Treść opublikowana przez SMS
-
[Małopolska] Widziany, widziana
a4 b6 awant kolego.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
a4
-
Wymiana sprężyn przód
Kolego odkrecasz wachacze gorne od mocowania amortyzatota, nastepnie masz 3 sruby pod maska obok ecu a pozniej dolna przy wachaczu i masz odkrecony amor. Teraz pasuje miec odkrecic mocowanie amora od niego. Nastepnie trzeba na sprezyny zalozyc sciagacz do sprezyn i scisnac sprezyne i odkrecasz nakretke od gory amora przytrzymujac tlok zeby sie nie krecil. Tak to w skrocie wyglada.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzis 9:30 w bochni na przejezdzie kolejowym czarny avant na klubowych ramkach KR. Ja jechalem firmowym czerwonym iveciem w przeciwna strone. Pozdrawiam.
-
Srebrny sedan by SMS
Kolego kpl 1600. Dzis zalozylem zderzak przedni poliftowy. Musze jeszcze tylko dokladke do niego znalezc,jakby ktos mial prosze o kontakt. I jeszcze podlaczyc przeciwmgielne. Nie wiecie czy da sie je podlaczyc pod tylne lub jak to zrobic zeby dzialaly?
-
Srebrny sedan by SMS
a żebyś wiedział. trzeba wiedzieć od kogo kupować. wielkie dzięki za ten grill Al@n Kpl sprzeglo założone.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Zacne plany kolego. Trzymam kciuki zeby Ci sie udalo je zrealizowac.
-
Podsufitka
Musisz miec poliftowy bo instalacja sterowanie poliftowego jest inne i inne mocowanie z podsufitka.
- Szarpanie przy ruszaniu
-
Szarpanie przy ruszaniu
Rozwazalem koA czym sprzeglo od awx rózni sie od mojego?
-
Szarpanie przy ruszaniu
Rozwazalem kolego ale pozniej doszlem do wniosku ze kupie takie jak ma byc.
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Ksenon juz jest? Zbiornik tez robi robote pod maską.
-
Srebrny sedan by SMS
Podsufitke szukam bo reszte już mam, to się dogadalismy.
-
Srebrny sedan by SMS
Ale ja kolego zmieniam sufit razem z slupkami.
-
Srebrny sedan by SMS
Nie siadzie kolego czyli jest przesunieta podsufitka? Az tak by sie przedlift od polifta roznil? Najlepiej byloby zeby sie wypowiedzial ktos kto robil cos takiego. W avancie pasuje tylko sruby ida w innych miejscach to wydaje mi sie ze w sedanie tez powinna pasowac.
-
Srebrny sedan by SMS
U mbie niestety dwumas padl. A kupilem na raty przez alegro bo koszty niemale ale ja musze miec wszystko sprawne w aucie.
-
Srebrny sedan by SMS
Kolego bedzie nowa.
-
[B8 CAGA] świece żarowe ? kontrolka miga
Podłacz vag i sprawd błęd.
-
Srebrny sedan by SMS
to,ze silniczek inny to wiem bo mam założoną lampke z polifta i nie moge podłączyć szybra. Koledzy jakby ktoś miał podsufitke z sedana polift z szybrem to prosze pisać na priv. Interesuje mnie sam sufit. Najlepiej zeby byl z przesylka lub z mojej okolicy. Jutro jade na polerke lakieru. Koledzy jakby ktos mial to potrzebuje dokladki przedniego poliftowego zderzaka. Koledzy w tym tygodniu wymieniam sprzeglo i dwumase.
-
Porada w sprawie żarowek
Ale bija osramy dlugoscia eksploatacji.
-
Porada w sprawie żarowek
Ja jestem zadowolony z philips blue vision. Jezdzilem na nich 3 lata.
-
Szarpanie przy ruszaniu
Jeszcze nie kupilem koledzy. Jutro ide do sklepu.
-
Szarpanie przy ruszaniu
No w sumie nie pytalem ich. Niby tam pisze do jakich silnikow ale na allegro nie zawsze pisza prawde.
-
Szarpanie przy ruszaniu
Dzieki za info kolego http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-sprzeglo-audi-a4-a6-1-9tdi-90-110km-i4622203599.html ten zestaw podejdzie?
-
Szarpanie przy ruszaniu
Koledzy jak w temacie. problem przy ruszaniu lub jechaniu pod górkena rozgrzanym silniku. Szarpie mi wtedy silnikem. co moze być powodem tego? ja obstawiam dwumase lub poduszki silnika. pomóżcie Zapomnialem napisać jaki silnik, 1,9 TDI 110km AFN