Treść opublikowana przez Grztom
-
[A4 B5] Z nawiewów leci zimne powietrze / ocena działania układu chłodzenia
No tak samo sprawdzic węże do nagrzewnicy, najlepiej mieć dostęp do komputera tez i posterować silniczkami czy wgl działają.
-
Czyszczenie układu chłodzenia
Są srodki do czyszczenia układów chłodzenia wlewasz to do układu razem z wodą i jeździsz jakis czas nie pamietam ile potem zlewasz syf zlatuje i powinno byc dobrze.
-
Właczająca się i wyłączająca klimatyzacja.
Też bym sprawdził szczelność układu.
-
[A4 B5] Z nawiewów leci zimne powietrze / ocena działania układu chłodzenia
no to w pod szybą w okolicy akumulatora skoro masz 90 stopni to one powinny być gorące już. Dodaje linka z czyszczenia nagrzewnicy kolega denveco bardzo fajnie krok po kroku to opisał. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/257460-czyszczenie-nagrzewnicy-jak-leci-slabe-letnnie-powietrze-przy-90-c/
-
temperatura płynu
czujnik i termostat orginalne rozumiem?
-
Zawór par paliwa.
No tez do konca nie wiem jak to jest niby cały układ PB nie pracuje ale pompa powinna pracowac przy prawidłowo zrobionej instalacji LPG, sprawdze to u siebie jak to jest.
-
Zawór par paliwa.
Wydaje mi się że powinien pracować, posłuchaj czy słychac takie cykanie w okolicy filtra powietrza.
-
temperatura płynu
Mogłeś samemu sobie wymienić ten termostat i czujnik bys wiedział co wkładasz:D No albo do mnie skoczyć to niedaleko
-
Czy taki akumulator podejdzie ? PILNE
Zostaw sobie te 50 Ah to bedzie najlepszy wybór lepiej mniejszy doładowany niż wiekszy ciagle niedoładowany jak kolega wyzej pisze.
-
temperatura płynu
Termostat i czujnik oryginalne?
-
Skaza na wyświetlaczu
Oddaj wyswietlacz do naprawy
-
Nie działa przednie światło mijania pomocy
Skoro stwierdził ze to przetwornica to chyba sprawdził czy wgl do niej dochodzi zasilanie jeśli dochodzi to nie masz juz czego gdzie indziej szukac.
-
[A4 B5] Z nawiewów leci zimne powietrze / ocena działania układu chłodzenia
Gdy bedziesz miał te 90 stopni to sprawdz jakiej temperatury są przewody wchodzące do nagrzewnicy. jesli gorące to winy raczej szukaj w zacietym silniczku regulacji temperatury w aucie.
-
Niepodłączona wtyczka
Wydaje mi sie ze to wtyczka od czujnika w zbiorniku wyrównawszym sprawdz czy masz go podpięty jest z dołu.
-
wypięty czujnik
małe to zdjecie wklej wieksze bo nic nie widac.
-
1.8t aeb pasek pompa wody -wspomaganie
Nie ma napinacza do paska pompy wspomagania z tego co mi sie wydaje.
-
[1.8 ADR]Rozrusznik
z prawej strony po stronie pasażera jak chcesz to mi go podeślij zregeneruje
-
[1.8 ADR]Rozrusznik
Wejdz pod auto napewno go zobaczysz z tego co kojarze to z prawej strony silnika
-
Brak światła STOP - palący się bezpiecznik non stop
Najprościej zacznij od lamp czy tam wszystko jest w porządku zobacz wtyczki, albo najlepiej odłącz dwie lampy wtedy będziesz wiedział czy to tam jest zwarcie czy gdzieś dalej na aucie.
-
Zanikające światła cofania.
Sprawdz czujnik wstecznego przy lewarku zmiany biegów.
-
Przekaźniki w skrzynce ECU Fotka!
a skąd wiesz ze on tam ma być czasem są puste miejsca na przekaźniki czy bezpieczniki.
-
problem z ogrzewaniem
Tak bez tego nic nie zdziałasz
-
problem z ogrzewaniem
Jest chyba tylko jeden silniczek ktory odpowiada za ciepło/zimno, myśle ze ten silniczek juz pada albo potencjometr w nim i dlatego tak sie dzieje.
-
Po uruchomieniu silnika wskażnik temp wody określa max temperaturę...
Spróbuj odpiąć wtyczke czujnika czy cos sie zmieni jeśli nie to prawdopodobnie gdziesz kable masują.
-
Światło przeciwmgielne tył
Wypnij wtyczke z tej lampy i sprawdz czy pojawia sie tam napiecie na przeciwmgłowe.