Treść opublikowana przez Grztom
-
Zmiana reduktora i wtryskiwaczy w 1.8T
no tylko ze wolałbym bardziej z jakiegos sklepu bo ten reduktor musi byc w miare najnowszy w ktorym została poprawiona wada spadków ciśnienia.
-
Zmiana reduktora i wtryskiwaczy w 1.8T
Myślełem nad niebieskimi troche zapasu wydajnosci chyba nie zaszkodzi:D Gdzie najlepiej kupic czesci LPG?
-
Zmiana reduktora i wtryskiwaczy w 1.8T
Cześć Krótko opisze mój problem, moją a4 1.8t AEB zakupiłem z gazem tylko ze nie do końca takim jaki powinien być założony. Po zakupie byłem u gazownika który powiedział ze reduktor i wtryskiwacze do wymiany jeszcze nie wymieniłem ale ostatnio samochód zaczął strasznie chodzić na gazie przerywa idp.(na benzynie tego nie ma). Reduktor jaki mam teraz założony to Zavoli Zeta N a wtryskiwacze to OMVL REG. Myslę żeby to zmienić na reduktor AC R01 250 i wtryskiwacze HANA niebieskie, co myślicie o takim zestawie i czy coś jeszcze przy okazji wymienić? W jakim sklepie internetowym najlepiej zaopatrzyć się w części do LPG?
-
Sonda lambda- błąd
noo to poszukam gdzieś tutaj na forum dobrej używki oby to było to. Tylko z tego co widze ETKA pokazuje dwa numery do AEB ktory będzie do mojego? Mam 1995r
-
Sonda lambda- błąd
Cześć cały czas wywala mi błąd 635- zwarcie do plusa , wyczyściłem wtyczke ale nadal to samo, auto faluje i czasem zgaśnie gdy jest zimne gdy sie zagrzeje wszystko wraca do normy, pozostaje mi wymiana sondy?
-
bulgotanie w zbiorniczku wspomagania POMOCY
no nic zmienie jutro ten płyn i zobaczymy co będzie : ) ---------- Post dopisany 20-07-2013 at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 16:21 ---------- po wymianie oleju nic sie niestety nie uciszyło dalej po rozgrzaniu pompa jęczy, chyba pozostaje wymiana pompy ;/
-
bulgotanie w zbiorniczku wspomagania POMOCY
zmieniałem ale zmienie jeszcze raz tym razem sróbuje febiego 6162 a nie G004. Zmieniałem tez przewod łączący maglownice z tą chłodniczką wspomagania i załozyłem o troche wiekszym przekroju ale to chyba nic nie robi?
-
bulgotanie w zbiorniczku wspomagania POMOCY
noo tylko ze po zmianie mi tam juz nie bulgota, został jedynie problem tej jęczącej pompy dodam ze gdy jest zimny to jej prawie wcale nie słychac dopiero jak sie zagrzeje.
-
bulgotanie w zbiorniczku wspomagania POMOCY
nie no jestem raczej pewny ze jest dobrze włozone.
-
bulgotanie w zbiorniczku wspomagania POMOCY
niemożliwe ze jeszcze zapowietrzony juz wiele razy go odpowietrzałem, a te sitko no nie wiem jeszcze spróbuje go docisnąć ale jakos wątpie ze sie da jeszcze. ---------- Post dopisany 12-07-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 20:57 ---------- problem rozwiązany, sitko było zatkany w zbiorniczku, wymieniłem zbiorniczek i po problemie, tylko pompa jeszcze jakos brzęczy ;/
-
bulgotanie w zbiorniczku wspomagania POMOCY
siedzi na swoim miejscu juz go sprawdzałem :/ na forum alfy czytałem zeby wymienić zbiorniczek i podobno spokój, co o tym myslicie?
-
bulgotanie w zbiorniczku wspomagania POMOCY
Regenerowalem ostatnio pompe wspomagania, odpowietrzyłem układ i było jeszcze spokojnie a po chwili zaczeło tak bulgotać w zbiorniczku ze jak przegazuje to sie wylewa z niego, układ jest raczej szczelny. Co to moze być? Pomóżcie !!!
-
regeneracja pompy ZF
Witam Chciałem zapytać czy ktos z Was samemu regenerował pompe wspomagania tzn. wymiana łożyska i uszczelniacza i z jakim skutkiem?? Opłaca sie takie cos robic czy lepiej kupić jakąś dobrą używke?
-
Miska olejowa- uszczelka czy masa uszczelniająca
dam tam te mase uszczelniającą i mam nadzieje ze bedzie sucho
-
Miska olejowa- uszczelka czy masa uszczelniająca
ok to sprawa rozwiązana dzieki panowie.
-
Miska olejowa- uszczelka czy masa uszczelniająca
no własnie i w tym miejscu robi zamieszanie haha
-
Miska olejowa- uszczelka czy masa uszczelniająca
no fakt ze 7.O ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- no ale chodzi mi o to ze przy misce olejowej pisze tam zastosuj tez, i tam własnie pisze o tej masie uszczelniającej
-
Miska olejowa- uszczelka czy masa uszczelniająca
no własnie ze wg ETKI przy misce olejowej pisze ze zastosowac mase uszczelniającą
-
Miska olejowa- uszczelka czy masa uszczelniająca
no niby tak ale jedni piszą ze jak miska aluminiowa to tylko ta masa uszczelniająca, według ETKI tez tylko masa.
-
Miska olejowa- uszczelka czy masa uszczelniająca
no i już inne odpowiedzi bo MATIUS zastosował mase a devastation pisze ze uszczelke.
-
Miska olejowa- uszczelka czy masa uszczelniająca
Musiałem ściągnąć miske olejową w mojej 1.8t AEB i teraz mam do was pytanie co zastosowac czy zwykłą uszczelke czy mase uszczelniającą, wg ETKI wychodzi na to ze masa uszczelniająca ale u mnie była uszczelką no i teraz nie wiem co tam zastosowac, szukałem na forum podobnych tematów ale nigdzie nie moge znaleźć jasnej odpowiedzi. Dlatego prosze was o pomoc.
-
Brak wspomagania w prawą strone po kilkugodzinnym postoju
dodam jeszcze ze gdy wystepuje ten problem ze skretem w prawo to gdy skrecam w lewo to pompa wydaje straszny dżwiek:D i jeszcze takie pytanko trudno sie ten magiel wymienia???
-
Brak wspomagania w prawą strone po kilkugodzinnym postoju
no to co z tym zrobic?
-
Brak wspomagania w prawą strone po kilkugodzinnym postoju
płyn wymieniałem juz przez lato :/
-
Brak wspomagania w prawą strone po kilkugodzinnym postoju
Witam otóż mam taki problem po kilkugodzinnym postoju gdy odpale auto nie mam wspomagania w prawą strone w lewą strone normalnie idzie, po paru ruchach kierownicą wspomaganie wraca. Doradzcie co moze byc przyczyną tego??? Dodam ze zaczlo mi sie to dziac dopiero przy nizszych temperaturach w lecie wszystko było ok