Treść opublikowana przez Bartek85
-
[B5 ADP] Wymiana tłumika na sportowy
ja w Warszawie płaciłem 150 zł za montaż
-
[B6 AVF] Moja A4
chciałem się pochwalić moją wyposażenie: to co standardowe A4 + fotele kubełkowe z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego kierownica sportowa + sportowa gałka zmiany biegów listwy dekoracyjne szczotkowane aluminium pełny kolorowy FIS z małą Navi pakiet chrom pakiet oświetlenie grzane dupki 6 poduszek powietrznych wprowadzone modyfikacje: na razie tylko Ori felgi 17" z oponami przód Dunlop sp sport 9090 225/45, tył Goodyear F1 gsd3 235/45 Felgi 17" Alutec Blade opony Dunlop sport maxx przód, sp 9090 tył 225/45 Lusterka dedykowane chrom firmy IN.pro planowane modyfikacje: gleba 30 mm weitec ciemne szyby wszystkie Xenon 2 rury wydechowe z tyłu to by było na tyle na razie
-
[B6 AVF] Które felgi do czarnego Avanta
na razie więc zostanę przy tych! zobaczymy jak będzie z glebą wyglądać! mam jeszcze pytanie odnośnie tych felg! są to ori audi z wytłoczonymi znaczkami itd ale na nich jest made in poland a na jednej jest made in norway :shocked: czy to może mieć znaczenie co do jakości i trwałości tych felg?
-
[B6 AVF] Które felgi do czarnego Avanta
no właśnie przymierzam się do sprężyn weiteca 30 mm! a o 18 to raczej muszę zapomnieć! jeżdzę bardzo dużo po mieście i na tych 17 jest już trochę twardo
-
[B5 AHU] Czy te fele będą pasowały?
nie no Mario nie obraż się ale straszną kupę wybrałeś! wiem że to rzecz gustu ale taki felunek to tylko na zimę! pozdrawiam aha i te co Yelo podał fajnie wyglądają! mój teściu ma na A6! naprawdę spoko
-
[B6 AVF] Które felgi do czarnego Avanta
witam kolegów! mam taki oto problem! zakupiłem felgi wraz z oponami ori Audi 17''! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c59c602e4a9ed67.html na początku strasznie się na nie napaliłem! kiedy już postawiłem traktora na nie stwierdziłem że aż tak za***iście to mnie nie powalają! zastanawiam się nad zmianą felunku na jedne z tych dwóch 1.http://moto.allegro.pl/item355625378_alutec_blade_audi_seat_mercedes_vw_8x17_5x112.html 2.http://moto.allegro.pl/item355482034_alutec_storm_audi_vw_mercedes_seat_7x17_5x112.html prośba o pomoc bo mam mętlik w głowie! które wybrać, a może jednak zostać przy tych co mam?
-
[B6 AVF] Na jaki kolor zaciski do czarnego avanta ? Felgi ori Audi kolor srebrny
panowie a nie będzie trochę lipa z tym czerwonym? mi też się osobiście taki podoba ale czy to przystoi do b6?
-
[B6 AWX] Podejdą do mojego b6 avant ?? prosze o pomoc
jak to nie wiesz czym? :> weitec 30 mm i będzie git! dawaj jakieś foty bo coś mi się wydaje że na 19 jest niezły
-
[B6 AVF] Na jaki kolor zaciski do czarnego avanta ? Felgi ori Audi kolor srebrny
proszę o pomoc przy wyborze koloru! fajnie by było jeszcze jakby uzasadnić wybór! z góry dziękuję za pomoc
-
[B5 AJM] Biegi wchodza,ale auto nie ciagnie
wydaje mi się że poszedł Ci przegub
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema! nie dojechałem dzisiaj na spta choć miałem ochotę! niestety brak czasu! gdzie następny spot? może jednak ten FW? trochę daleka ta Promenada! o tej godz ode mnie tam się dostać to kasza
-
[B6 AVF] "Drapnięcie" z okolicy maglownicy podczas ruszania
witam koledzy! mam trochę problemów z autkiem! prawdopodobnie czeka mnie wymiana słynnego kompletu ( dwumas + sprzęgło + docisk + wysprzęglik) ale moje pytanie jest trochę inne i być może związane z tym nieszczęsnym dwumasem! tak jak w temacie! słychać takie jakby drapnięcie z okolicy magla podczas ruszania na skręconych kołach! poczatkowo działo się to tylko raz po nocy! teraz jest tak za każdym razem gdy zgaszę silnik i odpalam znowu! ruszam z 1 i takie "chrupnięcie"! a może to przegub? proszę o pomoc doświadczonych w temacie
-
[B5 AHU] Kupuję oponki i nie wiem co myśleć o Goodyearach z CHIN ?
dokładnie! oni nie mogą zrobić porządnych skarpetek a co dopiero opony! ale w sumie odpowiada za to goodyear, więc nie mogą sobie pozwolić na lipę! ale lepiej poszukaj innych
-
[ALL B5] Wymiana opon. Ktore z nich ? Ankieta
dunlop! ja bym Ci polecił - jeżeli nowe to sp sport 9090 a jeżeli wolisz używki to sp sport 9000
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to ja jutro też się pojawię! Lukaszer można się do Ciebie zapisać jutro na podpiecię VAGiny? :> bo tydzień temu chyba nie miałes zbytniej ochoty
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych felgach ? Czy warto to brać ?
Adams ale codzienna jazda to nie tylko wypadi z dziurami - na mokrej nawierzchni nawet dobra markowa opona ale używana (utleniona, niski bieżnik etc ) nie będzie już tak wydajna jak nowa. I mimo dobrej felgi wylecisz z drogi. OK. Żeby nie ciągnąć OT podsumuje to tak - na dobrą felge ( najlepiej OOOO ) zakładac dobre opony - nie ma co oszczędzać i tak zrobię! mam do kupienia ori audi s line 17 nowe za 1700 zł do tego dorzucę nowe Dunlopy sp 9090 i będzie git! dzieki za pomoc! pozdro wszystkim
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych felgach ? Czy warto to brać ?
od razu przy tym temacie zadam może głupie pytanie, ale nie wiem jaki jest rozmiar otworu na piastę? mam A4 1.9 TDI AVF 131 PS avant 2004 r.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 23:43 _________________________________________________pytałem się o te felgi i mam takie informacje: szerokość felgi 8J ET 35 otwór centrujący 69 mm czy warto to brać?
-
[ALL B5] Jakie opony ?
jezeli to Cię interesuje to mam do sprzedania Michelin Primacy z 2007 roku 205/55/ r16! jak nówki
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych felgach ? Czy warto to brać ?
no własnie ma może ktoś jakieś informacje o tej firmie?
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych felgach ? Czy warto to brać ?
witam ponownie wszystkich! co sądzicie o tym felunku? jest to coś warte? chodzi mi czy nie będzie sie gięło jak włoszczyzna? http://www.allegro.pl/item337198310_vw_audi_felgi_aluminiowe_17_atura_warto_.html
-
[B6 AVF] Czy te felgi są ori ?
dzięki Bober! jadę je dzisiaj sprawdzę
-
[B6 AVF] Czy te felgi są ori ?
to jak nie są ori to nie biorę! ale znalazłem takie same tylko że u innego gościa! koleś twierdzi że są ori i że mają et 42,5! czy to jest prawda? było w ori takie et?
-
[B6 AVF] Czy te felgi są ori ?
wszytsko zalezy jeszcze jaka jest gleba... Ja mam - 20 mm dystanse 20 mm i wszystko gra Cuber a woziłes kiedyś ze 2 3 osoby z tyłu? nie tarło wtedy nic? i jeszcze jedno pytanie! dzwoniłem do gościa ale innego i mówi że ma ori te felgi i et jest 42,5! czy to mozliwe? nie jest przypadkiem w ori et 45?
-
[B6 AVF] Czy te felgi są ori ?
własnie o to mi chodzi Flyer nie zostawiłeś może wczoraj Borygo? bo zostało w tym miejscu gdzie stałeś[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 10:49 _________________________________________________ ale dystanse to chyba i tak będą bo et45 może się brzydko schować w nadkole! ładniej wygląda taki szeroki kapeć a jest jakiś problem jak się założy dystanse?
-
[B6 AVF] Czy te felgi są ori ?
zadzwonię do gościa i się spróbuję dowiedzieć! ale jeżeli to repliki to nie kupuję! wydaje mi się że na nasze drogi muszą być ori, żebym nie musiał co miesiąc ich prostować czy może się mylę? jakie są wasze doświadczenia z replikami?