Treść opublikowana przez SMS
-
Co myślicie o tym Audi?
Wiem o jaki samochod chodzi kolego. Jak wczesniej napisale, od pasjonata marki jest najlepiej kupic bo jestes pewien ze jest zadbany samochod. I jeszcze jeden plus zakupu z forum, masz opisane co bylo robione i opisane nie pod sprzedaz tylko zeby sie pochwalic autem. Takze pisz do Arka i bierz. A tu masz cos z tym samym silnikiem ale wieksza moc http://a4-klub.pl/index.php?/topic/260374-sprzedam-a4-avant-lift-1999-18txenongwint-kwk04tipdp18205km322nm-nowa-cena/
-
Co myślicie o tym Audi?
Kolego ja nie widzialem ale jakbym mial kupowac to tylko od klubowicza bo masz pewne ze samochod zadbany. Pasjonat marki zawsze dba o swoja fure.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Kolego we wlepce masz oznaczone jaki aku ma byc, to jest zakodowane. Gdzies byl temat jak to rozkodowac. A pasek mimo to nie powinien piszczec.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Z tego ci pamietam to ja mam 74.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
To w sumie zalezy od Ciebie kolego. Ja od zawsze jezdze na boschach.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Ja kupilem boscha s4 i drugi rok smigam kolego.
-
Podsufitka
Mnie ten sam powod motywuje do wymiany. O instalacji i slupkach wiem oraz o tym ze szyber trzeba zmienic. Ciekawi mnie tylko czy w sedanie tez te mocowania sa przesuniete jak w avancie.
-
Drzwi od kierowcy
Dokladnie o ta mi chodzi co kolega na zdjeciach przedstawil powyzej.
-
Drzwi od kierowcy
Ta ramka na ktorej sa uszczelki nie jest na stale z drzwiami i mozesz sprobowac nia cos wyregulowac. Tym bardziej ze nie wiesz co poprzedni wlasciciel z nimi robil.
-
Przeładowywanie turbiny 1.9TDI AFN
Kolego ja obstawiam geometrie w turbinie ,zapieczone kierownice.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Pomaranczowe kolego.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Kolego z tego co wiem to dwuwłóknowe żarówki PY21W
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
I właśnie kolego dlatego najpierw sie wszystkiego dopytuje zeby sie nie zdziwic pozniej. A jak kolego sciagne slupki to na czym sufit sie trzyma do dachu?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Jak juz mam zmieniac calosc na polift to wole wszystko z polifta bo niby te same modele ale polift i przedlift sie roznia. A pozniej by mogly byc niespodzianki ze cos nie pasi.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Szyber zmieniam caly na poliftowy kolego.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
W sumie z kabelkami mi tak glugo nie zejdzie bo przednia lampke mam podlaczona a wiem ze tylna trzeba pod nia podpiac a szyber to mysle ze nie bedzie takie trudne.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
A ile kolego z montazem sufitu Ci zeszlo?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Szcerze mowiąc ja też elektroniki nie lubie chodż staram się ogarniać sam wszystko, właśnie wrzuciłem zdjęcia grila i lampki podsufitki w moj wątek.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
da się ogarnąć wsystkouz załatwiony i wiazka tez. a ja właśnie nie mogę znałeżć sufitu. jak mechanikę silnika ogarniam sam to sufit tez wymienie, choć szczerze mówiąc to nie lubie takiej roboty.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Tylko najpierw musze znalezc sufit gdzies.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Ja tez sie przymiezam do sufitu poliftowego.
-
Opadający zderzak Audi A4 b5 przed lift
Jeden slizg bede mial bo zmienial bede na poliftowy. Ewentualnie napisz do kolegi Al@n
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czekam na zderzak az kumpel wymaluje i napinacz z paskiem altka wymienie i wbijam do was.
-
Opadający zderzak Audi A4 b5 przed lift
ja bym na twoim miejscu poszukał poliftowy ze slizgami i kłami.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cziki Ty to potrafisz furacza znależć, jakbym miał kase juz by była moja i w niedziele bym był na spocie, a tak to wstyd narazie przyjeżdżać.