Treść opublikowana przez Grztom
-
Problem z ABS
No chyba bede musiał bo juz innego wyjścia nie widze.
-
Problem z ABS
Witam wymieniałem ostatnio łozysko koła prawy tył miałem problem wyciągnąć czujnik abs wkoncu jakos udało mi sie go wyciągnąć ma on wydartą dziure od strony koronki no i teraz gdy go włożyłem ciagle włącza mi sie abs i oswiecają sie kontrolki abs (cały czas) i wykrzyknik w nawiasie mruga. Zmieniałem jego odległości od koronki ale nic to nie daje. Na VAGU Różnica w impulsach predkości kół - Błąd sporadyczny. Poradzcie co mam z tym zrobić?? Czujnik do wymiany?? Dodam ze wcześniej tez juz pare razy oswieciły sie te kontrolki. Samochód to a4 b5 1.8t quattro.
-
Przepływka
no ja bym go usunął.
-
Od czego to węże? Poci się z nich... Prośba o pomoc.
daj jakiejs foto
-
Rozrząd 1.8T
no ja bym pompe tez zmienił a co jeśli za tydzien Ci padnie ta pompa to znów bedziesz rozbierał cały przód??? Nie widze w tym sensu.
-
Sprężyny 1be do 1.6
Podepne sie pod temat zeby nie zakładac nowego ja bym potrzebował sprezyny 1be tył do mojej a4 1.8t quattro oznaczenia tych sprezyn to chyba 2 kropki rozowe 1 biala ale nie wiem czy takie tam mają byc. Z góry dzieki.
-
Silnik gaśnie podczas zatrzymywania sie
To moze zobacz czy znowu sie jakiejś nie pojawiły.
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
moze spróbuj te kratke wyciągnąć i podłącz ją pod jakis akumulator i zobacz czy jest lepiej no a jak nie to juz napewno cos z kratką.
-
Płyn chłodniczy ubywa od czasu do czasu
No to ok
-
Płyn chłodniczy ubywa od czasu do czasu
Radze nie kupowac tych zamienników. I akurat ten króciec na linku nie jest do jego silnika mi sie wydaje.
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
podpiecie raczej dobre moze wadliwe podwietlenie tej kratki masz
-
Wycieka płyn przez zbiorniczek.
moze powietrze w układzie
-
Nie przegrzewa się?
Wydaje mi sie że nie powinno Cie to martwić - wręcz przeciwnie
-
Odpowietrzanie układu
Ok zanim to zrobie doradzcie mi jeszcze z jakiej firmy polecacie ten kruciec z tyłu silnika teraz mam z Toprana ale zaczeło przeciekac na łączeniu tego krućca z tą rurką metalową bo w komplecie nie ma do tego łączenia uszczelki niestety.
-
Odpowietrzanie układu
Witam Ostatnio wymieniałem króciec wody ten z tyłu silnika w A4 B5 1.8t AEB i mam teraz problem z odpowietrzeniem gdy sciągne ten wąż z nagrzewnicy to nic nie leci a gdy pościskam ten wąz widoczny na zdjeciu 1 czuje w nim powietrze no i płyn a w tym co jest na zdjeciu 2 wcale nie czuje w nim płynu;/ Powiedzcie czy to normalne bo szykuje mi sie trasa a nie chce przegrzać silnika. Pozdrawiam <br /><br /> <br /><br />
-
[B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
Witam podepne sie pod ten temat zeby nie zakładac nowego. Ostatnio wymieniałem króciec wody ten z tyłu silnika w A4 B5 1.8t AEB i mam teraz problem z odpowietrzeniem gdy sciągne ten wąż z nagrzewnicy to nic nie leci a gdy pościskam ten wąz widoczny na zdjeciu 1 czuje w nim powietrze no i płyn a w tym co jest na zdjeciu 2 wcale nie czuje w nim płynu;/ Powiedzcie czy to normalne bo szykuje mi sie trasa a nie chce przegrzać silnika. Pozdrawiam <br /><br /> <br /><br />
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
I jak da sie jeździć na tym G004000 czy lepiej nalać z febi tego minerala??? No chyba ze juz da sie kupić ten G002000??
-
Króciec wody
No czyli bede musiał zmienić chyba na G12
-
Króciec wody
Zamowiłem cały króciec ten co teraz mam jest z Toprana a ten co ma przyjść jakis lepszy niemiecki wiec nie wiem moze pomoże. Gdzieś czytałem ze podobno Petrygo nie nadaje sie do Audi ale to chyba nie przez to co???
- Króciec wody
-
Króciec wody
no skrzynia jest oblana płynem zastanawiam sie czy moze nie tworzy sie za wysokie ciśnienie np. przez zepsuty korek?? Moze jest jakis sposób zeby go sprawdzić??? Pomóżcie:D
-
Króciec wody
Ostatnio zeszedł mi cały płyn ze zbiorniczka przez ten króciec wody z tyłu silnika pojeździłem tydzien no i znowu tam przepuszcza nie wiem czy szukać głębszej przyczyny czy znów wymienić tylko ten króciec??? Pomóżcie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja bym raczej chciał poznac opinie o Mobilu. Bo wiekszoście to pewnie poleci mi Motula.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Bardzo mało z was pisze o oleju Mobil co o nim myslicie??? Bo akurat sie przymierzam do tego Mobil Super 3000 X1 5W-40 do mojego 1.8t AEB.
-
[ALL B6] Chrobotanie/trykotanie przy ruszaniu i cofaniu (przy skręconej kierownicy)
No ja tez proponuje nie czekac z tym przegubem i go wymieniac jak najszybciej.