Treść opublikowana przez Grztom
-
Napięcie w instalacji
A jakie napięcie masz na akumulatorze? Sprawdz na zgaszonym i odpalonym silniku.
-
wiskoza
To że załącza Ci sie drugi bieg to normalne klima potrzebuje chłodzenia a jak stoisz to wiadomo że musi zwiekszyć obroty żeby była wydajna.
-
sprężarka klimy - wymiana czy regeneracja?
Poszukaj tutaj na forum na pewno ktoś z kolegów ma na zbyciu w dobrym stanie
-
Wyłącza sprężarkę na 5sekund na postoju.
może troszeczke czynnika brakuje
-
Instalacja gdzie
nie pamietam dokladnie ale cos mi sie kojarzy ze ten kabel idzie przodem i pod zbiorniczkiem płynu wspomagania wchodzi do grubszej instalacji ale to nie na 100%
-
Pali bezpiecznik po włączeniu/ pytanie o przekaźnik
rozłącz kabelek który wchodzi do spręzarki i zobacz czy dalej pali
-
El. wiatrak chłodnicy - problem
a to na ile Ci skacze wskazówka z temperatury, skoro uważasz że Ci sie przegrzewa?
-
El. wiatrak chłodnicy - problem
a wisko sprawne?
-
El. wiatrak chłodnicy - problem
Ty tam masz jeszcze wisko chyba wydaje mi sie ze sprawne wisko powinno załatwić sprawe w korkach, włączenie elektrycznego to chyba rzadkość w tych autach żeby schłodzić sam silnik. Ja na Twoim miejscu zakładał bym taki wentylator jaki tam powinien być.
-
Problem z dobiciem czynnika
Pojedz to kogoś bardziej ogarniętego od klimy a nie do kogos który kupił automat i myśli ze jest specjalistą w tej dziedzinie:P
-
Ilość płynu chłodzącego w zbiorniku wyrownawczym
G12
-
El. wiatrak chłodnicy - problem
No przyszedł czas na niego
-
El. wiatrak chłodnicy - problem
noo albo spróbuj mu bezpośrednio zapiąć 12V czasem sie tak dzieje ze szczotka sie zatnie i tez nie idzie.
-
Czujnik temperatury?
VAg-a bym podpiął
-
El. wiatrak chłodnicy - problem
Gdy włączysz klime też sie nie włącza?
-
Wyciągnięty akumulator na 2 tyg czy można ?
Przepustnica to akurat normalne bo robi sobie adaptacje odłączaj akumulator nic sie nie stanie.
-
Silniczek klapy od otwierania/zamykania obiegu wewnetrznego
za dużo nie wiem jakie auto jaki rok ale ja u siebie mam zawór ktory działa na podciśnienie z kolektora i jest pod schowkiem pasażera ( pare śrubek do odkecenia na kluczyk nasadkowy 8 ) jak cos to możesz pisać na PW zawsze pomoge.
-
Co to za kostki?
ta niebieska dwu pinowa to jest chyba wtyczka na czujnik temperatury płynu chłodniczego dla klimatronika sprawdź z tyłu silnika na tym króćcu plastikowym ile masz czujników bo czasem ta wtyczka jest niepotrzebna. A co do tej drugiej to nie mam pojęcia ale widze ze obok niej jest dołożona jakaś centralka może to z tego?
-
Pomocy
Kolego tak to opisałeś ze nawet tego nie komentuje, w profilu nic nie ma jaki silnik czy cokolwiek, opisz troche lepiej swoj problem wtedy może ktoś Ci spróbuje pomóc. Na przyszłość sekwencja to IV generacja LPG a nie III.
-
przygasanie oswietlenia
ja bym sprawdził ładowanie
-
Brak tylnej lampki oświetlenia w kombi
może zacznij od tego czy prąd do niej dochodzi, później sprawdź czy masz tam mase.
-
Pali bezpieczniki przy właczeniu kierunku w prawo/awaryjnych
a sprawdzałeś w samych lampach kierunkowskazów czy wszystko ok ( styki czy gdzieś nie zwierają na przykład)
-
Montaż Lampki od Lifta
Prosze kolego myśle, że to Ci pomoże http://a4-klub.pl/index.php?/topic/127943-all-b5-montaz-lampki-podsufitki-poliftowej-do-przedlifta/
-
Gotuje wode pomocy
może padła pompa wody?
-
Płyn Chłodzący G12 - który? (FEBI czy Hart)
ja leje febi i nie narzekam ale teraz pewnie tyle ile ludzi tyle opini bedzie.