Treść opublikowana przez SMS
- turbo
-
turbo
mobil 1 10W40, oleju jest nieduzo tak ze 3 krople spadna jak odkrece waz. a dziura w ic co moze powodowac? ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- chodzi ci kolego o ten zawor od odmy? wymienilem go miesiac temu.
-
turbo
koledzy mam pytanie, odkrecilem dzis weza ktory idzie z filtra powietrza do turbo a tam zdziwienie bo zobaczylem krople wody przed sama turbina. co to moze powodowac. dodam ze mam dziurke w intercoolerze, jezdze na mobilu. napewno turbo bierze olej bo we wszystkich wezach od dolotu jest olej. pomocy.
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
Czy ktoś moze mi podpowiedzieć jak sie wymienia uszczelniacze walka mechanizmu różnicowego, foty mile widziane, z góry dziekuje.
- Dymienie
-
Dymienie
czyli to nie jest nic zlego? ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ---------- Bo wyczytałem na forum ze taki dym po odpaleniu to moga byc przyczyna uszczelniacze zaworow. a myslalem tak bo bierze mi olej ale sprawdzilem i chyba turbo bierze bo przed intercoolerem mam olej. ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ---------- mam racje?
- Dymienie
-
Jakie amory
Dziekuje wszystkim za rady, zdecydowalem sie na kyb
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. mam a4 b5 1,9tdi Afn potrzebuje amory do tylu jakie polecasz i jaka cena.
- Jakie amory
-
Jakie amory
Koledzy mam pytanie jakie amory kupić do mojej audicy? Jakie były montowane na pierwszy montaż? jakie najlepsze?
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
kolego horny devil polej pasek klinowy woda i jesli przestanie wydawac ten dzwiek to wina paska lub napinacza. ja tak zrobilem i przestalo. musze wymienic pasek i napinacz bo napinacza nie zmienialem przy wymianie paska.
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
Podepne się do tematu. ja mam w swoim afn taki dżwiek jak kolega tylko ze do czasu jak sie nagrzeje, pozniej tego nie słychać. czy to też jest wina napinacza?
-
Wyciek
Wasnie tez wydaje sie ze to jest z przewodu, jak bede cmial chwile to to sprawdze. z silnika nie ma wycieku napewno. jakie wymiary tych uszczelek.
-
Wyciek
Kolego zadna osłona gumowa nie jest mokra. tylko dlaczego przewod jest mokry? ---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- i dziwne tez jest to ze oleju nie ubywa. tylko skad to może cieknąć. ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Mokry jest tez element maglownicy zaznaczony przeze mnie.
-
Wyciek
czy to jest wyciek z maglownicy czy przewodu?
-
gdzie zamontowac w b5?
Dzieki koledzy, a gdzie moge nabyc te dwa brakujace mi elementy?
-
gdzie zamontowac w b5?
chyba wiem o jakie chodzi, a masz moze zdjecie jak to zamontowac w samochodzie?
-
gdzie zamontowac w b5?
jak w temacie, gdzie ta rozporke sie montuje ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
kolego Labiel masz do sprzedania dolna rozpórke? jak tak to za ile?
-
Kratki
te kratki sa czarne? bo na zdjeciu nie za bardzo widac jaki kolor, ile za nie chcesz?
-
Kratki
ok ---------- Post dopisany 30-12-2012 at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2012 at 23:49 ---------- jakbys zrobil zdjecia bedzie super
- Kratki
- Kratki
- Kratki