Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SMS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SMS

  1. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    Tak okolo pol centymetra ma ta dziura.
  2. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    mobil 1 10W40, oleju jest nieduzo tak ze 3 krople spadna jak odkrece waz. a dziura w ic co moze powodowac? ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- chodzi ci kolego o ten zawor od odmy? wymienilem go miesiac temu.
  3. SMS opublikował(a) temat w 1.9TDI
    koledzy mam pytanie, odkrecilem dzis weza ktory idzie z filtra powietrza do turbo a tam zdziwienie bo zobaczylem krople wody przed sama turbina. co to moze powodowac. dodam ze mam dziurke w intercoolerze, jezdze na mobilu. napewno turbo bierze olej bo we wszystkich wezach od dolotu jest olej. pomocy.
  4. Czy ktoś moze mi podpowiedzieć jak sie wymienia uszczelniacze walka mechanizmu różnicowego, foty mile widziane, z góry dziekuje.
  5. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    wole czasem dmuchac na zimne
  6. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    czyli to nie jest nic zlego? ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ---------- Bo wyczytałem na forum ze taki dym po odpaleniu to moga byc przyczyna uszczelniacze zaworow. a myslalem tak bo bierze mi olej ale sprawdzilem i chyba turbo bierze bo przed intercoolerem mam olej. ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ---------- mam racje?
  7. SMS opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Koledzy taki dym wydobywa sie z mojego afn, ale tak dopiero po 2-3 minutach po odpaleniu. nastepnie około 5minut taki wylatuje z wydechu a pozniej juz nie, co moze to powodowac?
  8. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Układ Jezdny
    Dziekuje wszystkim za rady, zdecydowalem sie na kyb
  9. Witam. mam a4 b5 1,9tdi Afn potrzebuje amory do tylu jakie polecasz i jaka cena.
  10. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Układ Jezdny
    a ktore beda najlepsze?
  11. SMS opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Koledzy mam pytanie jakie amory kupić do mojej audicy? Jakie były montowane na pierwszy montaż? jakie najlepsze?
  12. kolego horny devil polej pasek klinowy woda i jesli przestanie wydawac ten dzwiek to wina paska lub napinacza. ja tak zrobilem i przestalo. musze wymienic pasek i napinacz bo napinacza nie zmienialem przy wymianie paska.
  13. Podepne się do tematu. ja mam w swoim afn taki dżwiek jak kolega tylko ze do czasu jak sie nagrzeje, pozniej tego nie słychać. czy to też jest wina napinacza?
  14. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Układ Jezdny
    Wasnie tez wydaje sie ze to jest z przewodu, jak bede cmial chwile to to sprawdze. z silnika nie ma wycieku napewno. jakie wymiary tych uszczelek.
  15. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Układ Jezdny
    Kolego zadna osłona gumowa nie jest mokra. tylko dlaczego przewod jest mokry? ---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- i dziwne tez jest to ze oleju nie ubywa. tylko skad to może cieknąć. ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Mokry jest tez element maglownicy zaznaczony przeze mnie.
  16. SMS opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    czy to jest wyciek z maglownicy czy przewodu?
  17. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Układ Jezdny
    Dzieki koledzy, a gdzie moge nabyc te dwa brakujace mi elementy?
  18. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Układ Jezdny
    chyba wiem o jakie chodzi, a masz moze zdjecie jak to zamontowac w samochodzie?
  19. jak w temacie, gdzie ta rozporke sie montuje ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------
  20. SMS odpowiedział(a) na Labiel temat w Audi A4 B5
    kolego Labiel masz do sprzedania dolna rozpórke? jak tak to za ile?
  21. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    te kratki sa czarne? bo na zdjeciu nie za bardzo widac jaki kolor, ile za nie chcesz?
  22. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    ok ---------- Post dopisany 30-12-2012 at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2012 at 23:49 ---------- jakbys zrobil zdjecia bedzie super
  23. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    potrzebuje czarne
  24. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    na allegro stoja od 60 do 100zl
  25. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    ile za nie chcesz kolego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.