Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grztom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grztom

  1. Zacząłbym od sprawdzenia czy pompka spryskiwaczy działa, może się zawiesza czy coś.
  2. Grztom odpowiedział(a) na Carolla temat w Audi A4 B5
    Chwilę tzn.? Czasem zarówka nie wygląda ze jest przepalona a jednak jest:)
  3. Grztom odpowiedział(a) na Przemek Mlazga temat w Audi A4 B5
    Ja bym uderzył w to sprzęgło klimy potem jeszcze wentylator skraplacza. A nie mówiłes czy wtedy miałeś włączoną klime? Skoro gdzieś wyczytałeś na forum ze czujnik poziomu oleju to zawsze to możesz sprawdzić.
  4. Grztom odpowiedział(a) na Przemek Mlazga temat w Audi A4 B5
    Spróbuj rozłączyć sprzęgło sprężarki, tam jest wtyczka obok spreżąrki z jednym kabelkiem i potem sprawdz czy dalej jest zwarcie.
  5. Tylko G12 on jest różowy, kupuje sie go jako koncentrat zazwyczaj. Jak masz rożowy to dolej tylko a jak jakis inny to ja bym wymienił.
  6. Grztom odpowiedział(a) na Przemek Mlazga temat w Audi A4 B5
    A z którego miejsca się dymiło?
  7. Grztom odpowiedział(a) na waldi1960 temat w Audi A4 B5
    Ja kupiłem nowe z dwoma stykami wiec standard. http://allegro.pl/klakson-vw-skoda-audi-seat-opel-mercedes-bmw-ford-i4926177887.html
  8. Grztom odpowiedział(a) na waldi1960 temat w Audi A4 B5
    Klaksony masz z prawej strony za zderzakiem zdejmij tą prawą kratke na zderzaku to je zobaczysz. Ja kupiłem zwykłe klaksony z allegro i pięknie sie spisują.
  9. Grztom odpowiedział(a) na dawowo temat w Audi A4 B5
    Na moje oko to ze sprzęgła kompresora klimatyzacji, szukaj drugiej wtyczki.
  10. Skoro wiska sie nie da zatrzymać na zimnym to tak czy siak do wymiany, najlepiej firmy Behr nie bawił bym sie w zamienniki. Ewentualnie poszukaj tu na forum może ktoś ma w dobrym stanie. Co do tego testu vagiem to koledze lukaszooo chodziło chyba o sprawdzenie odczytów z czujnika temperatury.
  11. Poprawnie działającą wiskoze powinieneś umieć zatrzymać na zimnym silniku, jeśli nie umiesz to prawdopodobnie do wymiany. Czujnik o którym wspominasz to podejrzewam jakąś przeróbke, pewnie sie komuś przegrzewał czy coś i zanim doprowadzić to w orginale do ładu ( ori termostat, czujnik temp. albo sama wiskoza) dołożył czujnik który w ekstremalnych warunkach włącza wentylator z klimy dodatkowo żeby schłodzić, chociaż w orginale też sie powinien włączyć jak już by wisko nie wyrabiało ( np. korek). Ale to tylko moje domysły mogę się mylić Sprawdź jeszcze dolny wąż chłodnicy, ten który wychodzi z obudowy termostatu, powinien być ciepły dopiero wtedy jak sie otworzy termostat czyli troche przed 90 stopni.
  12. Witam Panowie mam problem nie działa mi klakson od dłuższego czasu w końcu znalazłem trochę czasu na to i wyszło na to ze nie ma sterowania na przekaźnik z kierownicy, okazało się ze to brak masy na kierownicy co ciekawe na kolumnie kierowniczej jest tylko na samym tym wieloklinie na który przychodzi kierownica jej brakuje wydawało mi się ze to część wspólna i tam powinna też być. Ja już nie mam pomysłów, macie jakieś? Stawiam dobre piwko Okej sytuacja opanowana, masa jest klakson działa.
  13. Przecież już napisał że założył Gates-a i robi robote.
  14. Było kupić ori albo Wahlera
  15. Z samego tyłu w lewym słupku(chyba) masz jeszcze wzmacniacz antenowy, musiał byś sprawdzić czy jest sprawny.
  16. Tak dokładnie, podłączasz go do niebieskiego przewodu we wtyczce iso z tego co pamietam to ta czarna (zasilająca).
  17. Proponuje zmierzyć akumulator testerem akumulatora bo to ze pokazuje 12V nie znaczy ze pod obciążeniem prąd rozruchowy nie będzie dużo niższy. W każdym sklepie z akumulatorami Ci go zmierzą jeśli nie masz dostępu do takiego miernika.
  18. Grztom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nie wiem po co ładować taki duży akumulator do tego auta w benzynie.
  19. Grztom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja jak zmieniałem kupiłem większy(chyba 50Ah) i nie żałuję. Z naładowaniem go nie ma żadnego problemu.
  20. Może ktoś coś przerobił, najlepiej daj foto
  21. Grztom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jak chcesz to zrobić porządnie i wymienić płyn w całym układzie łącznie z blokiem silnika to musisz odkręcić ten termostat bo tak wymienisz tylko po części ten płyn. Jak juź Ci napisałem to w jednym temacie to nie trzeba zakładać kolejnego
  22. tam jest chyba zwykły oring powiedz w sklepie ze chcesz uszczelke pod obudowe termostatu i napewno Ci dadzą.
  23. Tak tylko że jak zdejmie wąż z chłodnicy to jeszcze mu zostanie to co w małym obiegu. Uszczelke pod termostatem lepiej wymienić.
  24. Ta wtyczka chyba pasuje tylko w jednym wariancie ale moge sie mylić.
  25. Tak to ten korek ale jeśli chcesz wymienić cały płyn musiałbyś chyba odkręcić termostat żeby zeszło też z małego obiegu. Co do odpowietrzania układu to ogólnie powinien sam sie odpowietrzyć ale lepiej zdjąć mu troche wąż który idzie do nagrzewnicy na jednym z nich jest taka mała dziurka i właśnie go trzeba troche zsunąć. Płyn chłodniczy to polecam tylko G12.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.