyl smiley co ciekawe zadzialalo nawet jak byla odłączona sluchawka z "bazy"
-
[B6 AWX] Wycieraczki przednie ciężko chodzą
taki mały OT... dziś ściągałem jedno ramie wycieraczki (konieczne przy zakladaniu alarmu) i moge powiedziec ze to robota dla cierpliwego za cholere nie chcialo zejść z trzpienia ale pol godziny kombinowania i menda puściła
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Daras zazdrość przez ciebie przemawia... a czego tu zazdraszczać? sedana? zeby avancika miał no to mooooże...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w dupe z takim autem co z tyłu stopami mruga
-
[B5 AWT] Czarna A4 z US. (Nowe gadżety zamontowane)
już moja w tym głowa Przemciu a 1.8T zacność ladnie utrzymany egzmemplarz (miałem przyjemność oglądać osobiście ) a u Czowy długo seryjną nie zostanie na tyle go znam...
-
Zakup Corsy 2000 r. proszę o opinie
Corsy to dość udane auta, ten silnik uchodzi za mało awaryjny. ja bym oblukał to auto bo cena jak pisales atrakcyjna. a na Opla złego słowa nie powiem, są u mnie w rodzinie od 11 lat, teraz sie przerzuciliśmy na Audi trzeba było coś zmienić gdyby nie blacha i niektóre pierdoły to były by to na prawde udane auta.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A Daras Wam ogrzewania w aucie nie włączył? ej ej nie robić ze mnie takiego... w aucie bylo cieplo i cicho mnie tu a co do spota to pewnie bede... a co
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurde... wygląda na to że dziury pod uchwytem są spore... wiec albo zostawic albo brać tunel... dzięki za info Przemas
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co do telematika... na dniach wywale słuchawke i ten uchwyt. zobaczymy co tam wyjdzie. jak dziurki będą małe to oleje temat ze zmianą tunela. ale to musze najpierw zrobic żeby wiedziec co tam jest cięte
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko kwestia co wyciągnąc? moge samą słuchawke z uchwytem i moze jakis sterownik... chyba nikt nie wezmie bez tego pilocika przy zaplaniczce, kolorowego FIS-a i tych przycisków SOS przy lusterku...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pierwszy spocik zaliczony było zacnie zimno ale co tam wielkie dzieki dla Alvaro za grzebanie przy aucie i ciekawą przejażdzke ( ) i dla naszego admina za "wsparcie moralne"
-
czy można wywalic Telematik?
czyli tak jak napisał Diego, absolutnie nieprzydatne w Polsce... czy można to zdeaktywować i wykręcić słuchawke?